koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 25, 2021 15:07 Re: koty

O matulu, tyle juz zrobiliście i tyle jeszcze roboty przed Wami.
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Sob lis 27, 2021 11:13 Re: koty

Iza wczoraj wygospodarowała czas żeby zrobić budki Meli, Perełki i Kapsla. Ta największa budka( nr. 2) jest bardzo duża- na 2 koty, więc łącznie mamy 4 schronienia. Starczy więc także dla Kuby.

1.
Obrazek

2.
Obrazek Obrazek

3.
Obrazek Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Sob lis 27, 2021 11:59 Re: koty

ale apartamenty
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 27, 2021 20:45 Re: koty

Pięknie maja i ciepło.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lis 28, 2021 9:29 Re: koty

mir.ka pisze:ale apartamenty


Przepraszam że dopiero teraz -ale pogoda która jest nieciekawa- w dodatku już pisałam u nas jest ogromnie wilgotny klimat od jeziora -wiec temperatura odczuwalna dużo niższa i najgorszy jest chłód taki ogromnie wilgotny.Pisać nie mam kiedy -a wieczorami sie już nie nadaje do niczego.Nie czuję się też dobrze a swoje codziennie muszę zrobić niezależnie od wszystkiego.

Dotarło wsparcie o którym pisałaś - w tym samym dniu- po południu- :1luvu: 100 zł. :1luvu: Pięknie dziękujemy. :201461 :201494
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lis 28, 2021 9:40 Re: koty

aga66 pisze:Pięknie maja i ciepło.


Ciepło jest tylko wtedy kiedy budki są użytkowane.Już to sprawdzałam wiele razy.Nie zamieszkana budka nawet z dobrym wsadem jest wyziębiona i chłodna.Tutaj ma kto mieszkać.Najważniejsze że jest zrobione- bo to była ostatnia taka masówka do zrobienia w jednym miejscy.Budki są w tym samym terenie blisko dosyć.Zadowolone być powinny.Na te budki poszły dwa duże koce.Podzielone na 4 części.Spody inny koc- wierzch grubszy akryl cieplutki i puszysty.

Wczoraj nie widziałam wogóle Trzykrotki- noc była bardzo zimna.Ale wytrzepałam jej za to kocyk i sprawdziłam czy wszystko dobrze z posłankiem.


Komórka jeszcze niestety nie ruszona- bo co miałam - musiałam oddać do tych zrobionych budek.Ale czekamy -bo już trzy kolejne koce w drodze.Chciałabym skonczyć już -a ciagle coś jest do zrobienia- do dołożenia i niestety ciagłe koszty.W ciuchbudzie nic do kupienia od dwóch tygodni.Najpierw musiała odłożyc koce dla jakiejś babki co bierze dla Bezdomnych- a w ten piątek nie zrobiła dokladki bo sie pochorowała - wiec cały czas zostaje mi szukanie ofert na olx.A wiadomo koca za 5 zł nie kupię.


Dziękujemy za wsparcie dla Józia :201461 - :1luvu: 50 zł. :1luvu: Potem uzupełnimy wpłaty.Musze Twoja wpłate rozbić na Józia i czysty dochód z Bazarku -żeby Cię nie poraziło ze jest inna kwota.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lis 28, 2021 9:42 Re: koty

Pięknie dziękujemy za wsparcie dla kotków- :1luvu: 100 zł :1luvu: zjawka :D dziękujemy. :201494 :201461

wiora :D dziękujemy za wsparcie dla kotków- :1luvu: 25 zł :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lis 28, 2021 10:00 Re: koty

Zaktualizowałam naszą zbiórkę.Przypomnę ją.Może Ktoś zechce nas wesprzeć. :201461

https://pomagam.pl/wk8rat
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lis 28, 2021 10:58 Re: koty

ROZLICZENIE wpłat Od Opiekunów wirtualnych za ten miesiąc.


Andzia Opiekun wirtualny alicat
100zł


Strzałka Opiekun wirtualny haw5



Gabryś Opiekun wirtualny Marmolada18
70zł


Henio Opiekun wirtualny Szymkowa
70zł


Szarak Opiekun wirtualny Cindy
50zł


Madzia Opiekun wirtualny ultra75


Józio Opiekun wirtualny aga66
50zł

Węgielek Opiekun wirtualny Willow_
50zł


Bąbelek Opiekun wirtualny Yocia
50zł


Klara i Klara Opiekun wirtualny LimLim
100zł


Dorcia Opiekun wirtualny JózefK.
60zł


Trzykrotka i Hania Opiekun wirtualny mir.ka
100zł

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Nie lis 28, 2021 10:59 Re: koty

ROZLICZENIE Wpłat od Darczyńców w tym miesiącu.

