Wawa/OLSZTYN - Adaś (**).. Witus szuka ds...sektor 3 :/

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 21, 2021 20:50 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

Mi tez sie cudem udalo nalozyc kropelki na kraczek. Dalam bravecto bo mialam zapas zakupiony u wetki.
Udalo mi sie odwrocic jej uwage no niestety, chrupkami, i jak koty wszystkie dopadly do tych chrupek to w tej gromadzie udalo mi sie zakropic. Od tamtej pory nie dawalam jej chrupek.
Niestety, nie doradze jakie chrupki kupic zeby nie uczulaly ale ktos z forum na pewno bedzie wiedzial, moze Stomachari?
Nie jestem pewna, czy jak sa takie niskie temperatury zimowe to kleszcze i pchly tak samo dobrze sie maja i dokuczaja kotom?
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Nie mar 21, 2021 21:02 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

pibon pisze:Mi tez sie cudem udalo nalozyc kropelki na kraczek. Dalam bravecto bo mialam zapas zakupiony u wetki.
Udalo mi sie odwrocic jej uwage no niestety, chrupkami, i jak koty wszystkie dopadly do tych chrupek to w tej gromadzie udalo mi sie zakropic. Od tamtej pory nie dawalam jej chrupek.
Niestety, nie doradze jakie chrupki kupic zeby nie uczulaly ale ktos z forum na pewno bedzie wiedzial, moze Stomachari?
Nie jestem pewna, czy jak sa takie niskie temperatury zimowe to kleszcze i pchly tak samo dobrze sie maja i dokuczaja kotom?

Dzisiaj u Tadzia kolo ucha widzialam kleszcza. Wiec sa.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob mar 27, 2021 12:51 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

Bylysmy przedwczoraj na dzialce. Lodzia lysa ale aktywna biegala i apetyt ma. Ko i e nie przychodza tzn Plamka, Noska i Pippi. Stalym bywalcem jest Bengal. Potezny kocur. Klatka lapka ciagle u mnie, mus,e sie w koncu dogadzc zlecznica na razie brak miejsc i terminiw dogodnych dla obu stron.
Skonczyly sie chrupki i szukam teraz takich ktore nie maja s ogole kurczaka.
Dzisiaj w nocy Belcia dala sie poglaskac i.po razpierwszy mruczala. Oczywiscie lezala pod wanną.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob mar 27, 2021 12:51 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

Ciagle jestembez komputera wiec dlatego nie wstawiam zdjęć.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob mar 27, 2021 17:47 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Antos i Alojzy ⁷szukają ds.

Biedna Nocia :ok:
Brawo Belcia! :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 27, 2021 23:39 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Bella i dzieciaki szukają ds.

Marzenia11 pisze:Bylysmy przedwczoraj na dzialce. Lodzia lysa ale aktywna biegala i apetyt ma. Ko i e nie przychodza tzn Plamka, Noska i Pippi. Stalym bywalcem jest Bengal. Potezny kocur. Klatka lapka ciagle u mnie, mus,e sie w koncu dogadzc zlecznica na razie brak miejsc i terminiw dogodnych dla obu stron.
Skonczyly sie chrupki i szukam teraz takich ktore nie maja s ogole kurczaka.
Dzisiaj w nocy Belcia dala sie poglaskac i.po razpierwszy mruczala. Oczywiscie lezala pod wanną.

:ok: za Bellę! :1luvu:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Śro mar 31, 2021 15:41 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Antos i Alojzy ⁷szukają ds.

Bellutek ciągle pod wanną tzn. w nocy jak najbardziej łazi po mieszkaniu, nawet gdy Danusia spi to Belcia zwiedza kuchnię i wskakuje na blat kuchenny. Ale lubi miejscówke pod wanną i już. Coraz częściej w nocy śpi w pudełku i to tak mocno, ze można ją razem z tym pudełkiem wynieść. U Danusi była na rękachd wa razy - i za drugim razem to nawet pół godziny siedziała na jej brzuchu, była czesana co jej się bardzo spodobało i mruczała i ugniatała.. niestety nie jest to jej własna inicjatywa tylko taki zbieg okoliczności, ktory Danusia wykorzystuje i bierze ją na ręce. Potem Belcik jest kilka godzin w szoku.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 01, 2021 10:08 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Antos i Alojzy ⁷szukają ds.

