(7).. zycie to skarb - na krawędzi... zmiana.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 20, 2021 12:29 Re: (7).. zycie to skarb..diagnoza.

iza71koty pisze:Myślę że to bardzo niesprawiedliwe co piszesz.Ja też poświeciłam swój czas.Miałam wczoraj pomierzyć Dziewczynie ciuszki z bazarku i nie zrobiłam tego.Przykro mi -bo też chciałam się podzielić wiedzą - a czuję się jakbym Cię atakowała.Mnie też wczoraj bolała głowa od siedzenia przy kompie.I mam na to dużo mniej czasu.W międzyczasie targałam kotom budki i szykowałam nowe posłania na zimę.

Każdy daje Ci wolną rękę a jedynie pisze co się u Kogo sprawdza i czy efekt tego jest dobry.Nie będę już tutaj pisać.Mam swoje dwa wątki o które muszę zadbać i dużo więcej kotów na głowie.Zatem i dużo więcej zmartwień.Dam znać na temat polarków na pw.Babka ma do mnie dzwonić dzisiaj.

I prawdę mówiąc nie bardzo rozumiem- :roll: dlaczego piszesz o tym na drugim wątku- a nie na tym gdzie prowadziłyśmy wymianę doświadczeń.

Bo to sa moje refleksje nt forum a nie dzialkowych kotow i ich zabiegow.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon wrz 20, 2021 14:52 Re: (7).. zycie to skarb..diagnoza.

Najgorsze, ze sytuacja jest bardzo trudna i właściwie nie ma dobrych rozwiązań. :(
może jednak z tych linków ktoś się odezwie, jeśli tam napiszesz. Tak bardzo potrzebna Ci jest choć JEDNA osoba do pomocy tam, na miejscu. Mocno trzymam kciuki, żebyś kogoś takiego znalazła. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 21, 2021 8:58 Re: (7).. zycie to skarb..diagnoza.

Jutro sa 15 urodziny Milenki, a jej zdrowie takie kruche, patrze na nia i strasznie sie wzruszam. Widac po kotuni, ze ciutke sie postarzala, troche siwych wloskow nad oczkami czy na brodzie, schudla.. szykowac sie trzeba na swietowanie a smecic :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto wrz 21, 2021 10:36 Re: (7).. zycie to skarb..diagnoza.

Milenko, śliczna koteczko, życzę ci zdrowia, samych kocich szczęśliwych dni, dużo Dużej do miziania i mnóstwa smakołyków w miseczce :1luvu: :201461 :birthday: :balony: :catmilk: :torte: :201440 :201438 :201479 :201446 :201439 :201492
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 22, 2021 0:11 Re: (7).. zycie to skarb..diagnoza.

Moje bure, kochane, gadajace, robiace minki i afery. Przybiegajace ma mech mech mech i na swoje imie.
Przytulanka mruczaca, traktorek relaksujacy. Kombinatorka w piciu wody, przeciez to nie ona wskakuje do wanny po odkreceniu wody.
Kocham okrutnie.
Martwie sie, bo zdrowie mocno skruszalo.
Ale ciagle wskakuje do szafy pod sufitem
Mileneczko, kiedys Mala, a jeszcze wcześniej Miss Bazynka.
Badz ze mna jak najdluzej, badz zfrowa i szczesliwa. Jak najlrocej u weta, jak najdluzej mi mrucz i gadaj. Mozesz robic mi awantury, ale nie bij juz Nutki i Notusi..

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro wrz 22, 2021 0:23 Re: (7).. zycie to skarb..Swietujemy !!!! 15 urodziny Milenk

:birthday:
Sliczna Milenko - 100 lat!!! Duzo zdrowka, zabawy, mizianek, dobrego jedzonka i jescze raz zdrowka!
Milenko, nie obraz sie - masz taki slodki, lekko obrazony wyraz pysia, ktory uwielbiam u kotkow :love:
:balony:
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4235
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Śro wrz 22, 2021 3:10 Re: (7).. zycie to skarb..Swietujemy !!!! 15 urodziny Milenk

Obrazek
Ślicznej, uroczej Milence życzę dużo zdrowia i wszystkiego, czego kotka może sobie życzyć :201461 :1luvu: :birthday: :balony: :catmilk: :king: :torte: <3 :201430 :201439 :201467 :201492
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 22, 2021 6:53 Re: (7).. zycie to skarb..Swietujemy !!!! 15 urodziny Milenk

