Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. Witus szuka ds...sektor 3 :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 27, 2021 23:23 Re: Wawa/OLSZTYN - skandaliczne zachowanie gusiek1

Marzenia11 pisze:Skandal i tyle.
Podawanie sie za osobe ktora nie jest, powiedzenie dr ze ja zrezygnowalam z umowionego zabiegu pod wpływem jej rady to 3 klamstwa w jednym.


naprawdę uznałaś, że ktoś przyłączy się do Twojej opinii? Czytając ten wątek od dwóch dni mam wrażenie, ze realizujesz jakiś dziwaczny plan zniechęcenie wszystkich ludzi, którzy jakąs dozę życzliwości jeszcze okazują Tobie, lub kotom pod Twoją opieką. Ale takie zachowanie wobec Gusiek, której życzliwość i chęc pomocy daleko wykraczająca poza taką zwykła życzliwość, którą ludzie mogą okazywać, kosztem czasu, pieniędzy swojego i rodziny, to jest jest rzeczywiści SKANDAL. Nie pomyliłaś sie w tm zakresie. Tylko kamień rzucony nie w tę stronę, co należy.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon wrz 27, 2021 23:45 Re: Wawa/OLSZTYN - skandaliczne zachowanie gusiek1

Marzenia11 pisze:
tabo10 pisze:Skandalem to jest doprowadzenie ludzi Twoim zachowaniem do takiego stanu,że decydują się na powyższe posunięcia.

Same sie doprowadzilyscie, Wasxymi urojeniami ze ja nie chce sterylizowac kotek.
Eot.

Marzenia11 Skandalem jest Twoje obrzydliwe napiętnowanie gusiek za to, ze chciała dowiedziec się od wetki jakich argumentów użyła że zrezygnowałaś z wiezienia kotki na zabieg, skoro Ty nie raczyłaś wyjaśnić. Też bym chciała to wiedzieć będąc na jej miejscu i tak angażując się jak ona aby pomóc .
I nie pisz ,że ktoś ma urojenia że nie chcesz sterylizowac , bo tak mozna domniemywać czytając o przeszkodach które Ci to uniemożliwiają.

gisha

 
Posty: 6041
Od: Wto sty 17, 2006 12:01

Post » Wto wrz 28, 2021 5:48 Re: Wawa/OLSZTYN - skandaliczne zachowanie gusiek1

Miałam się nie odzywać. Przeczytałam jednak tytuł wątku.
Marzena, proszę przestań i wstydu sobie oszczędź!
Pogrążasz się każdym wpisem coraz bardziej.
Może to jest próba odwrócenia uwagi od twoich działań?
Postąpiłaś karygodnie. Sugerowałaś, że behawioryści odradzali tobie jazdę do Warszawy. Z wpisu widać, że wręcz radzili jak kotu stresu oszczędzić. Gdzie prawda?!
Postąpiłaś brzydko z gusiek1. Przecież wystarczyło zadzwonić do niej i bezpośrednio wyjaśnić co się stało. Ty i ona. Wszak to ona i jej mąż poprzekładali swoje plany tak, by ułożyć je pod ciebie. Myślisz ,że to bez znaczenia?! Należało okazać deczko szacunku dla ludzi którzy chcieli pomóc. Tobie go zabrakło. Nawet nie masz wyrzutów! Należało się? Ty nie musisz się tłumaczyć? Lepsza jesteś od innych?
Przykro się to wszystko czyta. Kuriozalne wręcz jest to co piszesz.
Coś ty kobieto na ściemniała behawiorystce, że i ją diabli wzięli?
Nigdzie gusiek1 nie podała się za pracownika Koterii. Nie wierzę, w tym steku kłamstw jakie wypisujesz, w to.
Narozrabiałaś i nie umiesz ponieść konsekwencji tego. Ucierpi kotka, która za chwilę urodzi kolejne mioty. Na śmierć, na zmarnowanie.
Ty nie widzisz swojej winy i paskudnego postępowania. Jesteś zła ,że sytuacja wydała się i swoją frustrację przerzucasz na innych.
Proszę , przestań się pogrążać.
To jest mega smutny watek.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto wrz 28, 2021 9:59 Re: Wawa/OLSZTYN - skandaliczne zachowanie gusiek1

Odchodząc już od wszystkiego powyżej - mnie bardzo interesuje sytuacja kotki.

