(7).. zycie to skarb - na krawędzi... zmiana.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 20, 2023 17:58 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

Musiałam coś źle zrozumieć.
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4219
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pt sty 20, 2023 20:12 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

Też się dołączę do rady byś poczekała na wizytę u onkologa.
Niech oceni sytuację, pogadaj jak on/ona to widzi.
Przykro mi strasznie że macie powtórkę z rozrywki :(, z całych sił jednak trzymam kciuki by okazało się że to tym razem coś innego.
A jeśli nie - to żeby wet miał jakiś fajny pomysł na to by sprawę ogarnąć a jednocześnie by Milenki bardzo nie obciążyć. Być może trzeba będzie pójść na jakieś kompromisy.
Ale najważniejsze to trafić do dobrego weta. Będziesz wiedziała na czym stoicie.

Tobie też dużo zdrowia życzę!

Blue

 
Posty: 23416
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Pt sty 20, 2023 20:14 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

Blue pisze:Też się dołączę do rady byś poczekała na wizytę u onkologa.
Niech oceni sytuację, pogadaj jak on/ona to widzi.
Przykro mi strasznie że macie powtórkę z rozrywki :(, z całych sił jednak trzymam kciuki by okazało się że to tym razem coś innego.
A jeśli nie - to żeby wet miał jakiś fajny pomysł na to by sprawę ogarnąć a jednocześnie by Milenki bardzo nie obciążyć. Być może trzeba będzie pójść na jakieś kompromisy.
Ale najważniejsze to trafić do dobrego weta. Będziesz wiedziała na czym stoicie.

Tobie też dużo zdrowia życzę!

Idziemy do dr Uli Jankowskiej więc chyba dobry wet.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sty 20, 2023 20:42 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

Marzenia11 pisze:
Blue pisze:Też się dołączę do rady byś poczekała na wizytę u onkologa.
Niech oceni sytuację, pogadaj jak on/ona to widzi.
Przykro mi strasznie że macie powtórkę z rozrywki :(, z całych sił jednak trzymam kciuki by okazało się że to tym razem coś innego.
A jeśli nie - to żeby wet miał jakiś fajny pomysł na to by sprawę ogarnąć a jednocześnie by Milenki bardzo nie obciążyć. Być może trzeba będzie pójść na jakieś kompromisy.
Ale najważniejsze to trafić do dobrego weta. Będziesz wiedziała na czym stoicie.

Tobie też dużo zdrowia życzę!

Idziemy do dr Uli Jankowskiej więc chyba dobry wet.

Dr. Jankowska ma dobre opinie, byłam u niej z Hugonkiem.
Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem i opiekunem też. Wszystko jasno wyjaśni i e-maila wyślę z propozycją leczenia.
Trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wieści. :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 21, 2023 1:36 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

Moge tylko trzymać kciuki, zeby to się okazało niegroźne! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59705
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 21, 2023 6:02 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

MIlenko, ślę moc ciepłych myśli :ok: :ok: :1luvu: :1luvu:

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Sob sty 21, 2023 11:40 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sty 21, 2023 14:27 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

Marzenko, zajrzałam i się martwię razem z Tobą, nic, trzeba poczekać na konsultację z wetką, ale to już wiemy. Teraz nie wiadomo co ważniejsze, ten guzek czy trzustka, trzeba pewnie równolegle i na spokojnie, ale to takie trudne, wiem :roll: .
Przejrzałam trzy strony do tyłu, piszesz też o Renibusie, pewnie się nie skontaktowałaś z nimi jeszcze, a porozmawiać warto. Tak, tam jest problem tych kapsułek. O ile zapada decyzja o podawaniu. To nie jest do połknięcia jedna kapsułka, to zależy od wagi kota. Pasio (6 kg.) gdyby miał brać, to na początek trzy dziennie. Wiem o jakie kapsułki chodzi, takie najmniejsze z możliwych, chyba Balbinka miała w takich podawany lek. Ja z nich robiłam jeszcze mniejsze. Otwierałam, wysypywałam lek i skalpelem obcinałam aż do takiej wielkości, że zostawała kulka a nie walec, wsypywałam lek i zamykałam. To się da, ale czy Renibus można tak przesypywać, to nie wiem.
Druga sprawa to RCGastroIntenstinal. Czitka jest trzustkowa, wymiotowała w nocy kilka razy w tygodniu, tak od czasu do czasu. Tym właśnie RC. Wczoraj byłam u dobrego weta, chyba jednego z najlepszych we Wrocławiu, bardzo znanego. Kazał natychmiast odstawić RCGastrointenstinal, to na trzustkę szkodzi!!! Ta karma, jak powiedział, to jest dokładnie odwrotnie :roll: . Zajrzyj na mój wątek w wolnej chwili. I zawsze możesz zadzwonić przecież jeżeli taka jest potrzeba ducha. Najmocniejsze kciuki za wszystko.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17831
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon sty 23, 2023 20:50 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

