(7).. zycie to skarb - na krawędzi... zmiana.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 10, 2021 14:36 Re: (7).. zycie to skarb..

tabo10, nie bede sie tlumacxyc dlaczego nie podam Notce tabletki ani zastrzyku, bo wirle razy proby jej podania czegokolwiek tu juz opisywalam.
Wiem jedno, ze odkad wyjechala dr ada bylam juz u kilku wetow i nie znalazlam odpowiedniego. Dr Zielonka, ktora lecxyla moje koty po powrocie po utlopie macierzynskim przyjmuje juz jako specjalista, czyli koszt samej wizyty to 180zl.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon kwi 12, 2021 10:45 Re: (7).. zycie to skarb..

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 14, 2021 10:04 Re: (7).. zycie to skarb..

Wet powiedziala, ze ucho wyglada znacznie lepiej. Dostalam dla Notki dwie dawki metacamu.
Milenka znowu chlusta wymiotami. Ma humor, wiec nie panikuje.
Ale malo je, to prawda. Jestem przeziebiona, boli mnie glowa, musze o tym pomyslec.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro kwi 14, 2021 10:19 Re: (7).. zycie to skarb..

Marzenko, dbaj o siebie :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro kwi 14, 2021 11:03 Re: (7).. zycie to skarb..

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 14, 2021 21:31 Re: (7).. zycie to skarb..

Jak Twoje samopoczucie Marzenko? Dbaj o siebie, odpocznij. Jak Notka? Udało Ci się podać metacam? Jak ogólnie po drugim zastrzyku? Dobrze że Milenka i Nutka ok, tymi wymiotami nie ma się co bardzo stresować, jeśli jest apetyt i humor dopisuje. Trzymajcie się wszystkie zdrowo :201454

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro kwi 14, 2021 21:35 Re: (7).. zycie to skarb..

SabaS pisze:Jak Twoje samopoczucie Marzenko? Dbaj o siebie, odpocznij. Jak Notka? Udało Ci się podać metacam? Jak ogólnie po drugim zastrzyku? Dobrze że Milenka i Nutka ok, tymi wymiotami nie ma się co bardzo stresować, jeśli jest apetyt i humor dopisuje. Trzymajcie się wszystkie zdrowo :201454

Ja kiepawo. Mam okropna opryszczke, biore heviran id ktorego rozsadza mi glowe.
Z kotami sie prawie nie bawie. Troche dzisiaj pogonilam Notke w "dawaj kota" i biegla po prostej linii. Ale miala klopot z wskoczrniem na parapet.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 15, 2021 9:11 Re: (7).. zycie to skarb..

Marzenia11 pisze: Kolejna rzecz - rachunki za prąd u brata - na początku listopada wpuścił faceta co sczytywał liczniki i facet ten, mimo mojej prośby (rozmawiałam z nim przez telefon, gdy był u brata), żeby nie podpisywał z bratem umowy, podpisał ja i ... wpisał cholernie drogą taryfę, której normalnie człowiek by nie wybrał. Opłata handlowa wynosi 50zł , a rachunki ok 300... Nie ma zmywarki, komputera, elektrycznej kuchenki, jakichś serwisów do parzenia kawy i innych nowoczesnych sprzętów, mieszka jedna osoba i zonk. Zadzwoniłam - umowa jest do 3 listopada 2022 roku, mozemy ją zerwać i wybrac nową taryfę, a wtedy kara jest 7zł (pewnie netto) za każdy miesiąc, czyli maks 150zł. Trzeba poanalizować oferty, bo pewnie ta kara i tak będzie niższa niz to co byśmy zapłacili za prąd. Wydrukowałam sobie pliczek do czytania w drodze do pracy.

Marzenko z jaką firmą podpisana ta umowa? na rmf24 jest kolejny artykuł w podobnej sprawie. Dziś informują, że jest szansa na anulowanie takich dokumentów. Może udało by się bez dodatkowych kosztów zakończyć współpracę.
A jak zdrowie Twojej cioci? Mam nadzieję, że dużo lepiej. :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw kwi 15, 2021 9:31 Re: (7).. zycie to skarb..

