Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. Witus szuka ds...sektor 3 :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 19, 2021 18:34 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60191
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie gru 19, 2021 19:19 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

To dobrze, oby zimę przetrwały!

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie gru 19, 2021 20:24 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

Adasiu (*) :(
Maluchy coraz starsze, powinny dać radę przetrwać zimę, oby tylko żadne choróbsko się nie przyplątały, to będzie dobrze :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie gru 19, 2021 21:52 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

Dwa wyszly spod stolu, tam sa kartony ze styropianem a w srodku scinki polarkowe. Po chyba godzinie, jak poszlam dalej sypac sucha karme wyszedl trzeci, straszny dzikus.
Dla mnie najwazniejsze jest ze Nosia sie nimi jeszcze opiekuje i ich pilnuje, po drugie-znaja miejsce, gdzie sa miejsca do spania i jedzenie. Nawet jak juz sie nimi przestanie zajmowac to mam nadzieję że beda wiedzialy, ze tu moga byc. Dzisiaj jadly z jednej miski ze starszymi dzialkowcami, nikt ich nie przeganial ani nie odganial.
Przed wyjazdem czesc kotow poszla pod tuje, tam jest budka, lodziowe i Lodzia siedziały razem pod foliakiem na stole na polarkach, Kosiniak na drugim stole, pod ktorym jest budka. Ktos sie tez krecil kolo leszczyny, gdzie tez stoi budka.
Zawiozlam 5kg miesa i nasypalam pol wora suchego, czyli tez z 5kg...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob gru 25, 2021 9:27 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

Bylo kiepsko na drodze, im blizej Olsztyna, tym gorzej. Zajechalysmy na szialki chwilke po polnocy. Zimno bardzo, bylo jeszcze troche chrupek z poprzedniego tygodnia. Zostawilam swiatla w autko co by rozswietlaly mrok. Byly Lodzia i lodziowe, Pipis, Plamka, Laciatek. Po 20min wracam do auta i... rozladowal sie akumulator. Nul,zero,nic,nie ruszy. Jest 00.30, srodek Wigilii ,srodek olbrzymich dzialek i nie dzialajace auto..
Piekny spacer po dzialkach byl, iskrzace gwiazdy itp.. jyz odeszlysmy kawalek od domu jak usłyszałam meski glos. Wrocilysmy. Pan mial i sprawne auto,i potrzebne kabelki. Przyjechal, naladowal, ruszylysmy. W nagrode po glownej drodze szly sobie dwie male sarenki. Sliczne!
Do brata zajechalysmy na Wigilie o 2 w nocy. Tak jak w ubieglym roku.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob gru 25, 2021 9:44 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

Ojej, ale przygody :strach: Dobrze, że znalazłaś pomoc!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60191
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 25, 2021 15:35 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

O rety, ciezka noc! Taka czolowka by Ci sie przydala jak ma @ask.
Spokojnej, zdrowej i milej reszty swiatecznych dni!
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4235
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Sob gru 25, 2021 20:15 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

na przyszłość- jak doświetlasza sobie samochodem, silnik musi chodzić, bo inaczej aku padnie. Niesamowity zbieg okoliczności z tym człowiekiem na działkach w środku nocy z całym zestawem pomocowym :)
Zdrowych , wesołych, oby koty te mrozy przetrwały. Dzisiaj w dzien w miarę ciepło było na szczęście.
a zauważyłaś, czy zagospodarowały budkę pod tują? bo ta pod płotem to już wcześniej wydawała mi się używana.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie gru 26, 2021 10:16 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

Juz od jakiegos czasu mysle o latarce na czolo, ale ciagle kasy za malo no i lepiej na karme wydac..
maczkowa, teraz juz wiem, ze silnik musi chodzic :mrgreen: zwl jak akumulator ma ... 12 lat. Mi to sie wydawalo, ze koty korzystaja z tej budki pod tuja, a wczoraj siostra widziala kocie slady prowadzace prosto do budki pod plotem. Oby korzystaly z obydwu. Wczoraj znalazlysmy ogrom zamarznietego miesa i zhedzone chrupki. Przyszla Nosia, bez małych, martwie sie o nie okropnie.
Dzisiaj w końcu pojedziemy za dnia. Wczoraj odwiedzilysmy rodzine, smierc wujka poruszyla wszystkich, dodatkowo dla mojej chrzestnej to pierwsze swieta bez jej syna, ktory xmarl w marcu. Dystans, bez tulenia i calowanua sie, ale potezeba byc z drugim człowiekiem.. na dzialke zajechalysmy o 21. Dzusiaj pewnie niedlugo pojedziemy. Piekne slonce w Olsztynie i 7 stopni mrozu..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie gru 26, 2021 10:56 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

Dobrze, że postawiłaś te budki. :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60191
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie gru 26, 2021 17:50 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

Maluchy namierzone, jakies 100 m od naszej dzialki, widziane z daleka. Nosia sie chyba juz nimi nie zajmuje, a na pewno nie tak intensywnie.
Byly wszystkie koty i Fiodor.
Nasypalam chyba znowu z 5kg suchej karmy. Mieso bylo ciagle grzane. Dolozylam scinek polarowych do budek-wszystkie sa uzywane.
Przemarzlam kolejny raz do szpiku kosci.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie gru 26, 2021 19:16 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

Obys sie tylko nie rozchorowala :( Wez moze jakies leki typu rutinoscorbin? Czosnku/cebulki warto tez pojesc, to naturalne antybiotyki.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4235
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Sob sty 08, 2022 17:53 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

pibon pisze:Obys sie tylko nie rozchorowala :( Wez moze jakies leki typu rutinoscorbin? Czosnku/cebulki warto tez pojesc, to naturalne antybiotyki.

No to sie w koncu zaziebilam okropnie. Po świętach moja siostra zostala do nowego roku w Olsztynie wlasnie zeby zawozić w największe mrozy maluchom jedzenie. Ja przyjechalam dzisiaj. Widzialam dwa z trzech, ale ten trzeci to strachulec okrutny wiec mysle ze tez jest tylko sie nie pokazał.
Nie bylo chlopakow, Kosiniaka i Pipisia, reszta futerek przyszla, zjedli i schowali sie przed mrozem.
Zimno i snieg.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sty 11, 2022 19:33 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sty 11, 2022 19:45 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**) - smutna rocznica: (((

Jakie ładne i zadbane futra. A jakie wpatrzone w Ciebie :) wszystkie się w końcu pokazały?

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kuba93l i 254 gości