Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich końc

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 04, 2021 8:26 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

w 2018 roku trafiłam do tej lecznicy z Guciem, który miał objawy przedsionkowe. Raz - nie mogłam się dobić do zamkniętych drzwi ( a nie był to środek nocy, nie było jeszcze 23). Dwa - w końcu przyczłapał mocno starszy pan, obejrzał kocie ucho, przepłukał czymś i nas odesłał do domu. To był długi majowy weekend. W ciągu nocy kotu się pogorszyło, rano pędziliśmy na cito do całodobówki na Mieszka. Tam okazało się , ze doszło do perforacji błony bębenkowj, w takiej sytuacji nie wolno ucha płukać. Wetka była mocno wzburzona i to ona doczytała w książeczce, że przyjął nas technik wet, a nie lekarz. Podobno w tej lecznicy w nocy jest to norma, więc zapewne Maks też tak trafił

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15035
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lut 04, 2021 15:48 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

To był dr Nowak. Rozmawiałam z nim. Szkoda gadać. Sądzę, że w przyszłości zastanowi się nad swoją diagnozą i postępowaniem. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Dorotka255

 
Posty: 9
Od: Sob wrz 28, 2013 7:15

Post » Czw lut 04, 2021 16:02 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

Czytalam opinie o tej lecznicy wczoraj i jest tez jego nazwisko wymieniane w zlych opiniach. Opisy przerazajace co oni tam wyprawiaja:-(((. Porazajacy brak kompetencj, niefrasoiwosc i brud - to jest najczesciej wymieniane.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Czw lut 04, 2021 17:56 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

Dorotka255 pisze:To był dr Nowak. Rozmawiałam z nim. Szkoda gadać. Sądzę, że w przyszłości zastanowi się nad swoją diagnozą i postępowaniem. Przynajmniej mam taką nadzieję.


Polecam skargę do regionalnej Izby Lekarsko Weterynaryjnej. To zwiększy prawdopodobieństwo, że się zastanowi. Choć pewności nie ma nigdy.

megan72

 
Posty: 3473
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Pt lut 05, 2021 0:05 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

Dorotka255 pisze:To był dr Nowak. Rozmawiałam z nim. Szkoda gadać. Sądzę, że w przyszłości zastanowi się nad swoją diagnozą i postępowaniem. Przynajmniej mam taką nadzieję.


tylko który Nowak, bo to cała dynastia. W 2003 roku wet Nowak w tejże lecznicy (wówczas już stary jak dinozaury) zalecił mi dla kociaka ze wsi, zapchlonego po kokardy, proszek dla trzody chlewnej - sypać, potrzymać pół godz zawiniętego w ręcznik i wykąpać. O życiu wewnętrznym nie wspomniał. Kot mało nie zszedł, a było to naprawdę malutkie kocię, ja wówczas nie miałam pojęcia, co takie kociaki mogą w sobie mieć. I wówczas na liście lekarzy w poczekalni było co najmniej dwóch Nowaków. Jak byłam w tym 2018 to też było dwóch Nowaków - przy czym nie ma możliwości aby ten z 2003 jeszcze leczył, on już wtedy miał dobre 70 lat.
Tak że to chyba jakaś "rodzinna tradycja" :evil:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15035
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lut 05, 2021 23:25 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

Współczuję przeżyć :(
Jak okazało się, że mi Imbir umiera, rozważałam Grunwaldzką, ale dyżuru nie miał Paryzek, a podobno tylko on tam jest sensowny... więc też skończyło się na Mieszka. Tam przynajmniej trafiliśmy na fajnego technika i lekarza...
Dorotka255, w jakiej dzielnicy mieszka Twoja znajoma? Może możemy doradzić jakąś sensowną lecznicę?
Obrazek

Anneke_

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Czw mar 28, 2013 15:24
Lokalizacja: Poznań miasto doznań :)

Post » Pt lut 05, 2021 23:55 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

Anneke, ten kotek już nie żyje...

BTW - też słyszałam, że Paryzek jest sensowny, ale...wprawdzie było to kilkanaście lat temu, ale nie rozpoznał panleukopenii u kociaka mojego młodszego syna. Kocię było adoptowane kilka dni wcześniej z ogłoszenia w necie, osrało się totalnie, ja byłam wówczas z synem - zbagatelizował, że kocięta tak mają , ze stres, że zmiana diety, srali muszki...Kocię zeszło następnego dnia. Syn - nieświadom, co spowodowało zgon , po kilku/kilkunastu dniach adoptował zjawiskową tricolorkę. Scenariusz j/w, tyle, że już inna lecznica, test i wiadomość, że w domu żadnego kota przez dłuuuugi czas. Następnym kotem w tym domu był Feniks, który obecnie ma blisko 15 lat i mieszka pod Berlinem z moją wnuczką

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15035
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob lut 06, 2021 16:23 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

Tak, widziałam i współczuję, ale w pierwszym poście jest, że uraz powstał przy zabawie z drugim kotem - czyli ta pani miała dwa, tak? Dlatego pytam, bo może "na zaś" jej się przyda wiedza gdzie koty leczyć niekoniecznie bardzo drogo...
Obrazek

Anneke_

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Czw mar 28, 2013 15:24
Lokalizacja: Poznań miasto doznań :)

Post » Wto lut 09, 2021 20:52 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

Anneke_ dziękuję :201494 , że pomyślałaś. Rzeczywiście znajoma ma jeszcze koteczkę i z pewnością będzie wdzięczna za namiar na sensownego, niedrogiego kociego weterynarza.

Dorotka255

 
Posty: 9
Od: Sob wrz 28, 2013 7:15

Post » Pt lut 19, 2021 12:13 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

Dorotka255 pisze:Anneke_ dziękuję :201494 , że pomyślałaś. Rzeczywiście znajoma ma jeszcze koteczkę i z pewnością będzie wdzięczna za namiar na sensownego, niedrogiego kociego weterynarza.

To daj znać w jakiej dzielnicy mieszka. Może być w wiadomości prywatnej jeśli tak wolisz.
Obrazek

Anneke_

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Czw mar 28, 2013 15:24
Lokalizacja: Poznań miasto doznań :)

Post » Nie lut 21, 2021 18:40 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

Jak można się domyśleć Grunwald. Jechali tam gdzie najbliżej.

Dorotka255

 
Posty: 9
Od: Sob wrz 28, 2013 7:15

Post » Nie lut 21, 2021 20:05 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

Dr Dąbrowski na Jugosłowiańskiej 13.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 23, 2021 11:10 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

Jarka pisze:Dr Dąbrowski na Jugosłowiańskiej 13.

To świetna lecznica, ale tanio to tam nie jest ;) Jak coś wydumam dam znać.
Obrazek

Anneke_

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Czw mar 28, 2013 15:24
Lokalizacja: Poznań miasto doznań :)

Post » Wto lut 23, 2021 11:31 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

Znam jednego taniego weta w Poznaniu i jest beznadziejny.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 23, 2021 16:37 Re: Poznań. POMOCY pilnej potrzebuję. kot niedowład tylnich

Jarka pisze:Znam jednego taniego weta w Poznaniu i jest beznadziejny.

Taniego to może nie, ale zdarza się, że mimo bycia stałym pacjentem płacisz gdzieś za trzaśnięcie drzwiami, a bywa, że niekoniecznie. I nie ma to wpływu na jakość świadczonych usług.
Bardziej to miałam na myśli.
Obrazek

Anneke_

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Czw mar 28, 2013 15:24
Lokalizacja: Poznań miasto doznań :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 159 gości