Marzenia, dasz proszę znać co z nią? Potrzebna jest $ żeby to załatwić i przetrzymać kotkę u weta? Przepraszam za pytania kuriozalne ale nie mam sił się przez cały wątek przegrzebywać.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 28, 2021 10:02 Re: Wawa/OLSZTYN - skandaliczne zachowanie gusiek1

Madie pisze:Odchodząc już od wszystkiego powyżej - mnie bardzo interesuje sytuacja kotki.

Marzenia, dasz proszę znać co z nią? Potrzebna jest $ żeby to załatwić i przetrzymać kotkę u weta? Przepraszam za pytania kuriozalne ale nie mam sił się przez cały wątek przegrzebywać.

Tak
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto wrz 28, 2021 10:05 Re: Wawa/OLSZTYN - skandaliczne zachowanie gusiek1

OK, to czekam na wieści
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 28, 2021 10:08 Re: Wawa/OLSZTYN - skandaliczne zachowanie gusiek1

No i znów szantażem emocjonalnym osiągnęła co chciała.
Brawo!

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto wrz 28, 2021 10:12 Re: Wawa/OLSZTYN - skandaliczne zachowanie gusiek1

tabo10 pisze:No i znów szantażem emocjonalnym osiągnęła co chciała.
Brawo!


Tabo, wiesz że Cię bardzo szanuję i może jestem głupia i naiwna, OK, ale w tym przypadku naprawdę zostawiam sprawę, o której nie mam pojęcia zainteresowanym ludziom, a interesuje mnie kot. Wiem, że Was też, ale nie chcę się angażować w wątek i sprawy które w ogóle mnie nie dotyczą. Jestem ogromnie zaskoczona tym co się tu zadziało i jet mi przykro czytac wszystko, niemniej z tym nie jestem w stanie nic zrobić. A z kotem i owszem.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 28, 2021 10:41 Re: Wawa/OLSZTYN - skandaliczne zachowanie gusiek1

Madie,zawsze jestem ogromnie wdzięczna za Twoją ofertę pomocy finansowej. Każdemu kotu. Tej kotce także. Bardzo doceniam. Bardzo.

Jednak tu problem był bardziej złożony. Pół forum próbowało nauczyć M.,że są inne możliwości, darmowej pomocy Jej działkowym kotom niż sięganie po pieniądze forumowiczów. Czasem tych pieniędzy po prostu nie będzie miała do dyspozycji,a koty na działce będą zawsze. I gdyby nauczyła się korzystać z dostępnych możliwości np.darmowa Koteria byłoby to jedynie z pożytkiem dla Niej i Jej stada. Poza tym z tego co zrozumiałam nawet po opłaceniu sterylki (500zł :strach: )w Olsztynie trzymają kotkę tylko 2dni po zabiegu. Potem trafi na działki,bez stałego dostępu karmy i bez obserwacji czy nic się nie paprze. Ponadto M.nie jest nawet w stanie odwieźć kotki z powrotem z lecznicy w Olsztynie na działki w ustalonym czasie,bo zwykle nie pasują Jej terminy. Ostatnio wynajmowała w tym celu taxi animalsowe za absurdalne100zł (płatne oczywiście z kieszeni forumowiczów).
Nie wiem czy kotkę przetrzymają dłużej za kasę i za jaką. W Koterii mogłaby być 7dni, kompletnie za darmo.

Ale to już nie ma znaczenia.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto wrz 28, 2021 10:57 Re: Wawa/OLSZTYN - skandaliczne zachowanie gusiek1

gisha pisze:
tabo10 pisze:Madie,zawsze jestem ogromnie wdzięczna za Twoją ofertę pomocy finansowej. Każdemu kotu. Tej kotce także. Bardzo doceniam. Bardzo.

