Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. Witus szuka ds...sektor 3 :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 02, 2022 10:35 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Marzenia11 pisze:
mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:
Marzenia11 pisze:Prosze o pomoc i udistepnianie zrzutki dla Balbinki.

https://zrzutkhttps://zrzutka.pl/tnfje6a.pl/tnfje6

Zrzutka mi się nie otwiera.


mnie tez :(

Teraz już chyba jest dobrze?


https://zrzutka.pl/z/balbins


teraz tak
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie paź 02, 2022 11:26 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Dziękuję za wpłaty i udostępnianie :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Dostałam zdjęcie od Oli maluszków czekających pod bramka na jedzenie... dobrze, ze Ola do nich wpada, mnie wycięło zupełnie, kolejny weekend ze względu na siebie ale tez i Milenę, zostałam w domu, 2 i pół roku jeżdżenia co tydzień już mi się odbija czkawką... ale mi serce pękło jak zobaczyłam zdjęcie... szkoda, ze dla tych dwóch malców nie ma dt.
Dostałam przed chwilą zdjęcie Kosiniaka i jego łzawiącego oka... kurde,m jak się pochoruje to na bank nie da się już złapać na leczenie..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 02, 2022 23:16 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Oj tak, przydałby się dt dla pozostałych maluchów.
No i sterylka! :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 09, 2022 15:27 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Po trzech tygodniach w koncu przyjechalam. Maluchy daja rade, bardzo urosly, sa glodne, ale nie wygladaja na chude. Kosiniak, Lodzia i Basia grube. Naprawde sie chyba szykuje ostra zima. Koty jedza duzo. Byla Ola, pokazalam jej wszystkie miejsca, o ktorych mowilam przez telefon. Przybiegla Nosia, ale Soninie ma.. Ola jeszcze bedzie wpadac w srody, ale z tego co zrozunialam nie przyjezdza w srody zima tylko teraz,bo lapie koty na zabiegi. No coz, zobaczymy. W kazdym raziedalam jej puszki i sucha karme. Ola slusznie zauwazyla,ze karmienie kotow dwa razy w tygodniu to potrzeba wiecej karmy.
Prawda
Suchej mam na jeszcze jeden moj przyjazd...jesli ktos moglby podarowac kociakom sucha karme to bede mocno wdzieczna.
Dziękuję wszystkim za wsparcie i pomoc w zbiorce na Balbinke, jest cala kwota ! :1luvu: i szansa dla dziewczynki na domek.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 09, 2022 18:29 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Bardzo się ciecszę że masz wsparcie Oli i maczkowej. To ogromna pomoc :1luvu: oby tylko nie przyplątała się choroba, to futra dadzą radę. Ogromne kciuki za Balbinkę i domek dla niej. Udało się Forestowi, to może i do niej uśmiechnie się szczęście :201461 a jak maluch u maczkowej?
Pogubiłam się, jskie teraz karmy kupujesz dla działkowców. Proszę o linki ku pamięci :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie paź 09, 2022 19:54 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Kupuje to co jest tansze lub w promocji. Wersja kitten,bo bogatsze, co jest wazne dla maluchow. Royal canin kitten to dostalam, purizon kitten tez byl w prezencie. Josera kitten lubia, ale Lodzia ma chyba na nia alergię no ale gdyby byla tansza to kupie a ostatnio bardzo im smakuje sanabelle kitten.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 09, 2022 19:57 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Ja też się staram na promocjach kupować. Tylko coraz rzadziej się te promocje trafiają teraz niestety.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie paź 09, 2022 20:06 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Prawda.
Boje sievtej jesieni i zimy, staram sie o tym jak najmniej myslec, koncentrować sie na tym co przede mna. Teraz wiem, ze konczy sie suche i musze to zorganizować. I puszek, ktorych bylo bardzo duzo jest juz kilka... na szczescie dalam Oli kase i bedzie kupowac podroby, ostatnio przynosila serduszka i maluchy wcinaly.
Dzisiaj tez udalo mi sie wieczorem spotkac pana z dxialki dwie alejki dalej do ktorego przychodza... maluchy Nosi, cala czworka, wszystkie zyja !!! Widzialam chyba trzy. Pan fokarmia koty caly czas, zima przyjezdza dwa razy w tygodniu. Przychodzi do niego tez Nosia i, uwaga, Fiodor, ten z kulejaca lapka,dzisiaj go widzialam. Okolo 8 kotow do niego przychodzi regularnie.
Pan jest chetny na zabiegi, bedzie w środę. Napisalam do oli info.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 09, 2022 20:21 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Kciuki za całokształt :ok: :ok: :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie paź 09, 2022 20:35 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

To może sprostuję- moja pomoc jest bardzo doraźna, a nie stała. Na działkę mogę podjechać tylko wtedy, gdy jadę do rodziny na drugi koniec Polski, a i wtedy nie zawsze. A od czasu, gdy byłam i wzięłam Witusia- ani nie byłam, ani w inny sposób nie pomagałam ( fakt, wtedy zostawiłam puszki, trochę suchej, ale pewnie dawno poszła ).
Trochę popłynęłam czasowo, fizycznie i finansowo na leczeniu Witusia z choroby, którą sama mu przyplątałam, potem remoncie, covidzie własnym, a potem wyciąganiu ze szponów kostuchy mojej 17letniej suni, która ciężko zachorowała. Wszystko w ciągu i bez dnia przerwy. A od 4, gdy sunia stanęła na nogi, odsypiam ten maraton.
Piszę, żeby nie powstało błędne przekonanie, że Marzena ma jakieś moje stałe wsparcie.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro paź 12, 2022 9:35 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 14, 2022 9:20 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Gosiagosia - piękna karteczka, życzenia i takie ciepłe kolory... :1luvu:
W środę Ola próbowała złapać Nosie na zabieg, ale koteczka unika tez klatki na pilota. Zastanawia się nad użyciem podbieraka... Dzisiaj razem z koleżanką będą też próbować.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 14, 2022 10:12 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Marzenia11 pisze:Gosiagosia - piękna karteczka, życzenia i takie ciepłe kolory... :1luvu:
W środę Ola próbowała złapać Nosie na zabieg, ale koteczka unika tez klatki na pilota. Zastanawia się nad użyciem podbieraka... Dzisiaj razem z koleżanką będą też próbować.

Kciuki za łapankę :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 14, 2022 13:12 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Co za spryciara z tej kotki! Wielkie kciuki! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 15, 2022 10:11 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)..PILNIE Balbinka w dt.

Nosia po zabiegu, ufff. NIE była w ciąży, tylko jest taka gruba! Dr jak ją zobacxzył to też był przekonany, ze jest w ciąży bo miała fluktujący brzuch no ale nie. Szok. Ja byłam przekonana, ze jest w ciązy, zresztą wszyscy jak widać byli przekonani.
Dobrze, że jest po. Bo już jej zaden kocur nie będzie gnębił.. w koncu sobie odpocznie i pożyje.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Silverblue, skaz, Zeeni i 247 gości