(7).. zycie to skarb - na krawędzi... zmiana.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 21, 2021 22:32 Re: (7).. zycie to skarb..

Marzenia11 pisze:Obrazek


Ona ma tu ocza w kolorze pościeli. Zgrało się 8)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 21, 2021 22:35 Re: (7).. zycie to skarb..

Marzenia11 pisze:Obrazek


A tu jej się chyba kasa nie zgadza :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 21, 2021 22:38 Re: (7).. zycie to skarb..

Obrazek
Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60451
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 22, 2021 8:21 Re: (7).. zycie to skarb..

Atta, jakie fajne komentarze :lol:
Unas troche trudno.
Mamy okropnie ciezko i kosztownie z naprawa samochodu i duzo emocji z tym zwiazanych.
Milenki wymioty maja źródło w watrobie-proby watrobowe kilkukrotnie przewyzszone, trzeba wdrozyc kroplowki z ornipuralem i umówić usg, bo przyczyn moze byc co najmniej kilka.
Szykuję Notke, a moze bardziej mentalnie siebie, na rezonans. Bardzo sie boję.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob maja 22, 2021 12:08 Re: (7).. zycie to skarb..dr olkowski czy dr sobczynski?s.10

Mogę tylko potrzymać kciuki, żeby wszystko zaczęło się układać! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60451
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 22, 2021 20:25 Re: (7).. zycie to skarb..dr olkowski czy dr sobczynski?s.10

[y]https://youtu.be/vEq42Wsk2Uo[/y]

[d]https://youtu.be/vEq42Wsk2Uo[/d]

https://youtu.be/vEq42Wsk2Uo

Nocia wrocila do ukochanej zabawy, w ktora sie nie bawila juz z 2 lata..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 25, 2021 15:04 Re: (7).. zycie to skarb..dr olkowski czy dr sobczynski?s.10

Chyba dotarlam do finansowej sciany, gdzie okazuje sie, ze nie stac mnie na 3 koty.
Rezonans Notki 1150zl, to cena wyjsciowa badanie krwi 100.
Milenki wizyta z badaniem krwi w tamtym tygodniu 180zl, w piatek poprosilam o badanie trzustki fpli 105zl. Wyszedl niejednoznaczny wynik,czylitrzustka jestco najmniej podrazniona, wiec wet wdrozyla leki. I kazala na cito umawiac usg. Wlasnie wracam z lekami za 64,l i szukam usg ale.. rok temu placilam 120zla teraz kosztuje ..170.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob maja 29, 2021 21:27 Re: (7).. zycie to skarb..dr olkowski czy dr sobczynski?s.10

Marzenia11 pisze:Chyba dotarlam do finansowej sciany, gdzie okazuje sie, ze nie stac mnie na 3 koty.
Rezonans Notki 1150zl, to cena wyjsciowa badanie krwi 100.
Milenki wizyta z badaniem krwi w tamtym tygodniu 180zl, w piatek poprosilam o badanie trzustki fpli 105zl. Wyszedl niejednoznaczny wynik,czylitrzustka jestco najmniej podrazniona, wiec wet wdrozyla leki. I kazala na cito umawiac usg. Wlasnie wracam z lekami za 64,l i szukam usg ale.. rok temu placilam 120zla teraz kosztuje ..170.


Tak to jest,gdy wątroba niedomaga to zaczyna odczuwać też trzustka. Masakrycznie wszystko idzie w górę :( Bardziej odczuwalne jest to w większych miastach, na szczęście u nas na razie minimalnie. Ale w blokach zmienia się ogrzewanie z opalania węglem na gazowe, nie wiadomo ile będzie to kosztowało każde gospodarstwo. Nie wiadomo nawet co z podłączeniami w mieszkaniach, bo to i do kaloryferów i do wody. Aż sie boję jesieni, a jeszcze bardziej zimy.
Okropnie drogi rezonans jak na ciałko kota. Przeciez to nieduża powierzchnia do skanowania. Jest niewiarygodnie ciężko,gdy ma się więcej niż jednego kota potrzebującego stałego nadzoru weterynaryjnego. Wcześniej przy jednej starałam sie nei skupiać na wydatkach. Jeszcze trochę, a zwierzak w domu będzie luksusem :(

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob maja 29, 2021 21:29 Re: (7).. zycie to skarb..dr olkowski czy dr sobczynski?s.10

Marzenia11 pisze:[y]https://youtu.be/vEq42Wsk2Uo[/y]

[d]https://youtu.be/vEq42Wsk2Uo[/d]

https://youtu.be/vEq42Wsk2Uo

Nocia wrocila do ukochanej zabawy, w ktora sie nie bawila juz z 2 lata..


