Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. Witus szuka ds...sektor 3 :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 24, 2021 21:45 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

A antybiotyk długo ma jeszcze Bella dostawać? To trudne się tak czasowo zorganizować. Podziwiam Cię, że tak dobrze dajesz sobie ze wszystkim radę. Choć kosztuje Cię to mnóstwo sił i energii. Czy jakieś lokum dla kotki jest na horyzoncie? Domek dla Belci jest bardzo potrzebny :201494

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie sty 24, 2021 22:39 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

SabaS pisze:A antybiotyk długo ma jeszcze Bella dostawać? To trudne się tak czasowo zorganizować. Podziwiam Cię, że tak dobrze dajesz sobie ze wszystkim radę. Choć kosztuje Cię to mnóstwo sił i energii. Czy jakieś lokum dla kotki jest na horyzoncie? Domek dla Belci jest bardzo potrzebny :201494

Jutro mam dzwonić do wet i albo będzie tylko teleporada, albo wizyta kontrolna.
Jutro też dzieciaki jadą na drugie szczepienie.
Zrobiłam im już ogloszenie. Na razie jest odzew o Anulke.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sty 25, 2021 8:40 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

Nocowalam u Belli. Jak wstałam przyszła z ogonem w górze na śniadanie, ale jak zjadła z tymze samym w górze wlazla pod łóżko. Podwójne. Duże i ciężkie. Wie gdzie się najlepiej schować..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sty 25, 2021 9:25 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

Bella chyba już czuła co się święci ;) znowu jakąś ohydną tabletkę chciałaś jej podać. Ale apetyt i ogonek w górze bardzo cieszy, to jest taka kochana i spokojna (chyba:)) koteczka :201461

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon sty 25, 2021 9:41 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

SabaS pisze:Bella chyba już czuła co się święci ;) znowu jakąś ohydną tabletkę chciałaś jej podać. Ale apetyt i ogonek w górze bardzo cieszy, to jest taka kochana i spokojna (chyba:)) koteczka :201461

Tak, jest spokojna. Moim zdaniem ona się nudzi, ale ja zapominam kupić jakąś wędkę, a z domu nie chce brać, na wszelki wypadek. Przytyla, taka się stała kobkretna, A nie lekka jak piórko. I wyladniala, dopiero teraz widać, że ma sporo rudego czy plowego koloru futra. Na działkach wydawało się, że jest bura z białymi dodatkami.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sty 25, 2021 10:00 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

Wczoraj na działce zameldowaly się wszystkie regularnie przychodzące koty. Lodzia nadal z lysym brzuchem i tylnymi łapami, ale zywsza i bardziej chętna do jedzenia niż tydzień temu. Skończyła się suchą karmę. Mamy poczucie, że dokarmiamy jeszcze iles kotów więcej niż myślimy..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sty 25, 2021 10:50 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

Na stronie.19 w końcu uzupelnilam wszystkie wydatki i wpływu, do dnia 24.01 włącznie. Teraz jeszcze muszę pomyśleć jak to przedstawić na 1 stronie, żeby nie trzeba było szukać w wątku.
Kolejny raz w imieniu swoim, siostry i kotów Belli ale także dzialkowcow przeogromnie dziękuję Wam za wszelką pomoc!!!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sty 25, 2021 20:13 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

No to mialam teleporade. Dzisiaj już nie daje synuloxu tylko metronidazol, jeszcze jutro i obserwuję, czy bez antybiotykow nie będzie pogorszenia. I oczywiście zaczęłam się denerwować.
Dzieciaki zaraz jada na drugie szczepienie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sty 25, 2021 22:03 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

Dzieciaki zaszczepione. Wet nie chciała zaszczepić Anulke, bo ma lekko powiększony węzeł chłonny i minimalna trzecia powieke. Nic poważnego, wet powiedziała, ale najpierw zalecilas tydzień obserwacji, ale w końcu ją zaszczepila.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sty 25, 2021 22:22 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

No i mamy bellowa kupę w kawałkach. :) warto było czekać :ryk:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sty 26, 2021 0:08 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

No, to super wieści - dzieciaki zaszczepione, a Bellunia zdrowieje :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60399
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 26, 2021 6:48 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

Fantastyczne wieści i niech już będzie tylko lepiej :ok: :ok: :ok: :ok:

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto sty 26, 2021 13:31 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

Brzydka kupa.
Pewnie będzie teraz taka huśtawka..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sty 26, 2021 14:36 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

Pewnie tak będzie. Przewód pokarmowy długo dochodzi do siebie.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60399
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 26, 2021 15:07 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bellunia-zapalenie jelit, nie

Wet przedłużyła metronidazol, dostaje już dzisiaj 12 dzień..martwie się bo to bardzo silny antybiotyk przecież..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, kasiek1510, magic99, magnificent tree, Majestic-12 [Bot], RonaldWed i 533 gości