koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 01, 2023 11:25 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Kochani mamy jeszcze 3 aktywne Bazarki- gdzie zostało trochę kosmetyków.Jest też zbiórka- gdzie można ofiarować pieniazek.Na osobnym wątku zbieramy na rower dla Damiana bo to rower do kociej roboty.Niezbędny.No i ostatecznie mozna zrobic dla nas Bazarek albo ofiarować cos co mozemy sprzedać.

Moje zasoby perfum już kwiczą na wyczerpaniu.A tak naprawdę to było moje dodatkowe główne zródło dochodu.Zainwestować bede mogła cokolwiek wiosna jak juz bedzie cieplej-koty będa jadły mniej i nie trzeba będzie myśleć o opale do pieców.


No chyba że dodatkowe podwyżki- wgniotą nas zupełnie w glebę. :(
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro lut 01, 2023 12:08 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

iza71koty pisze:Kochani mamy jeszcze 3 aktywne Bazarki- gdzie zostało trochę kosmetyków.Jest też zbiórka- gdzie można ofiarować pieniazek.Na osobnym wątku zbieramy na rower dla Damiana bo to rower do kociej roboty.Niezbędny.No i ostatecznie mozna zrobic dla nas Bazarek albo ofiarować cos co mozemy sprzedać.

Moje zasoby perfum już kwiczą na wyczerpaniu.A tak naprawdę to było moje dodatkowe główne zródło dochodu.Zainwestować bede mogła cokolwiek wiosna jak juz bedzie cieplej-koty będa jadły mniej i nie trzeba będzie myśleć o opale do pieców.


No chyba że dodatkowe podwyżki- wgniotą nas zupełnie w glebę. :(


oby nie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lut 01, 2023 12:32 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Jest niesamowicie drogo, ceny poszybowały w kosmos.
Na OLX i na innych aukcjach ludzie mało kupują bo oglądają każdą złotówkę.
Sama też dobrze się zastanowię zanim coś teraz kupię, kupuję tylko to co muszę.

Iza zmieniłam stały przelew dla Lizy na drugiego każdego miesiąca, jutro powinnaś mieć pieniądze :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro lut 01, 2023 13:57 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Część kotów z ostatniej trasy:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Śro lut 01, 2023 16:07 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Damian- iza71koty pisze:Część kotów z ostatniej trasy:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek


czekają
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lut 01, 2023 16:15 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Cóż...kolejna dobra wiadomość. :( Wyjełam rachunek za prąd bo i tak musiałam go wyjąć.Jest już kilka dni po terminie płatności.Termin do 25 stycznia tego roku.


Myślałam że będzie mniej :oops: :oops: :oops: Oszczędzam jak się da.Wyłączam wszelkie rzeczy jak tylko z nich nie korzystam nawet jak za chwilkę znowu trzeba włączyc jak lampka w kuchni .Tą używaną pralkę co latem musiałam kupić ponoć i tak energooszczędna choc niemłoda-to i tak wtedy bardzo nam spadły rachunki.No ale teraz jest sporo więcej niestety.Prawie 100 zł.To wszystko to liczne prania przez koty.Co gorsze mam tylko dwa takie koty które tak okropnie mi życie utrudniają.Stara Kropcia i stary Bąbel.U Kropci to jeszcze pomagają podkłady ale Bąbel robi kupę gdzie mu akurat wygodnie.A że nie robi tego raz dziennie tylko czasem kilka to...... :(

Nawet bojlera do prysznica nie włączam codziennie.Bo i nie codziennie mam siłę się wykąpac.Nie wiem moze trzeba wrócić do czasów dzieciństwa i zażywać kąpieli raz w tygodniu. :oops: :roll: No u nas w domu tak było.Metalowa wanna i grzanie wody w garach.

Tyle że po takiej brudnej kociej robocie i do tego robocie w terenie w blocie i deszczu jak to sie ma u nas od 3 dni a do tego jak człowiek przemarznięty,przemoczony a do tego przesiaknie ciepłym kocim zarciem - no to trudno by było zazywać kąpieli raz w tygodniu jak człowiek musi isć między ludzi i codziennie mieć siły aby ogarnąć masę spraw.


