koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 04, 2021 11:34 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

No to strzelaj.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 04, 2021 11:41 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

Andzia Opiekun wirtualny alicat
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 04, 2021 12:08 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

iza71koty pisze:Zrobię szybciutko- zaległe podziękowanie za karmę - na tym wątku i lotniskowym. :D :201461

Musiałam trochę zapasów dla kotów zgromadzić.Mięso. makarony.Dokupić suchego swoim w domu.Paszteciki w Rossmanie.Świąt jako takich nie robimy- ale dom trochę udało się dodatkowo ogarnąć.No i nie wiem czy jutro nie będziemy próbować łapać kotki - na wtorkowy zabieg.Muszę się jeszcze jutro skonsultować z P.Mirkiem.


Dziękujemy :1luvu: Dobremu Duszkowi :1luvu: - bo nie wiem od Kogo :oops: - za 10 kg Josera Catelux. :D :201461

smacznego kotkom :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie kwi 04, 2021 12:51 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

iza71koty pisze:Andzia Opiekun wirtualny alicat


Andzia jest identyczna jak moja bezdomniaczka Trocia :kotek:
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4812
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Nie kwi 04, 2021 12:57 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

iza71koty pisze:Andzia Opiekun wirtualny alicat

Śliczna

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 04, 2021 13:06 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

Mnie tak dręczy, czy Andzi nie watro by szukać domu?
Podobnie zachowywał się mój Drops. Co najmniej 8 lat bezdomności i "znalazł" się u mnie znakomicie.
Nie chcę "dowalać" Ci roboty ale, jeżeli uznasz, że warto, to mogę dawać, podbijać ogłoszenia. Ktoś 8) musiałby napisać tekst, ktoś musiałby ogarnąć rozmowy i ... może za daleko wybiegam :mrgreen: ?.
Zdrowia i siły, świątecznie życzę.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie kwi 04, 2021 13:39 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

ewkkrem pisze:Mnie tak dręczy, czy Andzi nie watro by szukać domu?
Podobnie zachowywał się mój Drops. Co najmniej 8 lat bezdomności i "znalazł" się u mnie znakomicie.
Nie chcę "dowalać" Ci roboty ale, jeżeli uznasz, że warto, to mogę dawać, podbijać ogłoszenia. Ktoś 8) musiałby napisać tekst, ktoś musiałby ogarnąć rozmowy i ... może za daleko wybiegam :mrgreen: ?.
Zdrowia i siły, świątecznie życzę.


Nie powinniśmy Andzi szukać domu z kilku powodów.Tam gdzie mieszka jest bardzo żyta z ludżmi z posesji.To bezpieczny teren.Odgrodzony całkowicie murem od uliczki.Ona jest juz tam prawie 10 lat.Od kociaka.Kiedy ludzie grillują - siedzą na ogrodzie- ona siedzi z nimi.Tyle tylko - że my ją karmimy.Kiedyś coś jej dawali - czy teraz dają nie wiem- nie pytam.

Wysterylizowałam Andzię a potem po roku - musiałam zrobić operację- bo Andzia miała guza listwy mlecznej.Cała listwa była do usunięcia.Była u mnie w domu prawie miesiąc i to był najlepszy czas na przetestowanie- czy Andzia tęskni na dworem.Tęskniła i to bardzo.Ale wytrzymała.Była bardzo dzielna i dzięki temu nadal jest z nami.


To nie jest tak jak widać na filmiku- ze ona biegnie i się rozkłada przed każdym.O nie.Ufa w sumie tylko Damianowi, mi i tej rodzinie co tam mieszka.Do obcych nie wychodzi.Myślę że to jaka teraz jest - co widać na filmiku- to oznacza że jest szczęśliwa.Ma to czego potrzebuje i nie poczuwam się do obowiązku - że powinnam jej to odbierać.


Jeśli przyjdzie taka pora na Andzię - że nie ogarnie już swojej starości- wtedy ją zabiorę do siebie.Na razie ma tam ludzi, my ją karmimy i nic na siłę.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 04, 2021 13:44 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

No, jasne. Ty wiesz najlepiej :1luvu: .
Może, gdybyś uznała za słuszne i potrzebne, to warto by pomyśleć o takiej akcji adopcyjnej dla innego kociastego w przyszłości :twisted: .
Pozdrawiam serdecznie.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie kwi 04, 2021 13:47 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

ewkkrem pisze:No, jasne. Ty wiesz najlepiej :1luvu: .
Może, gdybyś uznała za słuszne i potrzebne, to warto by pomyśleć o takiej akcji adopcyjnej dla innego kociastego w przyszłości :twisted: .
Pozdrawiam serdecznie.



