koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 01, 2021 9:57 Re: koty

Dziękuję że Ktoś zajrzał i choć słowo napisał. :( Sorry ja rozumiem ze każdy ma swoje problemy- pogoda jest do dupy -ale te pisanie -to chyba sensu nie ma.Na innym wątku kotek pierdnie za przeproszeniem i lecą tłumy.Jestem już wystarczająco zmęczona kotami w domu, kotami na zewnątrz, okropną pogoda- prawie ciagle pada a wszystko prawie trzeba robic w terenie, wydatkami, tym ze lecimy na oparach i często sami nie mozemy sobie kupic do jedzenia coś normalnego- bo koty są najważniejsze, zblizającymi się Swiętami których nie znoszę i to nie tylko ze względu na koszty ale ta całą cudowną atmosfere -że wogóle sie zastanawiam czy bede robić bazarek.Bo ogólnie to nawet nie mam czasu sie spokojnie cieplej herbaty napić a co dopiero wygospodarować czas na latanie z przesyłkami w tak koszmarną pogodę i w kiepskim stanie zdrowia.

I napisze kolejny raz.Jest mi ogromnie przykro.Wiele Osób na Forum nie robi nawet części tego co my staramy się robic- ale są głaskani pocieszani, pytani o zdrowie- o to czy kotom czegoś nie brakuje.U nas tego nie ma.Widocznie jesteśmy tytanami z ogromnym finansowym zapleczem.Cóż...... :(
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro gru 01, 2021 10:41 Re: koty

iza71koty pisze:Z tego co Damian podliczył 50 budek to ogrom.Zważywszy na fakt że większość budek drewnianych a i kilka styropianowych - nie są pojedyńcze.Bo mamy i czwórki i dwójki.Do tego zagospodarowane całościowo 3 strychy włącznie z kocami czy kołdrami osłaniającymi przed zimnem i dwie altanki w tym jedna na jednych działkach druga w terenie zielonym plus dodatkowe pomieszczenia.Wszystko mieliście tutaj udokumentowane więc zadnej ściemy nie ma co do ilości czy jakosci wykonanej pracy.

Zarówno jakość kocy chodniczków i innych dupereli kupionych tylko na ten cel na pewno pochłonęła już nie małą kwote.Ale wyjścia nie było.Na taką globalną pomoc nie mozemy już znikąd liczyc -dlatego to wszystko leży po naszej stronie.Was jedynie mozemy prosić o wspieranie zbiórki- gdzie srodki stamtąd również są i były przeznaczane -na ten cel.


Została nam tylko jeszcze do udokumentowania komórka Trzykrotki- jak już będzie zrobiona -bo niestety wczoraj okazało sie -ze koc który przyszedł z Olx -nie nadaje sie do wykorzystania.Nie jest ani cieplutki ani gruby -jak to było w ogłoszeniu.No i dzisiaj odkryłam ze w koncu z jednej styropianowej budki- jest podwójna i potrzebna- w koncu wyniosły sie osy.Więc musze ja w miare szybko oczyscić i zrobic.


Trzykrotka wczoraj się pokazała.Dwa ni jej nie widziałam ale na pewno jadła bo tam gdzie jej zostawiam w dwóch miejscach jest wyjadane.Zwłaszcza nocą.Nie wiem chwilowo gdzie śpi bo opuściła to dorażne pomieszczenie.


Cieszę się ,ze Trzykrotka się pokazała, bo trochę się martwiłam, jej jest gorzej niż innym kotom
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro gru 01, 2021 11:28 Re: koty

W tym poście będzie rozliczenie za grudzień.



ROZLICZENIE wpłat Od Opiekunów wirtualnych. :1luvu:


Klara i Klara Opiekun wirtualny LimLim
100zł

Henio Opiekun wirtualny Szymkowa
100zł

Węgielek Opiekun wirtualny Willow_
50zł

Strzałka Opiekun wirtualny haw5
150zł Sierpień- październik

Dorcia Opiekun wirtualny JózefK.
55zł - budka dla Dorci na Mikołaja.

Dorcia Opiekun wirtualny JózefK.
100zł

Szarak Opiekun wirtualny Cindy
50zł

Gabryś Opiekun wirtualny Marmolada18
70zł




ROZLICZENIE Wpłat od Darczyńców. :1luvu:

Weronika M. 30zł

muza_51 100zł

naelienn 100zł




Rozliczenie bazarków

JózefK. - wpłata zysku z bazarku- 44zł na naszą zbiórkę https://pomagam.pl/wk8rat
Ostatnio edytowano Pon gru 06, 2021 14:58 przez Damian- iza71koty, łącznie edytowano 6 razy

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Śro gru 01, 2021 11:43 Re: koty

Hej Izuś i Damianie :) Macie dwa wątki o jednakowych nazwach? Trochę mi się pomyliło, bo jeden to był chyba o kotach z lotniska?
Strasznie mi internet muli od jakiegoś czasu i się post wysłał sam z siebie w połowie :cry:
Myślę, że dużo osób widzi, że bardzo dużo robicie cały czas.
Ale czemu nie piszą, to już nie wiem.....
Ostatnio edytowano Śro gru 01, 2021 11:50 przez Marmolada18, łącznie edytowano 1 raz

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Śro gru 01, 2021 11:45 Re: koty

Marmolada18 pisze:Hej Izuś i Damianie :) Macie dwa wątki o jednakowych nazwach? Trochę mi się pomyliło, bo jeden to był chyba o kotach z lotniska?