Nie wiem Dziewczyny- no masakra.503.44 zł.Płacę prąd co drugi miesiac ale co z tego jak mi teraz wisi prad i dwa czynsze TBs.U mnie czynsz za tą budę z kiblem na dworze to 570 zł miesiecznie.Ale miałam drobną nadpłate wiec tak czy inaczej musze wywalic 1100 zł w tym miesiacu.

1600 zł i tylko dwie sprawy byłyby ogarnięte :oops: :(
Ostatnio edytowano Śro lut 01, 2023 16:31 przez iza71koty, łącznie edytowano 1 raz
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro lut 01, 2023 16:27 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

ametyst55 pisze:Jest niesamowicie drogo, ceny poszybowały w kosmos.
Na OLX i na innych aukcjach ludzie mało kupują bo oglądają każdą złotówkę.
Sama też dobrze się zastanowię zanim coś teraz kupię, kupuję tylko to co muszę.

Iza zmieniłam stały przelew dla Lizy na drugiego każdego miesiąca, jutro powinnaś mieć pieniądze :ok:


No tak.Chyba Wszyscy to robią.A u mnie ta różnica ze kupuję to czego teoretycznie....nie muszę.Każdy tylko powtarza- rzuć te koty w cholerę.To mnie jeszcze bardziej dołuje. :oops: :(

Dziękuje ślicznie. :1luvu: :201494
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lut 02, 2023 1:10 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Znowu leje.Leje i wieje już 3 dni i myślę że jutro będzie tak samo. :(

Kiedyś zimą jak leżał śnieg czy był mróz -często w ciągu dnia świeciło słońce.Zawsze patrzałam nocą jak wracałam z karmień na niebo.I tak się cieszyłam - kiedy były gwiazdy- bo wiedziałam że będzie choć mrożny -to sloneczny dzień.Teraz koty siedzą obrażone.Mokro błoto.Jednego dnia pojawiła sie nadzieja.Matko firanki odsłaniam-mówię kotom w domu-słońce-nareszcie.No i taka była moja radość.Minęło kilka minut i poszło w diabli.Zaczęło padać.

Nie wiem- ale ja sobie nie przypominam :roll: żeby w ub.roku czy wcześniej tak było.Cały czas mamy pochmurne dni.I to prawie już ponad 3 miesiąc.A deszczu tej zimy jest u nas masakrycznie dużo. :|
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lut 02, 2023 9:21 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Ja tam wole deszcz niz snieg i wielkie mrozy. Podejrzewam,że koty tez nie lubia przedzierać się po sniegu, co innego domowe, im wszystko jedno, bo mają ciepło w dupke. :D
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Czw lut 02, 2023 9:59 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Myszorek pisze:Ja tam wole deszcz niz snieg i wielkie mrozy. Podejrzewam,że koty tez nie lubia przedzierać się po sniegu, co innego domowe, im wszystko jedno, bo mają ciepło w dupke. :D


Koty nie znoszą deszczu.Ale Ty chyba nie musisz spędzać kilka godzin przemoczona i w błocie? :roll: Nie pisze o wielkim mrozie tylko takim kiedy śnieg trzyma się kupy i nie ma chlapy.Nawet kiedy nie ma śniegu a jest przymrozek to lepsza taka pogoda dla kotów niz deszcz.W deszczu rozwija się najwięcej wirusów.

A u nas bo leżymy i przy zalewie i jeziorze a wkoło mnóstwo kanałów- wilgoć potęguje chłód.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lut 03, 2023 15:43 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Jaka dzisiaj u Was pogoda ? Dajecie radę ?
U nas właśnie zaczął sypać mokry śnieg
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt lut 03, 2023 20:42 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

ametyst55 pisze:Jaka dzisiaj u Was pogoda ? Dajecie radę ?
U nas właśnie zaczął sypać mokry śnieg


Lało cały dzień.Bez przerwy.I wieje.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob lut 04, 2023 6:57 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

U nas leży śnieg i wieje. Koszmar, biedne koty

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob lut 04, 2023 19:44 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Strasznie mi przykro z powodu Klaruni :(
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Nie lut 05, 2023 18:52 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Cichutko na wątku, wszystko ok ?
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], jukatlu i 197 gości