Małymi kroczkami do przodu i to najważniejsze :ok: Brawo Bella :)
a jak chłopaki Antoś i Alojzy? W jakim one są teraz wieku?

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw kwi 01, 2021 10:10 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Antos i Alojzy ⁷szukają ds.

SabaS pisze:Małymi kroczkami do przodu i to najważniejsze :ok: Brawo Bella :)
a jak chłopaki Antoś i Alojzy? W jakim one są teraz wieku?

8 miesięcy
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 01, 2021 10:51 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Antos i Alojzy ⁷szukają ds.

Marzenia11 pisze:Bellutek ciągle pod wanną tzn. w nocy jak najbardziej łazi po mieszkaniu, nawet gdy Danusia spi to Belcia zwiedza kuchnię i wskakuje na blat kuchenny. Ale lubi miejscówke pod wanną i już.

W tej sytuacji należałoby jej zasłonić czymś możliwość wejścia pod wannę,by zachęcić do znalezienia bardziej przyjaznej lokalizacji. Może jakiś kosz wiklinowy,pudełko,legowisko osłonięte,które lubi w miejscu,skąd mogłaby spokojnie obserwować otoczenie,ale być ukryta i w swoim,bezpiecznym azylu.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw kwi 01, 2021 12:15 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Antos i Alojzy ⁷szukają ds.

tabo10 pisze:
Marzenia11 pisze:Bellutek ciągle pod wanną tzn. w nocy jak najbardziej łazi po mieszkaniu, nawet gdy Danusia spi to Belcia zwiedza kuchnię i wskakuje na blat kuchenny. Ale lubi miejscówke pod wanną i już.

W tej sytuacji należałoby jej zasłonić czymś możliwość wejścia pod wannę,by zachęcić do znalezienia bardziej przyjaznej lokalizacji. Może jakiś kosz wiklinowy,pudełko,legowisko osłonięte,które lubi w miejscu,skąd mogłaby spokojnie obserwować otoczenie,ale być ukryta i w swoim,bezpiecznym azylu.

Ma druga lokalizacje-za wersalka, ale czesciej korztsta z tej pod wanna.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon kwi 05, 2021 8:37 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Antos i Alojzy ⁷szukają ds.

Marzenia11 pisze:Ma druga lokalizacje-za wersalka, ale czesciej korztsta z tej pod wanna.

Chyba nie zrozumiałaś idei.
Właśnie ma NIE KORZYSTAĆ I NIE MIEĆ DO NIEJ DOSTĘPU. Można zasłonić kartonami ,czymkolwiek,by kotka nie wchodziła pod wannę i głęboko za wersalkę też. By znalazła sobie miejsce bezpieczne,ale bliżej nas,"na powierzchni",by przekonała się,że człowiek nie jest straszny i powoli robiła postępy.
Tak zwykle doradzają behawioryści.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie maja 02, 2021 19:33 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Antos i Alojzy ⁷szukają ds.

Ten weekend bez samochodu. Do olsztyna pojechalysmy pociagiem, a na dzialke dwoma autobusami plys 15min drogi na piechote.
Sciana deszczu. Okazuje sie, ze na stale u nas zamieszkal też Bengal. W pudle pod stolem na werandzie. Byli tez Tadzio i Kosiniak. A jak na chwile oslabl deszcz na szczescie pokazala sie Lodzia, zjadla i wezzla na strych. Moim zdaniem ciutke zarasta, ale pewnosci do konca nie mam.
Wracalysmy autobusem plus stopem. Teraz z ulewy zrobil sie snieg.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon maja 03, 2021 19:48 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Antos i Alojzy ⁷szukają ds.

Lodzia zarasta. Na szczęście. Tylko nie wiem czy to efekt dawania tej drogiej feringi, czy po prostu cos jej przeszlo. Tym razem,niestety, za pozno zamowilam sucha karme, bo.musialam poczekac do pensji i nie doszla i kupilam w rosmanie perfect fit
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 08, 2021 16:04 Re: Wawa/OLSZTYN - Adaś (**). Antos i Alojzy ⁷szukają ds.

Obrazek

No to mamy Belcie do glaskania, od dzisiaj :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: włóczka, Wojtek i 188 gości