Tak.Cały czas mamy dwa wątki.Tamte koty nazywamy teraz kotami z terenu zielonego.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Śro gru 01, 2021 12:08 Re: koty

O, widzisz, jak maczkowa dobrze napisała, ja tak nie umiem, ale się zgadzam z nią. Wy jesteście naprawdę wyjątkowi :1luvu:

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Śro gru 01, 2021 12:13 Re: koty

Marmolada18 pisze:O, widzisz, jak maczkowa dobrze napisała, ja tak nie umiem, ale się zgadzam z nią. Wy jesteście naprawdę wyjątkowi :1luvu:


Nasze koty są wyjątkowe :1luvu: :D i bardzo kochane :201461

Kochani tutaj nasza umierająca zbiórka- podnoszenie jej rzadko cokolwiek daje- ale jeśli chciałby do nas zajrzeć jakiś Święty Mikołaj :roll: :lol: - to zapraszamy serdecznie.

https://pomagam.pl/wk8rat
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro gru 01, 2021 14:08 Re: koty

A mama małych dziczków sie pokazała i tych drugich czy młode nadal same?
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro gru 01, 2021 15:44 Re: koty

LimLim pisze:A mama małych dziczków sie pokazała i tych drugich czy młode nadal same?


Matka pokazuje się dopiero póżnym wieczorem sama.W ciągu dnia przychodziła kiedy małe były na świecie- bo karmiła i była głodna.Potem miała coraz mniej mleka wiec je prowadzała po kocich stołówkach.One codziennie dostaja takie chyba 5 litrowe wiaderko- kości z kurczaka-resztki z kocich misek w domu- odpady domowe.W jednym miejscu im to wysypuję.Potem jeszcze oblatują kocie stołówki.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro gru 01, 2021 19:27 Re: koty

Cieszę się, że nic sie Klarci nie stało :)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro gru 01, 2021 22:38 Re: koty

LimLim pisze:Cieszę się, że nic sie Klarci nie stało :)


Fakt stać się nie stało -ale niestety grozi im wywózka.Na podwórku mamy rozstawioną klatkę- bo sąsiadkom dziki przeszkadzają.Były kilka razy i poryły kawałek podwórka.Z jednej strony są dla nas ogromnym utrudnieniem- brudzą okropnie kocie miski- niszczą.Samo to że wyjadają -nie jest najgorsze- bo już wiem o której przychodza- wiec staram się koty karmić dużo wcześniej- tylko ten syf który temu towarzyszy i rycie.Same dziki mają wynoszone podczas ostatniego karmienia.

Z drugiej strony będe się o nie martwic.Ponoć je wywoża- bo pytałam- w głęboki las.Ale nie mogą wywieżć dalej niz 20 km.Czyli żaden rezerwat czy coś.Klara jest duża- wielka -ale jeden z czwórki jest najmniejszy.Jak zobaczyłam klatkę- to mnie szlag trafił -bo stoi mi pod oknami.Już chyba z trzeci tydzień.Samochód stał czekali -a ja latałam co chwilę do okna w nerwach.Wiem ze to głupie -ale one tak czekają jak widzą że to ja- ten mały zwłaszcza.Potrafi wbiec prawie pod ręce.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw gru 02, 2021 11:37 Re: koty

Bardzo dziękujemy Szymkowa ( Henio)-100 zł i Willow_ (Węgielek ) - 50 zł -za wpłatę w ramach Opieki wirtualnej :1luvu:

Wpłaty dodane w poście powyżej.
Ostatnio edytowano Czw gru 02, 2021 12:25 przez Damian- iza71koty, łącznie edytowano 1 raz

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw gru 02, 2021 11:41 Re: koty

Współlokatorki- mają cały pokoik dla siebie.

Szarusia
Obrazek

Mordusia
Obrazek

Dorcia Opiekun wirtualny JózefK. Kicia zaanektowała miejscówkę na piecu kaflowym :D
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw gru 02, 2021 13:58 Re: koty

Strzałka Opiekun wirtualny haw5 :1luvu:
Bardzo dziękujemy za wpłatę 150zł

Dodane w rozliczeniu kilka postów wyżej.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw gru 02, 2021 14:04 Re: koty

Jutro przygotujemy nasz Świąteczny bazarek z perfumami. Część idealna na prezent- nowe i zafoliowane.
Zapachy markowe- godne uwagi. Chcielibyśmy zasilić naszą zbiórkę na pomagam.pl .Całościowe wpłaty, czyli zakup + koszt wysyłki będziemy prosili o wpłacanie na konto zbiórki.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 307 gości