Pomocy, czuć ode mnie koci zapach

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 18, 2021 23:17 Re: Pomocy, czuć ode mnie koci zapach

Witam. Mam 7 kotków i 3 kuwety. Żwirek bentonitowy. Nic nie śmierdzi (troche rano, jak po całej nocy jest "nakuwetowane").
Na pewno trzeba dobrze wybrać zużyty żwirek. Wybrać łopatką co grubsze, a to drobne trzeba przesiać łopatką z drobnymi oczkami.
Potwierdzam, że porzeczka zalatuje jak koci mocz. Bardzo mocno śmierdziało kocim moczem, jak brat przyjechał i palił e papierosa, o zapachu...brzoskwiniowym. Śmierdziało jak mocz niekastrowanego kocura.
Ja bym na pewno na Twoim miejscu wyprała poduszkę.
Może zmieniła kosmetyki, bo może być tak, że po umyciu włosów jak zapach szamponu itp. wietrzeje to daje taki zapach kociego moczu.
No i trzeba starać się nie myśleć. Wrażliwy węch to jedno, ale może już się tak psychicznie nakręciłaś, że wszędzie czujesz mocz, którego tak naprawdę nie czuć.
Może jednak koty wchodzą Ci na poduszkę gdy nie widzisz? Może któryś ma problem z pęcherzem i może np. popuszczać mocz, nawet tego nie czując.

CheshireCat93

 
Posty: 25
Od: Nie maja 27, 2018 15:39

Post » Wto sty 19, 2021 0:28 Re: Pomocy, czuć ode mnie koci zapach

Na Twoim miejscu zrobiłabym badania krwi. Inny zapach własnych części ciała powinien niepokoić przy wykluczeniu przyczyn zewnętrznych - bo tak mogą się objawiać różne choroby, np cukrzyca, niewydolność nerek czy wątroby.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 518 gości