Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. Witus szuka ds...sektor 3 :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 30, 2021 2:11 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).7 kotow po zabiegach, str.51

Marzeniu, podziwiam Cie, preznie dzialasz. Duzo przeciwnosci a Ty do przodu i do przodu. Brawo!
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4236
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Pon sie 30, 2021 13:47 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).7 kotow po zabiegach, str.51

Proszę o udostępnianie, pomoc..

https://zrzutka.pl/z/kotyzwojtowejroli
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 30, 2021 22:23 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).7 kotow po zabiegach, str.51

Udostępniłam.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 31, 2021 8:16 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).7 kotow po zabiegach, str.51

Ja też :ok:
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Wto sie 31, 2021 9:17 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).7 kotow po zabiegach, str.51

Bardzo dziękuję za udostępnianie :1luvu: a zjawce za wpłatę :1luvu:
Musiałam zamówić dogtaxi do odbioru Małej Beni - siedzę jak na szpilkach i czekam na wieści od faceta oraz zdjęcia. miał się ze mną kontaktowac jak będzie z nią jechać, abym mu dokładnie powiedziała, gdzie ma koteczkę wypuścić.
Dziekuję też Fhranka za wpłatę na sterylizację koteczki 360zł. :1luvu:

Będę jechać w weekend, ale chyba nie będę próbowała łapać. Dopóki nie uzbieram kwoty, jaką wydałam na zabiegi nie podejmę się finansowania kolejnych, bo nie mam z czego. Oprócz kwot wymienionych trzeba nadmienić, ze zrobiłam 860km po Olsztynie i do lecznicy, spaliłam bak paliwa, ktory wedle obliczeń miał mi starczyć na przejazd z i powrót do Warszawy. Wydałam na paliwo prawie 500zł, a także na jedzenie dla działkowców 180, czego nie wliczam do zrzutki, ale piszę, żeby nie było wrażenia, że nie zainwestowałam żadnych swoich pieniędzy w tę dwutygodniową opiekę nad działkowcami.

Martwię się o Lodzię i maluchy - jest bardzo zimno i cały czas na działkach pada..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sie 31, 2021 11:54 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).7 kotow po zabiegach, str.51

Tak, z maluchami najgorzej... :(
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 31, 2021 14:08 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).7 kotow po zabiegach, str.51

Mala Benia wypuszczona pobiegla w wielka ulewe przed siebie i skrecila za zakretem. Tu w transporterku:
Obrazek
Za dogtaxi zaplacilam 100zl. Skan wkleje jutro, bo mam w komputerze w pracy. Nie dostalam jeszcze wypisu ani kwoty do zaplaty z lecznicy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 02, 2021 7:04 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Ten weekend jest ostatnim na ten moment mozliwym do zlapania jeszcze ktorejs z kotek, o kocurach juz nie mysle. Jednak mala ilosc pieniedzy na zrzutce sprawia, ze nie wiem czy zaryzykuje zrobienia zabiegu za własne pieniądze i zostania na cały miesiac bez kasy na zycie. Z drugiej strony wizja kociakow urodzonych na zime jest porazajaca.
Nie wiem co zrobic. Jest juz czwartek.
Czy ktoś moze wesprzec finansowo zabiegi?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 02, 2021 7:36 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Na razie puściłam do udostępnienia. Jak się trochę ogarnę to pomogę. Do 10-ego już niedaleko. Nie rezygnuj. Szkoda Twojego wysiłku, czasu i stresu jakim okupione były zabiegi.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw wrz 02, 2021 10:32 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

SabaS pisze:Na razie puściłam do udostępnienia. Jak się trochę ogarnę to pomogę. Do 10-ego już niedaleko. Nie rezygnuj. Szkoda Twojego wysiłku, czasu i stresu jakim okupione były zabiegi.

Bardzo dziękuję.
Naprawdę zastanawiam się. Pojadę i tak, bo wiadomo, ze tez jeżdżę do brata, więc zobacze jaka będzie sytuacja. Martwię się zimnicą, o maluszki Lodzi.. będąc na urlopie kupiłam im immunodol, bo już wtedy pokichywały łącznie z Lodzią, no ale teraz nie dostają.. Lodzia się nimi jeszcze zajmuje, moga mieć jakieś 3,5 miesiąca, woła je, często razem śpią wtulone w siebie, więc nie chciałam ich rozdzielac od matki na to zimno. Dzisiaj wejdę do ciucholandu, zobacze czy sa jakieś polarowe rzeczy do budki. I moze im też zrobie jeszcze inne posłanka..
Będąc na urlopie, widziałam ilość kotów, które przychodzą oraz ich stan, często diametralnie różny. Począwszy od tłuściochów, mieszkających u pani w alejce nr 2 (moja działka jest przy alejce nr 7) a skończywszy na szkielecie jakim jest Dyzio, czy Czulka, czy był Fiodor, bo od kastracji przychodzi regularnie i już widać jak mu się boczki zaokrąglają. Antybiotyk też fajnie podziałał na jego katar.
Jestem tym zdruzgotana. Wożę ogromne ilości mięsa (na weekend to min 5kg, często jeszcze dokupuję w Olsztynie) plus sucha karma - która się znów kończy. Karmy zostawiam jakieś 2kg w pojemnikach na tydzień. I uważam, że to mało jak na tę ilość kotów.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 02, 2021 10:36 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Faktura za przewóz Beni na działki z lecznicy.
ObrazekObrazek
Wypis ze sterylizacji Beni.
Obrazek
Ciągle nie mam podanej kwoty do zapłaty za jej zabieg, leki i pobyt w szpitaliku.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 02, 2021 12:11 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Tadzio
Obrazek
Tadzio z Kosiniakiem
Obrazek
Lodzia akrobatka
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Maluszki
ObrazekObrazek
Plamka
Obrazek
Pipi
Obrazek
Noseczka
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 02, 2021 12:11 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Dostałam info, ze do zapłacenia za sterylizację Małej Beni pozostało 226zł.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 03, 2021 13:37 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).7 kotow po zabiegach, str.51

Bardzo dziękuję kasia.winnaza wsparcie 50zl.
I nieustajaco prosze o udostępnianie zrzutki...

Marzenia11 pisze:Proszę o udostępnianie, pomoc..

https://zrzutka.pl/z/kotyzwojtowejroli
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 03, 2021 20:39 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

SabaS pisze:Na razie puściłam do udostępnienia. Jak się trochę ogarnę to pomogę. Do 10-ego już niedaleko. Nie rezygnuj. Szkoda Twojego wysiłku, czasu i stresu jakim okupione były zabiegi.

SabaSdziekuje za wplate na zrzutke!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, Google [Bot] i 285 gości