SabaS pisze:
Marzenia11 pisze: Kolejna rzecz - rachunki za prąd u brata - na początku listopada wpuścił faceta co sczytywał liczniki i facet ten, mimo mojej prośby (rozmawiałam z nim przez telefon, gdy był u brata), żeby nie podpisywał z bratem umowy, podpisał ja i ... wpisał cholernie drogą taryfę, której normalnie człowiek by nie wybrał. Opłata handlowa wynosi 50zł , a rachunki ok 300... Nie ma zmywarki, komputera, elektrycznej kuchenki, jakichś serwisów do parzenia kawy i innych nowoczesnych sprzętów, mieszka jedna osoba i zonk. Zadzwoniłam - umowa jest do 3 listopada 2022 roku, mozemy ją zerwać i wybrac nową taryfę, a wtedy kara jest 7zł (pewnie netto) za każdy miesiąc, czyli maks 150zł. Trzeba poanalizować oferty, bo pewnie ta kara i tak będzie niższa niz to co byśmy zapłacili za prąd. Wydrukowałam sobie pliczek do czytania w drodze do pracy.

Marzenko z jaką firmą podpisana ta umowa? na rmf24 jest kolejny artykuł w podobnej sprawie. Dziś informują, że jest szansa na anulowanie takich dokumentów. Może udało by się bez dodatkowych kosztów zakończyć współpracę.
A jak zdrowie Twojej cioci? Mam nadzieję, że dużo lepiej. :ok:

Energa.
A jak mozna anulowac?
Z ciocia juz dobrze,udalo się wstawic rozrusznik serca.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 15, 2021 11:15 Re: (7).. zycie to skarb..

Tu jeden z artykułów, ale nie widzę już tego artykułu z dzisiaj
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... Id,5166674
dobrze, że z ciocią w porządku, jedno zmartwienie mniej :ok:

edit:
jest ten artykuł
https://www.rmf24.pl/fakty/news-zwrot-w ... Id,5168884

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt kwi 16, 2021 10:21 Re: (7).. zycie to skarb..

SabaS pisze:Tu jeden z artykułów, ale nie widzę już tego artykułu z dzisiaj
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... Id,5166674
dobrze, że z ciocią w porządku, jedno zmartwienie mniej :ok:

edit:
jest ten artykuł
https://www.rmf24.pl/fakty/news-zwrot-w ... Id,5168884

dziękuję, muszę poczytać. na razie w pracy kocioł mam, ze zdrowiem kocioł mam, na bużce kocioł mam, wszędzie kocioł... :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 17, 2021 9:20 Re: (7).. zycie to skarb..

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 17, 2021 9:42 Re: (7).. zycie to skarb..

Gosiagosia dziekuje!
Spie z malymi przerwami od wczoraj od 16ej. Koty glodne, nawet nie miauknely, tylko jak wstalam ok 5 to szybko pobiegly do.kuchni i czekaly na jedzenie. Teraz pije kawe, ale sennosc nie odchodzi.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 17, 2021 10:16 Re: (7).. zycie to skarb..

Marzenia11 pisze:Gosiagosia dziekuje!
Spie z malymi przerwami od wczoraj od 16ej. Koty glodne, nawet nie miauknely, tylko jak wstalam ok 5 to szybko pobiegly do.kuchni i czekaly na jedzenie. Teraz pije kawe, ale sennosc nie odchodzi.

To śpij, sen to zdrowie.
Koteczki nakarm, zjedz coś sama i lez widocznie organizm tego potrzebuje.
Ja też tak ciągle spałam ale miałam Covid więc tego potrzebowałam. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 17, 2021 21:01 Re: (7).. zycie to skarb..

Zadbaj o siebie. Ja już dwa tygodnie męczę się z czymś :(
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 170 gości