ZBIEG- odnaleziona; zostanie w nowym domu

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 21, 2020 14:49 Re: ZBIEG- odnaleziona; zostanie w nowym domu

Wysłałam umowę.

Gretta pisze:...tych jedynaków wśród kotów jest niewiele.

To prawda. I większość z nich powstała z winy człowieka.
Te, które urodziły się tak uwarunkowane i zawsze stroniły od rodzeństwa mimo starań i socjalizacji, stanowią mały odsetek (by nie rzec: mikroskopijny).
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro paź 21, 2020 15:39 Re: ZBIEG- odnaleziona; zostanie w nowym domu

Zostawiłeś swojego kota zupełnie obcym ludziom bo pięciolatka go chciala? 8O Naprawdę?
A gdyby zachciała Twojego telefonu to też byś go oddał? Tak z ciekawosci się zapytam :roll:

Co to znaczy ze pięciolatka schowała kota w pokoju i matka o nim nie wiedziała. To gdzie ten kot siedział i się zalatwiał? Co jadł?

I naprawdę ot tak zostawiłeś swojego kota? Bo dziecku się spodobał?
Zrobisz co zechcesz, być może kotu się poszczęściło że zmienił właściciela skoro tak latwo Ci przyszło go oddać - więzi wielkiej tu z Twojej strony nie było.
Ale chociaż postaraj się zadbać by kotka nie stała się chwilową zabawką dla dziecka ktora za chwilę, na zimę, wyląduje na podwórku.

Blue

 
Posty: 23416
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Śro paź 21, 2020 17:13 Re: ZBIEG- odnaleziona; zostanie w nowym domu

Błagam was, ten cały wątek jest nieprawdopodobny. kot wyskoczył przez okno i praktycznie natychmiast został odnaleziony przez 5 latkę?? Potem ta 5 latka zamknęła go w pokoju... bez wiedzy rodziców, jedzenia, kuwety? Jak sobie to wyobrażacie. Co wiecej kot tydzień po sterylizacji (to kotka, więc po tygodniu to nawet szwów nie miałaby zdjętych...). A właściciel dowiaduje się o tym niby jak? Telepatycznie? Przecież to się kupy nie trzyma.

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

Post » Śro paź 21, 2020 17:25 Re: ZBIEG- odnaleziona; zostanie w nowym domu

Szukam_kotki pisze:Błagam was, ten cały wątek jest nieprawdopodobny. kot wyskoczył przez okno i praktycznie natychmiast został odnaleziony przez 5 latkę?? Potem ta 5 latka zamknęła go w pokoju... bez wiedzy rodziców, jedzenia, kuwety? Jak sobie to wyobrażacie. Co wiecej kot tydzień po sterylizacji (to kotka, więc po tygodniu to nawet szwów nie miałaby zdjętych...). A właściciel dowiaduje się o tym niby jak? Telepatycznie? Przecież to się kupy nie trzyma.


Też mam takie odczucia.
Ale życie mnie już nauczyło że nie ma rzeczy której człowiek nie zrobi.

Blue

 
Posty: 23416
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Śro paź 21, 2020 18:52 Re: ZBIEG- odnaleziona; zostanie w nowym domu

jest pilnie poszukiwany domek dla 6-7 miesięcznego kocurka, bialo szary, jestem tutaj od dzisiaj, z wielkim problemem, opisalam w poscie w dziale KOTY, czytam i tak pomyślałam, ze może Panu by się spodobał ten kotek, spokojny, kochany kotek,

Marietka

 
Posty: 3
Od: Pon paź 05, 2020 19:34

Post » Śro paź 21, 2020 19:50 Re: ZBIEG- odnaleziona; zostanie w nowym domu

Marietka pisze:jest pilnie poszukiwany domek dla 6-7 miesięcznego kocurka, bialo szary, jestem tutaj od dzisiaj, z wielkim problemem, opisalam w poscie w dziale KOTY, czytam i tak pomyślałam, ze może Panu by się spodobał ten kotek, spokojny, kochany kotek,


kurcze, jestem naprawdę doświadczonym człowiekiem, stykam się z bardzo róznymi absurdalnymi zachowaniami, a nadal ludzie potrafią mnie zadziwić.
pierwszy post na forum o oddaniu potrzebujących kotów jakiejś zbieraczce, u której cierpią w tragicznych warunków i drugi - propozycja oddania kota człowiekowi, który przewozi kota niezabezpieczonego w transporterze w nieznanym dla kota rejonie, a potem bez chwili namysłu oddaje swoje zwierzę nieznanym ludziom, bo jakiejś 5 latce zamarzyła się maskotka, która sie na podwórko przybłąkała...

BRAWO!
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro paź 21, 2020 19:59 Re: ZBIEG- odnaleziona; zostanie w nowym domu

Mam nadzieję, że to dzieci na zdalnej się nudzą, bo takiego nagromadzenia nieodpowiedzialnych zachowań dawno nie widziałam...

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

Post » Śro paź 21, 2020 20:06 Re: ZBIEG- odnaleziona; zostanie w nowym domu

może Darax tak, ale Marietka chyba nie. W pierwszym poście szuka ratunku dla kociaków, bo cierpią i popełniła błąd...i tak nie wiem, ten drugi post to ten ratunek..??????
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro paź 21, 2020 20:25 Re: ZBIEG- odnaleziona; zostanie w nowym domu

Tamte koty mają niby 4 m-ce, a ten 7, to chyba inna sprawa?

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], włóczka i 191 gości