Jednak tu problem był bardziej złożony. Pół forum próbowało nauczyć M.,że są inne możliwości,
Yo sadarmowej pomocy Jej działkowym kotom niż sięganie po pieniądze forumowiczów. Czasem tych pieniędzy po prostu nie będzie miała do dyspozycji,a koty na działce będą zawsze. I gdyby nauczyła się korzystać z dostępnych możliwości np.darmowa Koteria byłoby to jedynie z pożytkiem dla Niej i Jej stada. Poza tym z tego co zrozumiałam nawet po opłaceniu sterylki (500zł :strach: )w Olsztynie trzymają kotkę tylko 2dni po zabiegu. Potem trafi na działki,bez stałego dostępu karmy i bez obserwacji czy nic się nie paprze. Ponadto M.nie jest nawet w stanie odwieźć kotki z powrotem z lecznicy w Olsztynie na działki w ustalonym czasie,bo zwykle nie pasują Jej terminy. Ostatnio wynajmowała w tym celu taxi animalsowe za absurdalne100zł (płatne oczywiście z kieszeni forumowiczów).
Nie wiem czy kotkę przetrzymają dłużej za kasę i za jaką. W Koterii mogłaby być 7dni, kompletnie za darmo.

Ale to już nie ma znaczenia.

Tabo, jak zwykle skomentowalas w punkt, bo to samo chciałam napisać :ok:
Dla Marzeny najwygodniej widać jest korzystanie z czyjeś kasy :strach: |

gisha

 
Posty: 6041
Od: Wto sty 17, 2006 12:01

Post » Wto wrz 28, 2021 11:10 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)

Kwestia kosztów jest tu dyskusyjna, bo o ile sterylka i szpitalik jest darmowy, to przewóz z Wawy do Olsztyna i z powrotem nie odbywa się metodą darmowej teleportacji, to masa km- 4x droga Olsztyn-Wawa i ktoś musi je pokryć. Koszt imho będzie podobny, tylko na co inne pójdzie. Zysk opieka przez tydzien w szpitalu, strata jakiś stres dla kotki.
Więc o ile rzeczywiście Marzena załatwiłaby sterylkę w Olsztynie i rzeczywiście ją przeprowadziła, to niekoniecznie bilans jest na niekorzyść. Ale ....no, właśnie rzeczywiście. I na czas. Plus- z gwarancją, ze Kicia będzie w jakiś sposób miała zabezpieczone pożywienie na ten czas rekonwalescencji, przynajmniej kilka dni. To, o czym pisała Blue, by kotka nie musiałą polowac w tym trudnym dla siebie, a i pogodowo okresie
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto wrz 28, 2021 11:18 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)

dlatego pytałam o możliwość przetrzymania kotki u weta. mam nadzieję, że się uda
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 28, 2021 12:44 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)

Pozwolę sobie na małą prywatę. Madie, proszę jak już jesteś na forum zajrzyj na ostatni mój post,bo pilne dość:
viewtopic.php?f=1&t=169374&p=12531471#p12531471

I już znikam.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto wrz 28, 2021 13:44 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)

maczkowa pisze:Kwestia kosztów jest tu dyskusyjna, bo o ile sterylka i szpitalik jest darmowy, to przewóz z Wawy do Olsztyna i z powrotem nie odbywa się metodą darmowej teleportacji, to masa km- 4x droga Olsztyn-Wawa i ktoś musi je pokryć.

Marzena jezdzi do Olsztyna pomagac bratu, wiec ten kurs autem i tak robi.
Marzena, cos sie zlego z Toba chyba przez ostatnie dni dzialo. Mam nadzieje, ze juz doszlas do rownowagi. Nie znam Cie ale mam nadzieje, ze to byla tylko taka jakas kulminacja wielkiego zmeczenia/nerwow i stresu, ktore spowodowaly takie Twoje zachowanie.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4250
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Wto wrz 28, 2021 13:48 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**)

pibon, ale tu z kotką miała osobno jechać i na sterylkę i ze sterylki gusiek z mężem, wydaje mi się, ze swoim samochodem, Marzena mówiła, że się boi. Ale moze coś nie tak zrozumiałam jesli chodzi o zasady pokonywania tej trasy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5 i 481 gości