Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. Witus szuka ds...sektor 3 :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 16, 2022 15:35 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

Marzenia11 pisze:
Po wypuszczeniu z transportera pobiegl przed siebie, az sie pod lapkami kotlowalo..
Za dlugo biedak siedzial w lecznicy, no ale nie bylo wyjscia..

No to pierwsze tegoroczne koty za płoty :mrgreen:
Nic mu nie będzie.
Znaczy normalny dziki dzik, co sobie da radę w terenie.
Najgorzej to z takimi, co to po złapaniu jako dzikie padają człowiekowi w objęcia, no bo co z takim zrobić?
Obrazek

andorka

 
Posty: 13131
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Śro lut 16, 2022 16:15 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

andorka pisze:
Marzenia11 pisze:
Po wypuszczeniu z transportera pobiegl przed siebie, az sie pod lapkami kotlowalo..
Za dlugo biedak siedzial w lecznicy, no ale nie bylo wyjscia..

No to pierwsze tegoroczne koty za płoty :mrgreen:
Nic mu nie będzie.
Znaczy normalny dziki dzik, co sobie da radę w terenie.
Najgorzej to z takimi, co to po złapaniu jako dzikie padają człowiekowi w objęcia, no bo co z takim zrobić?

No mysle i mam nadzieję że sobie poradzi i wejdzie na dzialke, do budki i jedzenia.
Wiesz, dla mnie by bylo najlepiej gdybym ja go odebrala, wypuscila na dzialce, zawolala do jedzenia..no ale nie bylo sensu aby siedzial do soboty
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lut 16, 2022 16:57 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

Czyli teraz sa cztery kotki do sterylizacji: Nosia, Plamka, Inka, Sonua, za jakies 2-3 miesiace Basia plus dwa kociaki i teraz jeszcze Pipis do kastracji.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lut 16, 2022 17:21 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

Dużo! Oby się udało :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60418
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 16, 2022 18:52 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

jolabuk5 pisze:Dużo! Oby się udało :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Duzo, no ale juz jeden mniej :wink: :ok:
Przypomne o zrzutce - prosze o wsparcie, udostepnianie..

https://zrzutka.pl/hastg7
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lut 18, 2022 16:54 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

Moze ktoś jeszcze nie ma kalendarza?
viewtopic.php?f=20&t=213905
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 19, 2022 12:42 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

Jest armagedon. Zrezygnowalam z wyjazdu. Jutro ma byc spokoj, pojade z rana.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 19, 2022 12:54 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. I gratuluję pierwszej łapanki w tym sezonie. Nie jest to koteczka, ale nie ma co wybrzydzać. Skoro kocur był chętny do ciachania. Swoją drogą bardzo przystojny kocurek. Te działki zostały opanowane przez czarnulce :) Jutro też się uda. Musi :ok:

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie lut 20, 2022 19:04 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

Plamka po zabiegu.
Mimo prob przez 3 godziny nie udalo mi sie zlapac drugiej kotki.
Barnaba ok, jest w fobrym humorze i gania po dzialce z siostrami, zwlaszvza z Inka.
Z Nosiowych dzieci jest tylko Basienka.
Za kastracje Barnaby zaplacilam 90zl.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lut 20, 2022 19:44 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

Dobrze, że Plamka już po! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
I że Barnaba w dobrej formie! :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60418
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 21, 2022 12:47 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

Wstawiam wypis z kastracji kocurka i paragon.

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lut 21, 2022 13:04 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

Piekne ksiazki i albumy na bazarku Szymkowej, zapraszam !!!
viewtopic.php?f=20&t=213846&p=12581764#p12581764
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lut 21, 2022 17:00 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

Jestem zadowolona, że udało mi się zawieźć na sterylizację koteczkę Plamkę - to kotka typowo przychodząca, w ostatnich sezonach tylko zimą, w zeszłym roku od wiosny do późnej jesieni przyszła może ze 4 razy.
Będzie problem z Nosią. Tydzien temu uciekła mi z klatki-łapki i teraz ucieka na jej widok, a nawet bez klatki nie podchodzi do mnie w ogóle, straciła zaufanie. Żałuję okropnie, ale to jest efekt łapania w pojedynke, w ciemności i zimnie. Próbowałam wczoraj jeszcze łapać na transporterek, trzymała się z daleka kilka metrów..
Bardzo proszę o pomoc w finansowaniu zabiegów - zapraszam na bazarki oraz na zrzutkę :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lut 21, 2022 17:06 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

Oj, to bedzie kłopot z Nosią! :( Czasem taką kotkę udaje się złapać dopiero na kociaki...
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60418
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 22, 2022 17:42 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. zdążyć przed kocurem.

jolabuk5 pisze:Oj, to bedzie kłopot z Nosią! :( Czasem taką kotkę udaje się złapać dopiero na kociaki...

Tylko że ona nie przyprowadza swoich kociaków do nas, teraz, zimą zrobiła to po raz pierwszy. Jest, podobnie jak Plamka, kotką przychodzącą do nas, tyle że częściej niż Plamka, bardziej regularnie. Ale przybiega z daleka, nieraz widzę jak biegnie alejką z górki, potem znika na działkach i biegnie działkami..
Z dobrych informacji, zapomniałam napisać, ze szukając dzieci Nosi spotkałam Małą Benię - koteczkę, którą sterylizowałam w przedostatni dzień mojego urlopu w sierpniu tamtego roku i którą odbierał facet z tej dog taxi. Nie widziałam jej od tamtej pory i już ostatnio miałam jakieś czarne myśli, ze on jej nie odwiózł na działki, tylko wypuścił gdziekolwiek. Pokazała się, wygląda dobrze, troszkę grubiutka, sierść ładna. Dałam jej pól puszeczki gourmeta, którego miałam w kieszeni dla nosiowych..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 498 gości