(7).. zycie to skarb - na krawędzi... zmiana.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 23, 2021 7:57 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

ja też, fajny kolega!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto lis 23, 2021 8:45 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

Mamy urodzaj, 3 qpy i wszystko w qpie z Miodkiem na czele. Skonczylam odkupiac :mrgreen: rozpielam mu troche kolnierz, z tych zaczepow, pucuje się tyle ile sie da. A ja pilnuje aby lysego grzbietu nie pucowal, tam gdzie ma szwy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lis 23, 2021 9:56 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

:ryk: cudny Miodzio

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto lis 23, 2021 11:14 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

Kopiuje z watku moich dzialkowcow:



Bardzo, bardzo goraca prosba:
1. Dt platny w pelni dla trzech malcow - pokryje wszystkie koszty, wet, zwir,karma
+ew dlaNosi na czas sterylki i 7 dni po
2. Budke styropianowa, ktora bymmogla zawiezc w najblizsza niedziele
3. Opieke dla Miodka na niedziele, bo bedzie po operacji i zapewne bedzie trzeba mu dac zastrzyk przeciwbolowypodskornie plus jesc i zmienic podklady- abym ja mogla pojechac rano i wrocic do Wawy wieczorem..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lis 24, 2021 12:27 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 24, 2021 15:00 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

Miodek jest coraz bardziej zdenerwowany kołnierzem - w końcu gdyby nie druga operacja już by miał zdjęty. A tak dr zdejmie szwy z miednicy podczas operacji bioderka. Dzieciak się męczy. Jak jestem w domu (krótko to trwa) to mu rozpinam kołnierz, a wtedy pucuje łapki, brzuszek, ale widać, ze chce przegryżć plastik czy macha łebkiem aby się uwolnić od bandaża. Nie wiem jak będzie z załatwianiem się do kuwety, jakoś mam kryzys, gdy myślę na ten temat. Bo teraz załatwia się pod siebie. Po operacji było lepiej, bo szedł w inne miejsce na podkład, a teraz już trochę gorzej to wygląda.
Macie doświadczenia jak to wygląda u kotow po taqkim długim klatkowaniu i takich operacjach? Jedyne co mnie pociesza to fakt, że jak zwieracze pracują to zawsze jest ten plus niż gdyby nie pracowały..
potem napisze o dziewczynach..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lis 24, 2021 19:43 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

W sumie najbardziej dotkliwie obecność Miodka przeżywa Nocia. Ona jest chyba wysoce wrażliwą, być moze nawet nadwrazliwą introwertyczką , kotką, ktora nie upomina się o swoje potrzeby, np. kontakt, zabawę czy głaskanie. Tak jak Milena czy nutka, ktore przychodza do mnie i drą mordki. Nocia siedzi i czeka aby być dostrzeżona, aby podejść, pogłaskac, pogadać, spędzić czas, pobawić się trawą. Teraz ma poduszkę na ktorej po prostu siedzi i czeka. Od kilku dni, jak będąc w domu zostawiam uchylone drzwi od kuchni Nocia się nie rusza z poduszki.Raz przeszła, bo chyba myslała, ze są zamknięte i z gardzieli wydobył się oprocz syku po prostu charkot.
Wczoraj pierwszy raz dziewczyny przyszły do przedpokoju gdy były uchylone drzwi od kuchni i zjadły mięso. teraz kroję im na pralce w łazience i czasami jakiś kawałek ekhm "przypadkiem" spada na podłogę.
Milenka już nie syczy tak okropnie, ale jeszcze przechodzi obok drzwi uchylonych na podkulonych łapkach i z opuszczonym ogonem. Wymiotuje, w strasznym wymiocie przedwczoraj był kłak olbrzym, więc lekkie uff. znowu daję jej siemię lniane do pyszczka.
Pomału do przodu.

Wszystkim bardzo dziękuję za wszelką pomoc: organizowanie bazarków, zakupy na bazarkach, wpłaty na zrzutce, udostępnianie zrzutki, wpłaty na moje konto oraz przesyłki, tu ukłony dla SabaS za paczuszkę z jedzonkiem, a zwłaszcza z zupkami, które Miodek uwielbia.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lis 24, 2021 21:04 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

Moja Sabcia też jest taką introwertyczką, lubi być wymiziana, ale trzeba do niej przyjść i miziać tam, gdzie Sabcia sobie leży. Do łóżka do mnie nie przyjdzie za nic. Chyba że coś chce, to wskakuje, ale tylko na chwilę, własnie żeby powiedzieć "Wstawaj i zrób... (tu trzeba zgadnąć, co to akurat ma być :wink: )".
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60355
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 25, 2021 17:02 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

:ok: :ok: :ok: :ok:

Anna2016

 
Posty: 10456
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw lis 25, 2021 23:51 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

Przepraszam że malo pisze, ale zle sie czuje od wczoraj wieczorem.
Miodus wlasnie szalehe za motylkiem.
Kutro zawoze go przed praca, opwracja miala byc o 15.30 ale bedzie wcześniej. O ktorej to trudno powiedzieć, bo bedzie dwoch pacjentów od 12 w szpitalu i obaj beda szykowani do zabiegów.
Proszę o kciuki.

i cudna wiadomosc - z wstepnego liczenia wplat na konto i na zrzutke wyglada na to, ze jest cala kwota !!!!!nie znajduję slow aby powiedziec dziekuje!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lis 25, 2021 23:52 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

Trzymam kciuki za operację Miodka! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60355
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 26, 2021 0:40 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

Wlasnie widzialam jak Miodek NORMALNIE JAK KOT robi qpe!!!!
Iwiecie ze mnie wolal, aby mi to pokazac? Powaga. :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lis 26, 2021 0:50 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

Marzenia11 pisze:Wlasnie widzialam jak Miodek NORMALNIE JAK KOT robi qpe!!!!
Iwiecie ze mnie wolal, aby mi to pokazac? Powaga. :D

Wspaniale! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60355
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 26, 2021 6:16 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

:) wołł, żebyś zabrała :) brawo kocurze!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt lis 26, 2021 8:21 Re: (7).. zycie to skarb..Miodek,kolejna operacja w piatek

Super wieści :ok: kciuki za dzisiaj są od rana :ok: :ok: :ok:

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 526 gości