Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. Witus szuka ds...sektor 3 :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 12, 2021 11:38 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

ASK@ pisze:
tabo10 pisze:
gusiek1 pisze:Marzenko, a może warto zobaczyć czy z pomocą Koterii można by teraz robić Belli sterylke, po zabiegu byłaby przdetrzymana? I wtedy gdyby domek byłoby ok (kcuki) to by poszła już obrobiona.

osobiście nie polecam teraz,ona dopiero była b.chora (antybiotyki,szczepienia)-musi dojść do siebie,doleczyć uszy,organizm wzmocnić się.
Jeśi faktycznie jest dodatnia-nie przeżyje wszystkiego na raz w tak krótkim czasie. Dodatkowo miziasty,domowy kot zamknięty non stop w klatce przez 7dni...stres zabija białaczkowców.

Przecież wiadomo ,że wszystko po kolei.(...)


Nie ASK@.Właśnie odniosłam wrażenie,że nie wiadomo. Dlatego napisałam ten post.
gusiek1 zapytuje,czy z pomocą Koterii można by TERAZ zrobić Belli sterylkę.
A TERAZ to dla mnie TERAZ.Nie po kolei,na spokojnie,aż kot się ustabilizuje. Dla mnie wówczas byłoby po kolei. A teraz znaczy tyle co na już,bo wiadomo,że nie ma co z kotem zrobić,musi opuścić wynajmowane mieszkanie i Marzenia11 chce ją jak najszybciej wyadoptować.
W tej sytuacji wszystko o czym dalej piszesz jest pobożnym życzeniem, niemożliwym do spełnienia.
Choć wielka szkoda.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt lut 12, 2021 11:44 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

tabo10 pisze:
ASK@ pisze:
tabo10 pisze:
gusiek1 pisze:Marzenko, a może warto zobaczyć czy z pomocą Koterii można by teraz robić Belli sterylke, po zabiegu byłaby przdetrzymana? I wtedy gdyby domek byłoby ok (kcuki) to by poszła już obrobiona.

osobiście nie polecam teraz,ona dopiero była b.chora (antybiotyki,szczepienia)-musi dojść do siebie,doleczyć uszy,organizm wzmocnić się.
Jeśi faktycznie jest dodatnia-nie przeżyje wszystkiego na raz w tak krótkim czasie. Dodatkowo miziasty,domowy kot zamknięty non stop w klatce przez 7dni...stres zabija białaczkowców.

Przecież wiadomo ,że wszystko po kolei.(...)


Nie ASK@.Właśnie odniosłam wrażenie,że nie wiadomo. Dlatego napisałam ten post.
gusiek1 zapytuje,czy z pomocą Koterii można by TERAZ zrobić Belli sterylkę.
A TERAZ to dla mnie TERAZ.Nie po kolei,na spokojnie,aż kot się ustabilizuje. Dla mnie wówczas byłoby po kolei. A teraz znaczy tyle co na już,bo wiadomo,że nie ma co z kotem zrobić,musi opuścić wynajmowane mieszkanie i Marzenia11 chce ją jak najszybciej wyadoptować.
W tej sytuacji wszystko o czym dalej piszesz jest pobożnym życzeniem, niemożliwym do spełnienia.
Choć wielka szkoda.

Jeśli Iwona wetka będzie znać powyższe to nie zgodzi się na kastracje. Kot musi co najmniej 14 dni być po antybiotyku.
Reszta, wiem że pobożne życzenia, dlatego dom winien o problemach jakie mogą wystąpić wiedzieć.
Nie trzeba walić o fipie od razu ale uprzedzić, że to kot troski specjalnej.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lut 12, 2021 11:51 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

Wiem, że wpis to kij w mrowisko wsadzony. Jednak ważne jest dobro Belli. Wiem, że Marzenka wie ale opiekunowie winni być przetrzepanie wyjątkowo. To też ogranicza do minimum zwrot. A tego nikt nie chce.
U mnie przy chorych kotach duże zdanie ma wetka Asia. Ona rozmawia z domami i przedstawia wszystko z medycznego punktu widzenia. Uspokaja, radzi, cierpliwie odpowiada.
Tak poszedł Fartek, Florek, UFO i U-Boot, rodzeństwo do ambasady... Bez niej nie byłoby tych adopcji.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lut 12, 2021 12:26 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

Pozwolę sobie napisać jeszcze jedną uwagę. Myślę, że Marzenka wie ale i tak podpowiem.
W umowie trzeba napisać, że kot jest felv dodatni ze zaleceniem weterynarza do kolejnego testu po wyzdrowieniu (np za 3 miechy) ze wskazaniem na pcr.
Ze kot jest w trakcie leczenia i opiekunowie zostali poinformowni o tym fakcie oraz przejmują kontynuację na swoje barki. Zostały przekazane leki i zalecenia. Dobrze jest wpisać gdzie ew muszą iść. Co zrobią to ich sprawa. Może wetka wyda pisemne zalecenia i diagnozę jaka postawiła oraz spis leków z dawkowaniem.
Trzeba umieścić brak kastracji z zaznaczeniem, że przyczyna zdrowotna była powodem. Oraz i to, że nowi opiekunowie są poinformowani i sami wykonają zabieg po skończonym leczeniu.
Umowy zawierają punkty ale w wielu przypadkach dobrze jest je rozwinąć.
Umieścić co dano z papierologii(książeczka, badania z jakiej lecznicy, wypis karty. ..) Fajnie by było gdyby wet obejrzał ja i dał rozpiskę końcową o stanie kota na dany dzień . Choć to akuratnie jest dodatkowy stres.
Wszystko co przyjdzie do głowy a dotyczy Belli trzeba wpisać. Mieć czarno na białym.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lut 12, 2021 12:33 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

Dziękuję Wam za uwagi i sugestie. Będę Was informować jak się wydarzy coś kluczowego, tymczasem potrzebuję odpoczynku.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lut 14, 2021 21:25 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

viewtopic.php?f=1&t=208359
propozycja DT w Warszawie
Obrazek

andorka

 
Posty: 13131
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Wto lut 16, 2021 16:12 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

andorka pisze:https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=208359
propozycja DT w Warszawie

Andorka BARDZO Ci dziekuje za czujnosc i ze pomyslalaso Belli. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lut 16, 2021 22:19 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

Nie ma problemu, widzę, że się przydało :D
Obrazek

andorka

 
Posty: 13131
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Pt lut 19, 2021 11:59 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

Wyjazd 14.02

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lut 19, 2021 12:22 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

Dzięki Wam jakoś sobie radzą :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 22, 2021 9:23 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

Bella w dt. :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lut 22, 2021 9:43 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

cudownie! gratulacje!!!
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 22, 2021 9:45 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

Madie pisze:cudownie! gratulacje!!!

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lut 22, 2021 10:05 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

super wiadomość :ok: to czekamy na relacje z dt .

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon lut 22, 2021 12:54 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

Och, jak dobrze! Bardzo czekałam na tę wiadomość, ciągle tu zaglądałam! Ciekawe jak malutka się tam odnajdzie, czy będzie się bardzo bała nowej opiekunki? Oby się szybko przyzwyczaiła! :ok: :ok: :ok:
Jak napiszesz, że jest ok, to zrobię nowe ogłoszenie! Przydałyby się też nowe fotki, najlepiej zrelaksowanego kota w dt :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 404 gości