Milenko śliczna koteńko wszystkiego najlepszego :201461 i ja nie rozumiem, co ta Pancia wypisuje, bo Ty wyglądasz jak nastka, ale na lata ludzkie :D zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka :birthday: (Y)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro wrz 22, 2021 7:07 Re: (7).. zycie to skarb..Swietujemy !!!! 15 urodziny Milenk

Wszystkiego najlepszego dla Milenki, 100 kocich lat.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 22, 2021 9:01 Re: (7).. zycie to skarb..Swietujemy !!!! 15 urodziny Milenk

Piękna kicia :) Wszystkiego najlepszego :)

milu

 
Posty: 3879
Od: Nie lis 30, 2008 10:47
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro wrz 22, 2021 15:02 Re: (7).. zycie to skarb..Swietujemy !!!! 15 urodziny Milenk

Dziękujemy!
\W nocy stała się rzecz niepojeta.
Pisałam, ze moja Nocia po powrocie z urlopu jest jakaś dziwna, trochę smiutna, nie może sie odnaleźć itp. Ma rytuał od lat spania w moich nogach, ale przy brzegu łózka od zewnątrz / nie od ściany. I za nic nie przyjdzie. oczywiście się domaga głaskania, albo po prostu zwinięta w kłębek leży i czeka udając, ze nie chce, ale potem pomiaukując. Wczoraj żadna z dziewczyn do mnie nie przyszła. Notka leżała na fotelu przy drzwiach do pokoju i łypała na mnie okiem. Wołałam. Ona zawsze tak robi jak mi chce pokazać swoje niezadowolenie, a wczoraj wszystkie trzy były zdenerwowane, ze po powrocie do domu zamiast od razu z nimi wyjśc na korytarz , jak to mamy w zwyczaju, siedziałam w pokoju i stukałam w telefonie odpowiedzi na posty w wątku moich działkowców. Przychodziły do mnie na zmianę, stawały przede mną i miauczały wołając mnie do wyjścia. Notka nawet zwymiotowała na korytarzu chrupki. No to jak juz zjadły i ona się patrzy to wołam. Stukam w łóżko. Po kilku minutach podchodzi, drapie i wskakuje na swój brzeg. Mi było zimno (podziębiona jestem), więc była przytulona w kołdrze plecami do grzejnika.. nie starczyło mi długości ręki na głaskanie. zaczęłam cichutko ją wołać, takim krótkim mrau i... Nocia przyszła, wtuliła się we mnie. Całą noc w róznych pozycjach się wtulała lub rozciągała na całej długości, ale generalnie chodzi o to, ze zamieniła swój brzeg na bycie bliżej mnie i wystawianie się do głaskania. Nie mogłam zasnąć do 3.30. Głaskałam ją, patrząc jak mruży oczka, nadstawia łepek, albo jak się wyciąga jak długa, strasznie głośno mruczała, jak nie ona, w końcu też była zmęczona i przytulona do mnie zasnęła..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro wrz 22, 2021 15:13 Re: (7).. zycie to skarb..Swietujemy !!!! 15 urodziny Milenk



ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro wrz 22, 2021 15:54 Re: (7).. zycie to skarb..Swietujemy !!!! 15 urodziny Milenk

ObrazekObrazek

Próbuję odwracać zdjęcia na komputerze , ale i tak w efekcie wstawiają się bokiem. tzn wgrywają na zapodaj.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro wrz 22, 2021 20:31 Re: (7).. zycie to skarb..Swietujemy !!!! 15 urodziny Milenk

Ja odwracam zdjęcia w photoshopie. Wtedy zawsze jest dobrze. W programach przeglądarki zdjęć tak właśnie jest, że nigdy nie wiadomo, jak się zdjęcie ostatecznie pokaże w fotosiku. Proszę, oto śliczna jubilatka:
ObrazekObrazek
Bardzo mi się podobało, jak śpiewałaś jej Sto lat! :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 01, 2021 14:01 Re: (7).. zycie to skarb..Swietujemy !!!! 15 urodziny Milenk

Na 17 jade z Milenka na kontrolne bafania.
Troszke schudla, ogromnie duzo pije od kilku tygodni, ale dopiero wczoraj sobie pomyslalam, ze moze je po prostu duzo wiecej chrupek plus jest juz sezon grzewczy.
No zobaczymy. Troche sie denerwuje, ale tylko troszeczkę.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 283 gości