(7).. zycie to skarb - na krawędzi... zmiana.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 31, 2021 15:37 Re: (7).. zycie to skarb..najlepsze zyczenia dla Was!

Jestem w pracy i nie mam jednego spotkania, więc mam chwilkę. W domu ciągle nie mam komputera i tak naprawde nie wiem jak długo jeszcze nie będę miała.

Nocia ma łepek prosto, jak siedzi i jest spokojna. troszkę się zrobiła btrdziej aktywna, wczoraj już zaglądała na tył wersalki, gdzie chowa się i biega Milenka i razem z Nutką się ganiają. Strasznie dużo miauczy do mnie i do Milenki, jakby się o coś upominała, czy skarżyła. I Milenka jej wczoraj przywaliła łapą, wrrr..
Milence i Nutce nadal się zdarza wymiotowac, ale mają wysmienite humory i wręcz mam wrażenie, ze Milena się nudzi. czasem usiądzie przede mną i patrzy wnikliwie, jakby się wkurzała, ze jeszcze sie nie domyśliłam o co jej chodzi i nie robię tego (o co jej chodzi, oczywiście). Także z tego się cieszę, że jest stabilnie, a moze zagości u nas nuuuda..
Wczoraj dostałam smsa, ze moja ciocia jest w ciężkim stanie - ma bardzo słabe serce. Znalazła się na cito w szpitalu, wprowadzili ją w śpiączkę farmakologiczną, zeby zrobić badania i ocenić, czy można jej wstawić rozrusznik serca. Podczas badania była reanimowana, na szczęście się udało. Badania ok, wybudza się, jak się zupełnie wybudzi i podpisze zgodę na wstawienie rozrusznika to powinno byc ok. Lekarze są dobrej myśli.

Samochód ciągle w naprawie tzn na etapie formalności wstępnych - rzeczoznawca był tydzien temu i od tej pory cisza, nie ma żadnych informacji..
Ostatnio edytowano Pon kwi 05, 2021 9:32 przez Marzenia11, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 01, 2021 10:12 Re: (7).. zycie to skarb..

Notka nad ranem zwymiotowala cala kolacje.
Teraz pierwszy raz w zyciu obcielam kotu pazury- Milence, w jednej i pol lapie. Walczyla jakbym co najmniej robila jej zastrzyk.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 01, 2021 10:12 Re: (7).. zycie to skarb..

Lepiej jak Notka gada niż siedzi gdzieś schowana cały dzień. Jeszcze trochę i będziesz miała trzy biegające torpedy po mieszkaniu :ok: Ale ze strony Milenki nieładnie tak łapką potraktować Nocię.

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt kwi 02, 2021 6:30 Re: (7).. zycie to skarb..

Notka ma rozwolnienie. Nie jakies straszne, ale kupa to placek. Mniej zjadla wczoraj i dzisiaj rano tez.
Obserwuje.
Jak zwykle przed swietami. Choc moj wyjazd stoi pod znakiem zapytania .
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt kwi 02, 2021 6:47 Re: (7).. zycie to skarb..

Ojoj, Marzenko ciągle coś. Pozdrawiam świątecznie Marzenko.

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt kwi 02, 2021 7:10 Re: (7).. zycie to skarb..

aga66 pisze:Ojoj, Marzenko ciągle coś. Pozdrawiam świątecznie Marzenko.

jak to w życiu, zwłaszcza ze starszymi.. i tak jest w miarę stabilnie, nie narzekam. W ogóle pomyślałam sobie, ze dopóki dziewczyny są ok jeśli chodzi o apetyt, zabawę, aktywność to zabiorę je tylko na kontrolną krew i macanie. Usg standardowe sobie i im odpuszczę. Chyba ze macanie wskaże, ze warto zrobić.
Nie wiem, czy uda mi się w kwietn iu - a przydałoby się wielce, zwłaszcza Milenkę, bo wymiotuje (Nuteczki wymiot wczoraj był z mega kłakiem), a ona od chyba już 2 lat bierze metizol na tarczyce, więc muszę jej kontrolowac i tarczycę, i wątrobę i nerki.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt kwi 02, 2021 10:49 Re: (7).. zycie to skarb..

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 02, 2021 21:28 Re: (7).. zycie to skarb..

Marzenia11 pisze:
aga66 pisze:Ojoj, Marzenko ciągle coś. Pozdrawiam świątecznie Marzenko.

jak to w życiu, zwłaszcza ze starszymi.. i tak jest w miarę stabilnie, nie narzekam. W ogóle pomyślałam sobie, ze dopóki dziewczyny są ok jeśli chodzi o apetyt, zabawę, aktywność to zabiorę je tylko na kontrolną krew i macanie. Usg standardowe sobie i im odpuszczę. Chyba ze macanie wskaże, ze warto zrobić.
Nie wiem, czy uda mi się w kwietn iu - a przydałoby się wielce, zwłaszcza Milenkę, bo wymiotuje (Nuteczki wymiot wczoraj był z mega kłakiem), a ona od chyba już 2 lat bierze metizol na tarczyce, więc muszę jej kontrolowac i tarczycę, i wątrobę i nerki.


Yyymmm to przydałby się wszystkim przegląd techniczny vel macanie :P A tymczasem jajcarskich świąt ! :1luvu:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob kwi 03, 2021 13:18 Re: (7).. zycie to skarb..

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 03, 2021 14:59 Re: (7).. zycie to skarb..

Spokojnych, zdrowych, wesolych Swiat Marzeniu!
Obrazek
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4250
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Sob kwi 03, 2021 16:03 Re: (7).. zycie to skarb..

Życzenia Wielkanocne w imieniu naszego stadka złoży tym razem Kitek :D
Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60405
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 04, 2021 16:40 Re: (7).. zycie to skarb..

Zdrowych, Spokojnych Świąt Wielkanocnych :201493
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon kwi 05, 2021 9:34 Re: (7).. zycie to skarb..

Wszystkim odwiedzajacym, piszacym, wspierajacym mnie we wszelkiejformie przesylam moc najlepszych zyczen, zebyscie dostali to czego teraz najbardziej potrzebujecie i pragniecie.
Dziekuje Wam za wszystko.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon kwi 05, 2021 9:47 Re: (7).. zycie to skarb..

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 05, 2021 10:11 Re: (7).. zycie to skarb..

:D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: agatela, Chanelka, Halina50, kasiek1510, raksa, Vi i 550 gości