Pan Bykowy - dokocenie.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 01, 2021 13:55 Re: Pan Bykowy - dokocenie.

Ja też życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Niech sie kocie stadko dogada :) Moja Gerda dogadywała się z chłopakami 8 miesięcy. W zasadzie je toleruje, ale i z liścia przywali, jak ją wkurzą. :)

Agwena

 
Posty: 805
Od: Sob maja 19, 2018 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 01, 2021 14:20 Re: Pan Bykowy - dokocenie.

maczkowa pisze:to musiała być malusieńka myszka, jak się schowała pod tę listwę ;)



Bardzo malutka i pewnie właśnie dlatego jeszcze jej nie złapały :lol:
Dziękuje maczkowa za życzenia :1luvu:

Fhranka

 
Posty: 496
Od: Czw lis 15, 2018 13:28
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 01, 2021 14:24 Re: Pan Bykowy - dokocenie.

ewkkrem pisze:Ja też zaglądam, od początku tylko nic mądrego nie umiem napisać :( . U mnie dokocenie trwało długo i ... jeszcze trwa. O ile Amorka wpisała się wspaniale o tyle Mumiś ciągle nie czuje się "u siebie" (2,5roku). Nie wyobrażam sobie szukania domu dla Mumcia bo... musiałby z Amorką. On ją naprawdę kocha. (Amorka ma go w nosie :D) Z kolei dla obydwu znów byłaby to kolejna rewolucja w ich życiu. Amorka dogadywała się z "moimi" pół roku, Może Bysiu też się dogada.

No nie, Mumiś koniecznie z Amorką❤️ te cmentarne zakochańce zbyt wiele przeszły.
Dziękuję ewkkrem!

Fhranka

 
Posty: 496
Od: Czw lis 15, 2018 13:28
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 01, 2021 14:26 Re: Pan Bykowy - dokocenie.

inezka70
jolabuk5
Stomachari
Dziękuję za dobre życzenia, kciuki i wsparcie. :1luvu:

Fhranka

 
Posty: 496
Od: Czw lis 15, 2018 13:28
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 01, 2021 14:28 Re: Pan Bykowy - dokocenie.

Agwena pisze:Ja też życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Niech sie kocie stadko dogada :) Moja Gerda dogadywała się z chłopakami 8 miesięcy. W zasadzie je toleruje, ale i z liścia przywali, jak ją wkurzą. :)

Liścia zniosę, byleby terroru nie było, odcinania od zasobów. By mi koty nie gasły ze smutku.
Dziękuję Agwena i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Fhranka

 
Posty: 496
Od: Czw lis 15, 2018 13:28
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 05, 2021 21:43 Re: Pan Bykowy - dokocenie.

Gdyby ktoś się zastanawiał co u naszej myszy, to donoszę, że mysz jest, żyje.
Tak było jeszcze wczoraj:
Obrazek
Dziś rano mysz się objawiła w łazience. Widziałam ją ją, widziały kocie cieciorki. Franka nawet dotknęła myszkę kilka razy łapą. Chcieliśmy ją złapać i wypuścić w ogrodzie, ale mysz uciekła pod muszlę klozetową (tak, w starych domach jest to możliwe). Koty uznały, że polowanie dobiegło końca i poszły spać. I śpią, śpią i końca tego snu nie widać, ale po tygodniu wpatrywania się w listwy przypodłogowe odpoczynek w pełni im się należy :D
Tymczasem Byniu dostał nową zabawkę, zwykłą pluszową kulkę z kawałkiem sznurka i szaleje jak młody kociak. Miło popatrzeć jak starszy pan wreszcie wolny od bólu ma czas i ochotę się bawić.
A tak poza tym nadal nic dobrego. Syki i buczenie lub omijanie szerokim łukiem jego pokoju. Tyle dobrze, że Franki sik jest ok.

Fhranka

 
Posty: 496
Od: Czw lis 15, 2018 13:28
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 05, 2021 21:49 Re: Pan Bykowy - dokocenie.

Fhranka pisze: Tyle dobrze, że Franki sik jest ok.

Powiedziałabym, że to bardzo dobrze :)
Oby zaczęło się lepiej układać :ok:

A myszce może dajcie coś do jedzenia?
No i można spróbować ją złapać do żywołapki Trixie. Na przynętę kawałek jabłka albo masło orzechowe.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10664
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto sty 05, 2021 22:11 Re: Pan Bykowy - dokocenie.

O żywołapce nie pomyślałam. Sprawdzę to zaraz.
Do jedzenia sypie jej pod podłogę ziarno, bo ona tam głównie żyje. Plus pewnie wyjadą zasuszone mięso, które Franka stałe po domu roznosi w niewiadomym celu :wink:

Fhranka

 
Posty: 496
Od: Czw lis 15, 2018 13:28
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 05, 2021 22:13 Re: Pan Bykowy - dokocenie.

Tylko po złapaniu warto w miarę szybko myszkę w tej żywołapce wynieść, bo inaczej wygryzie sobie w plastiku wyjście na świat ;)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10664
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elmas, Szeska i 293 gości