A mi już ci ludzie powiedzieli, ze jak Andzi zabraknie to oni sobie na dwór jakieś 2-3 koty chyba wezmą. Zresztą cały zeszły rok mnie pytali o kociaki, które mogliby sobie tam wypuścić, bo Andzia już stara jest. Tylko takie kociaki na dwór, a nie do domu. I, że w razie co to my wysterylizujemy itp.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Nie kwi 04, 2021 13:52 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

Damian- iza71koty pisze:
A mi już ci ludzie powiedzieli, ze jak Andzi zabraknie to oni sobie na dwór jakieś 2-3 koty chyba wezmą. Zresztą cały zeszły rok mnie pytali o kociaki, które mogliby sobie tam wypuścić, bo Andzia już stara jest. Tylko takie kociaki na dwór, a nie do domu. I, że w razie co to my wysterylizujemy itp.

Ło, matulu :strach: . W sumie to ... nie taki najgorszy sort ludzki :mrgreen: . Może nawet z tych lepszych 8) .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie kwi 04, 2021 14:08 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

ewkkrem pisze:
Damian- iza71koty pisze:
A mi już ci ludzie powiedzieli, ze jak Andzi zabraknie to oni sobie na dwór jakieś 2-3 koty chyba wezmą. Zresztą cały zeszły rok mnie pytali o kociaki, które mogliby sobie tam wypuścić, bo Andzia już stara jest. Tylko takie kociaki na dwór, a nie do domu. I, że w razie co to my wysterylizujemy itp.

Ło, matulu :strach: . W sumie to ... nie taki najgorszy sort ludzki :mrgreen: . Może nawet z tych lepszych 8) .


Pod warunkiem że kota traktuje się tylko rozrywkowo- to tak.Myślę że chodzi bardziej o towarzystwo kocie podczas wspólnych sielanek - niż sam obowiązek jako taki czyli karmienie, leczenie w miarę potrzeby.Tak wiec jeśli zabierzemy im Andzie sprowadzą inne koty- które trzeba będzie karmić. sterylizować.No taki typ.Andzia lubi ich towarzystwo - ale jak jeść to goni w te pędy do nas.Więc to też taki koci typ.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 04, 2021 14:15 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

ewkkrem pisze:No, jasne. Ty wiesz najlepiej :1luvu: .
Może, gdybyś uznała za słuszne i potrzebne, to warto by pomyśleć o takiej akcji adopcyjnej dla innego kociastego w przyszłości :twisted: .
Pozdrawiam serdecznie.


Nie wiem czy najlepiej.Takie mam odczucie, tak mi się wydaje - zwłaszcza kiedy kota znam już tak długo.

Generalnie koty w stadzie mamy dzikie.Bardziej lub mniej.Ponieważ nie jestem DT i nie mogę być - staram się robić co mogę -aby jednak nie mieć dylematu z kociakami.Jeśli takowe jednak gdzieś się sporadycznie urodzą-zwykle są dzikusami.Jeśli kiedykolwiek zdarzył mi się kot proludzki- wyrzucony z domu- był zabierany i wyadoptowywany.Albo przeze mnie albo znajomych.Jeśli taka sytuacja by się wydarzyła na pewno takiego kota nie zostawię bez pomocy.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 04, 2021 14:44 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

maczkowa pisze:
iza71koty pisze:Zrobię szybciutko- zaległe podziękowanie za karmę - na tym wątku i lotniskowym. :D :201461

Musiałam trochę zapasów dla kotów zgromadzić.Mięso. makarony.Dokupić suchego swoim w domu.Paszteciki w Rossmanie.Świąt jako takich nie robimy- ale dom trochę udało się dodatkowo ogarnąć.No i nie wiem czy jutro nie będziemy próbować łapać kotki - na wtorkowy zabieg.Muszę się jeszcze jutro skonsultować z P.Mirkiem.


Dziękujemy :1luvu: Dobremu Duszkowi :1luvu: - bo nie wiem od Kogo :oops: - za 10 kg Josera Catelux. :D :201461

smacznego kotkom :)



A wydało się wszystko :1luvu: :1luvu: :1luvu: Pięknie dziękujemy. :201494
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 04, 2021 23:59 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

iza71koty pisze:A pytałaś jak ucho?otóż coś znalazłam.Zgadnij co? :roll:

Jakąś roślinność. Plewy trawy czy coś.
Albo, metaforycznie, kota ;)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10680
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon kwi 05, 2021 9:20 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

Stomachari pisze:
iza71koty pisze:A pytałaś jak ucho?otóż coś znalazłam.Zgadnij co? :roll:

Jakąś roślinność. Plewy trawy czy coś.
Albo, metaforycznie, kota ;)


Uważnie czytasz. :ok: Dziękuję. :1luvu:


Te metaforycznie- najbliżej celu.Tak kota.Kłak kota.Włożyłam patyczek i dokładnie powoli sprawdzałam.Z czeluści wyciągnęłam kocie futro.Chciałam to na wszelki wypadek czymś zaaplikować bo nie wiem ile to tam czasu siedziało i pewnie nie dość ze łaskotało to mogły być jakieś bakterie- zapodałam sobie raz odrobinę atecortinu.No i zrobiłam tak jak radziłaś kupiłam tą parafinę w płynie.Użyłam jej dwa razy.Tylko nie wiem czy mam to jeszcze robić?No i wczoraj zrobiłam to też do drugiego ucha.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree i 482 gości