Kciuki!

megan72

 
Posty: 3473
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Czw sty 26, 2023 23:43 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

Jesteśmy po wizycie u onkolog.
Zmiana nie jest jednoznaczna, jest nietypowa dla guza sutka, bo jest mała i taka wydłużona, leży tuż pod skórą i blisko sutka. Dr była zdziwiona, ze ja ją wyczułam, sama jej nie znalazła, musiałam pokazać. Ma maks 2mm. Dr podejrzewa, ze jest to zwłoknienie czy zapalenie przewodów mlekowych. Ale mając historię Milenki za miesiąc kontrola. Jeśli nie zniknie bądź się powiększy czy nawet jeśli będzie taka sama to dr sugeruje usunięcie jej. Ale mocno oszczędzającą operację, krótką, czyli tylko usunięcie zmiany, niczego więcej.
Ja to wszystko odchorowuję bardzo mocno, okropnie. Dzisiaj prawie cały dzień po powrocie do domu przespałam.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sty 27, 2023 1:49 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

Uff, to chyba nieźle! Trzymam kciuki, żeby to było zwłóknienie :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59705
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 27, 2023 7:05 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

Kciuki za Milenkę i głaski dla koteczki :ok: :201461

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Sob sty 28, 2023 19:40 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

Tosiek - działkowiec - w tarapatach... Kopiuję z wątku działkowców...

Marzenia11 pisze:https://www.facebook.com/watch?v=871024997559024
https://www.facebook.com/reel/870928350 ... ingle_unit

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Tosiek musi opuścić lecznicę w przyszłym tygodniu, jak nie znajdzie choćby domu tymczasowego wróci na działki , a wtedy facet , włąściciel działki, na której mieszka (ale nie właściciel Tośka) zabierze go do siebie do domu - mieszka w bloku na parterze, przy ruchliwej ulicy i Tosiek będzie kotem wychodzącym. Pan twierdzi, że niedawno wziął kota który wpadł pod samochód, więc ma teraz miejsce dla Tośka. Uważa, ze lepsze krótkie życie na wolności niż zamykanie kota w klatce.
Proszę porozsyłajcie Tośka gdzie się da, popytajcie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 29, 2023 10:50 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

Intensywnie szukam domu lub tymczasu dla Tośka, nawet płatnego. Jest trzeci tydzien w lecznicy, nawet nie pytam o koszty leczenia i pobytu.. :roll: liczę na możłiwość odroczenia zapłaty.. teraz najważniejszy jest dom, aby nie musiał wracać na działkę a stamtąd jechać do wychodzącego domu.
Milence zrobiłam przerwe w podawaniu vivomixxu - zjada z apetytem w musach tigerii, ale jak dałam większą porcję musu to przestała jeść chrupki i sensitiva i jakoś gorzej wyglądała - dr onkolog powiedziała, że jej bardzo jeździ w jelitkach. Więc zagadka rozwiązana - boli brzuś, wtedy apetyt gorszy. Po kroplówce jest lepiej, ale musi wrócić do jej standardu, wtedy spróbuję z minimalną ilością tigerii tylko do podania leku - jak znowu będzie gorzej to znaczy, ze tigeria kompletnie odpada.
Nocia się okropnie liże i ma ogrom strupków na bródce,koło pyszczka, za uszkiem. A nic nei zmieniałam od miesięcy.. obawiam się, że feringa zmieniła skład lub dodała jakieś coś (konserwant? bulion? coś innego?) co ją uczuliło. Nie mam bladego pojęcia co im dawać do jedzenia..
Dziewczynki wszystkie trzy mają się całkiem dobrze oporócz tych wszystkich atrakcji. Nutka jako jedyna szaleje za wędką jak mały kociak. :1luvu:
Dobrej niedzieli dla Was :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lut 01, 2023 9:52 Re: (7).. zycie to skarb -zdrowie jest najdroższe..

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], skaz i 205 gości