Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. Witus szuka ds...sektor 3 :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 08, 2021 22:43 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Dopiero zauwazylam, ze nie wstawilam zdjec malychi Lodzi.. a mialam zamiar. Pol roku juz jestem bez komputera w domu , co moge to robie w pracy, sle ostatnio to niemal niemożliwe..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto wrz 14, 2021 14:24 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Teraz w weekend, a właściwie bylam tylko w niedziele i nie bylo maluchow. Byla Lodzia, wiec pewnie one sobie poszly w inne miejsce. Mam nadzieje że jednak przychodza tez do nas na jedzenie.
Zameldowala sie prawie cala ekipa: Lodzia, Tadzio,Kpsiniak, Pipi, Nosia i Plamka. Bengala jyz nie widzialam ze 3 miesiace, byl tez bury dzieciak Pipi.
Zamowilam kolejny worek 10kg Josery kitten i zawiozlam 4kg miesa..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto wrz 14, 2021 14:25 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Co słychać u działkowych kotów? zdjęcia cudne, aż żal że nie można ich wszystkich przygarnąć. Ale na działkach są bezpieczne prawda? A o jedzenie nie muszą się bardzo martwić, m.in. dzięki Tobie i regularnemu ich dokarmianiu :ok:
a propos dokarmiania, gdzieś pisałam o karmie dla tych futerek, ale nie mogę znaleźć tego wpisu. Możesz podać link do tej karmy, najlepiej w zoo+ ?

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto wrz 14, 2021 14:26 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Pisałyśmy razem, chyba Cię ściągnęłam myślami.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto wrz 14, 2021 14:27 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

SabaS pisze:Pisałyśmy razem, chyba Cię ściągnęłam myślami.

No pisalysmy :mrgreen: zaraz poszukam linku.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto wrz 14, 2021 14:31 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Josera Kitten 10kg cena 141,80
Teraz zrobili promocje i jest z dodatkiem, ale ja jeszcze kupilam bez dodatku.
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_ ... ra/1098509
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto wrz 14, 2021 14:34 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Dzięki, a który kitten lepszy i wypróbowany, ze zbożami czy bez? na zrzutkę na razie więcej nie dołożę, ale mogę zrobić zamówienie na karmę, do wyjazdu powinna dotrzeć. Taki worek 10 kg to na ile średnio wystarcza?

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto wrz 14, 2021 14:35 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

SabaS pisze:Dzięki, a który kitten lepszy i wypróbowany, ze zbożami czy bez? na zrzutkę na razie więcej nie dołożę, ale mogę zrobić zamówienie na karmę, do wyjazdu powinna dotrzeć. Taki worek 10 kg to na ile średnio wystarcza?

Trudno powiedziec, ale ok 5 wyjazdow. A ze mam nowy, wiec na razie jest co jesc choc wiadomo, ze to sie nie zepsuje.
Edit: dotad kupowalam ten zwykly, bo jest tanszy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob wrz 18, 2021 6:51 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Zimnica okropna, a w Olsztynie odczuwalna 6st i pada. Tylko ja wirm jak mi się nie chce jechac.. mieso na dzisiaj juz pokrojone.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob wrz 18, 2021 13:03 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Oj tak Marzenko. Dla kotów to straszny czas takie zimno :(

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob wrz 18, 2021 14:56 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Marzenia11 pisze:Zimnica okropna, a w Olsztynie odczuwalna 6st i pada. Tylko ja wirm jak mi się nie chce jechac.. mieso na dzisiaj juz pokrojone.

Wiem, jak bardzo się czasem nie chce...
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 18, 2021 19:25 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Byly maluchy, Tadzio, Kosiniak, Lodzia, Nosia, przemykal Fiodor i burasek Pipi. Wszyscy potwornie glodni.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob wrz 18, 2021 19:57 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Po ostatnich tankowaniach paliwa, a zwłaszcza dzisiaj, gdy na przestrzeni tygodnia litr podrozal o 10gr na naszej najtanszej stacji, zastanawiam sie powaznienad tym ze mnie nie stac na cotygodniowe wyjazdy. Widzac jak dzisiaj koty byly glodne to sa bardzo trudne decyzje. Jeden wyjazd to paliwo za prawie 200zl. Do tego min 4kg miesa, chrupki. Robi sie koszt. Tym bardziej, ze place sama, siostra sie wylaczyla z finansowania kotów.
Probujemy jakos zorganizować pomoc bratu, aby nie jezdxic co tydzien, a co z kotami bedzie, nie wiem.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob wrz 18, 2021 21:48 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

Szczególnie, że zaczyna się jesień, potem zima, koty głodne, zmarznięte... Ale nie dasz rady finansowo, zwłaszcza że zostałaś z tym sama :( A na działce nie ma się z kim dogadać, żeby karmę sypał?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 18, 2021 22:17 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).prosze o pomoc na steryl i , st

To chyba najgorszy moment żeby zostawić te koty bez pomocy i to tuż przed zimą.PKP wychodzi dużo dużo taniej.Pobieżnie 4 wyjazdy pociągiem co tydzień - to jak jeden wyjazd samochodem.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 236 gości