Elegancko :D Kiciunia drapie po wycieraczce. Nie ma jak wyprosić kota na korytarz :lol: Olercia zajarzyłam, że już nie mamy takowej wycieraczki :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 30, 2021 13:09 Re: (7).. zycie to skarb..dr olkowski czy dr sobczynski?s.10

Rezonans dotyczy lebka iuszka, nawet nie calego kota. Nerwy okropne. Od czwartku mam czeste krwawienia z nosa, tez efekt szybkiego i intensywnego szukania czesci do samochodu. Taka cena za stres.
Milenka id wczoraj bez lekj przeciwwymiotnego. Nie wymiotuje, hak dotad, ale..niechce jesc.jednak na razie bardziej obstawiam niechec do indyka i zamilowanie do poledwiczki wieprzowej. Byly w promocji, kupilam dla urozmaicenia, dziewczyny wcinaly az milo zjadajac ja gdy obok lezal indyk. Teraz Nocia i Nucia jedza indyka, ale Milenka strajkuje.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon maja 31, 2021 9:51 Re: (7).. zycie to skarb..dr olkowski czy dr sobczynski?s.10

Cena rezonansu zależy od części ciała jakie ma być badane. Tak jest u ludzi. Może u kotów tak samo się patrzy. Czym większa powierzchnia, nie naszpikowana gęstymi naczyniami czy czymś tam, tym taniej. Za rezonans kręgosłupa lędźwiowego ( mimo ,że większy odcinek od piersiowego był zbadany) zapłaciłam taniej. Leżałam też krócej. Tłumaczono to tym, że powierzchnia kości jest duża i łatwa do zbadania , nie to co w piersiowym gdzie drobnicy dużo naćkanej, więc i cena lżejsza. Przy rezonansie głowy należałam się nieźle.Tłukło i tłukło urządzenie. O cenie zmilczę.
U koci dochodzi jeszcze uśpienie, wybudzenie...dodatkowe usługi. Na "trzeźwo" kota nie położysz.

Kciuki by autko się ożywiło :ok: A przede wszystkim za zdrowie Wasze :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55375
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon maja 31, 2021 12:58 Re: (7).. zycie to skarb..dr olkowski czy dr sobczynski?s.10

Zajrzyjcie, prosze, na bazarki.chusta i probki kremow na razie wystawilam. Zrobie wkrotce kolejne. Na razie leb mi peka i leci krew z nosa, cisnienie mam takie, jakiego w zyciu nie mialam..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon maja 31, 2021 18:44 Re: (7).. zycie to skarb..dr olkowski czy dr sobczynski?s.10

Już zaglądam :) Zdrowia Marzenko!

aga66

 
Posty: 6140
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon maja 31, 2021 20:54 Re: (7).. zycie to skarb..dr olkowski czy dr sobczynski?s.10

Juz po rezonansie - brak jakichkolwiek zmian w mozgu i uszku.
Byc moze convenia ubila stan zapalny a objawy powoli sie cofaja.
A byc moze przyczyna jeszcze nie zostala poznana, ale pewne jest, ze najgorszy kaliber wykluczony.
Zaplacilam 1100zl. Nie wiem czy mozna zalozyc zrzutke na cos, co sie odbylo, ale sprobuje. I zrobie bazarek z torebjami ijakimis drobiazgami.
Cisnienie mam caly czas 150/99, troche spadl puls..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 01, 2021 8:49 Re: (7).. zycie to skarb...i po rezonansie s.10

O matko, nieudolnie załozyłam zrzutkę dla Notusi.. nie wiem, czy mi się to udało czy tez nie..

https://zrzutka.pl/8vsrkg?utm_medium=ma ... n_creation
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], jowitha i 529 gości