Z motyką na słońce -ZBIÓRKA na inkubator - MAMY TO!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 23, 2021 19:08 Re: Z motyką na słońce, czyli ZBIÓRKA NA INKUBATOR dla kocią

arłynaantresoli pisze:
Bastet pisze:
arłynaantresoli pisze:Wrzuciłam link na Twittera, może uda się zrobić "hałas" :) Trzymamy kciuki!

Ogromnie dzięki! :201494 :201494 :201494


Dziewczyna z kontem ponad 9 tysięcy obserwujących na moją prośbę wrzuciła linka do siebie na profilu, widzę już jakiś ruch na zrzutce :201494

Jejku, bardzo dziękuję! :201494 Ta to ma zasięgi! :strach: dalekie!
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lut 01, 2021 18:27 Re: Z motyką na słońce, czyli ZBIÓRKA NA INKUBATOR dla kocią

Woow, widzę, że się udało zebrać :1luvu:
Porównywarka cen karmy dla kotów i psów https://felicana.pl/

feryenne

 
Posty: 651
Od: Nie sty 25, 2009 13:01
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lut 01, 2021 18:34 Re: Z motyką na słońce, czyli ZBIÓRKA NA INKUBATOR dla kocią

feryenne pisze:Woow, widzę, że się udało zebrać :1luvu:

Tak! Udało się! Niesamowite! :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Ale w hurtowni inkubatory się skończyły, płynie do nas nowa partia. Może być ciut droższa, dlatego jeszcze nie zamykam zbiórki. Według pana dystrybutora lockdown w Chinach i trudności z transportem w związku z zamkniętymi granicami mogą spowodować, że inkubator będzie o 100-300 zł droższy. :roll: Stąd jeszcze pozwalam sobie nie zamykać zbiórki. Może coś jeszcze wpadnie i pomoże mi pokryć podwyżkę :roll:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt lut 05, 2021 23:46 Re: Z motyką na słońce, czyli ZBIÓRKA NA INKUBATOR dla kocią

Kontaktowałam się dziś z tym człowiekiem, który sprowadza inkubatory. Powiedział, że cena na pewno będzie wynosić 3990 zł (nowej partii, która płynie obecnie do Polski z Chin). A zaglądnęłam na zrzutkę - mamy 4000!!! Czyli spokojnie starczy! Bardzo Wam dziekuję za wszelkie udostępnianie i za wszelką pomoc. Udało się uzbierać całą kwotę, aż nie wierzę... :1luvu: :1luvu: :1luvu: Wątek będzie można zamknąć.
Wielkie podziękowania jeszcze raz za każdą pomoc! :201494 :201461 :201461 :201461
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt lut 05, 2021 23:48 Re: Z motyką na słońce, czyli ZBIÓRKA NA INKUBATOR dla kocią

Bastet pisze:Kontaktowałam się dziś z tym człowiekiem, który sprowadza inkubatory. Powiedział, że cena na pewno będzie wynosić 3990 zł (nowej partii, która płynie obecnie do Polski z Chin). A zaglądnęłam na zrzutkę - mamy 4000!!! Czyli spokojnie starczy! Bardzo Wam dziekuję za wszelkie udostępnianie i za wszelką pomoc. Udało się uzbierać całą kwotę, aż nie wierzę... :1luvu: :1luvu: :1luvu: Wątek będzie można zamknąć.
Wielkie podziękowania jeszcze raz za każdą pomoc! :201494 :201461 :201461 :201461

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw kwi 15, 2021 10:33 Re: Z motyką na słońce -ZBIÓRKA na inkubator - MAMY TO!!!

Kochani!!! Przyszedł! :ok: :ok: :ok: Przyszedł wczoraj inkubator! Po wielkich trudach z dopłynięciem do Polski. Potem trochę zajęło mu w porcie przy celnych sprawach. Ostatecznie dotarł do hurtowni w Polsce i stamtąd został wysłany do mnie w zeszłym tygodniu, we wtorek zaraz po świętach - kurierem 24 Ekspress (Pocztą Polską) . I wiecie co? Poczta zagubiła przesyłkę! Nie mówiąc o tym, że jak już doszedł, to był to największy karton ever, jaki widziałam w życiu!
Jak zdolnym trzeba być, by zgubić coś tej wielkości...? Ostatecznie po interwencji mojej oraz Pana z hurtowni dotarł wczoraj!
Jeszcze raz wszystkim, którzy pomogli go kupić - DZIĘKUJĘ! :1luvu: :1luvu: :1luvu: Kociaczki u mnie - te najmniejsze - będą miały dużo większą szansę przeżycia.
A co do naszych obecnych szkrabów - one są już troszkę za duże na inkubator, gdyż właśnie zaczęły sikać w kocyki. A to znak, że czas zainstalować pierwsze kuwety, nawet jeśli jeszcze nie będą do nich trafiać... :P (Zdjęcie nr 2 to poglądowe zdjęcie malucha w inkubatorze - jeszcze nawet nie uruchomionym. Po prostu na chwilę go tam włożyłam ).

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw kwi 15, 2021 16:46 Re: Z motyką na słońce -ZBIÓRKA na inkubator - MAMY TO!!!

O Jeżu Kolczasty, tyle to trwało??? A ja tu się leniwie zastanawiałam czy nie kupić teraz, jeszcze "przed sezonem"... :strach:

A maszyna super!
Obrazek

Gutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2610
Od: Sob wrz 09, 2006 0:34
Lokalizacja: Oława, Wrocław

Post » Czw kwi 15, 2021 17:30 Re: Z motyką na słońce -ZBIÓRKA na inkubator - MAMY TO!!!

Gutek pisze:O Jeżu Kolczasty, tyle to trwało??? A ja tu się leniwie zastanawiałam czy nie kupić teraz, jeszcze "przed sezonem"... :strach:

A maszyna super!

I zaraz będzie potrzebna. Martwię się o jedną koteczkę trzytygodniową bardzo. Uruchomię dziś inkubator dla niej.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw kwi 15, 2021 17:39 Re: Z motyką na słońce -ZBIÓRKA na inkubator - MAMY TO!!!

Gutek pisze:O Jeżu Kolczasty, tyle to trwało??? A ja tu się leniwie zastanawiałam czy nie kupić teraz, jeszcze "przed sezonem"... :strach:

A maszyna super!

Aha. Przed sezonem już nie kupisz. Bo nie ma już w hurtowni. Następna dostawa pewnie koło lipca. I to tylko wtedy, gdy zapiszesz się na listę. Bo ja tylko dlatego się załapałam teraz, bo byłam zapisana. Towar drogi jak nie wiem, a schodzi jak świeże bułeczki... Wiesz co, napiszę Ci priv potem. Wieczorkiem.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kicalka, Wojtek i 192 gości