Megana 50zł

magnolia.bb 30zł

Jola Sz. 40zl

inaid 30zł

naelienn 100zł

kena 20zł

zjawka 50zł

Weronika M. 30zł

Renata Ś. 60zł

wiora 25zł

zjawka 100zł

Marmotka 30zł
Ostatnio edytowano Wto lis 30, 2021 10:46 przez Damian- iza71koty, łącznie edytowano 1 raz

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Nie lis 28, 2021 11:00 Re: koty

Rozliczenie bazarków

Bazarek od JózefK. - 300zł

Zysk z bazarku Izy- 130zł

Zysk z 2 bazarku Izy- 25zł

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Pon lis 29, 2021 17:56 Re: koty

iza71koty pisze:
aga66 pisze:Pięknie maja i ciepło.


Ciepło jest tylko wtedy kiedy budki są użytkowane.Już to sprawdzałam wiele razy.Nie zamieszkana budka nawet z dobrym wsadem jest wyziębiona i chłodna.Tutaj ma kto mieszkać.Najważniejsze że jest zrobione- bo to była ostatnia taka masówka do zrobienia w jednym miejscy.Budki są w tym samym terenie blisko dosyć.Zadowolone być powinny.Na te budki poszły dwa duże koce.Podzielone na 4 części.Spody inny koc- wierzch grubszy akryl cieplutki i puszysty.

Wczoraj nie widziałam wogóle Trzykrotki- noc była bardzo zimna.Ale wytrzepałam jej za to kocyk i sprawdziłam czy wszystko dobrze z posłankiem.


Komórka jeszcze niestety nie ruszona- bo co miałam - musiałam oddać do tych zrobionych budek.Ale czekamy -bo już trzy kolejne koce w drodze.Chciałabym skonczyć już -a ciagle coś jest do zrobienia- do dołożenia i niestety ciagłe koszty.W ciuchbudzie nic do kupienia od dwóch tygodni.Najpierw musiała odłożyc koce dla jakiejś babki co bierze dla Bezdomnych- a w ten piątek nie zrobiła dokladki bo sie pochorowała - wiec cały czas zostaje mi szukanie ofert na olx.A wiadomo koca za 5 zł nie kupię.


Dziękujemy za wsparcie dla Józia :201461 - :1luvu: 50 zł. :1luvu: Potem uzupełnimy wpłaty.Musze Twoja wpłate rozbić na Józia i czysty dochód z Bazarku -żeby Cię nie poraziło ze jest inna kwota.


pokazała się Trzykrotka?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lis 30, 2021 11:19 Re: koty

Iza w ostatnim czasie kupiła sporo kocyków do budek i na legowiska w pomieszczeniach, które mamy do dyspozycji. Zależało nam na tym żeby do 1 grudnia mieć już praktycznie wszystkie budki załatwione. Zostały nam do zrobienia może 3 budki.

W terenie zielonym z drugiego wątku przygotowaliśmy wszystkie miejsca:
25 budek styropianowych
1 budka drewniana- bardzo duża.
3 strychy
Posłania w altanie, która zajęliśmy


Dla kotów z tego wątku przygotowaliśmy:
16 budek styropianowych
8 drewnianych- w tym 3 bardzo duże.
2 komórki
1 szopa- dla Bąbelka i Portosa.
Altana ROD


RAZEM
41 budek styropianowych
9 budek drewnianych
3 strychy
2 komórki
1 szopa
1 altana ROD
1 altana w terenie zielonym


W tym miesiącu wydatki na utrzymanie kotów z obu wątków zdecydowanie przekroczyły nasze wyliczone 3600zł/ miesięcznie. Głownie ze względu na potrzebne zakupy z olx- kocyki na posłania i do budek.

LISTOPAD 2021- ROZLICZENIE- dokładne wpłaty są kilka postów wyżej- na tej samej stronie :ok:

Udało się nam pozyskać:

455zl z bazarków.

565zl wpłaty dla kotków- od Darczyńców :1luvu:

700zl wpłaty od Opiekunów wirtualnych :1luvu:


RAZEM - 1720zł

Iza około 2 tyś. zł musiała pokryć z własnych środków.
Doszliśmy do wniosku, że będziemy starali się robić rozliczenie co miesiąc( tym bardziej, że od dłuższego czasu były takie sugestie od kilku Osób z Forum). Suchej karmy i puszek nie będziemy rozliczać, ale za jedzonko dziękujemy na bieżąco.


Bardzo dziękujemy Wszystkim :1luvu: pomagającym.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Wto lis 30, 2021 14:57 Re: koty

Obrazek
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto lis 30, 2021 15:25 Re: koty

Z tego co Damian podliczył 50 budek to ogrom.Zważywszy na fakt że większość budek drewnianych a i kilka styropianowych - nie są pojedyńcze.Bo mamy i czwórki i dwójki.Do tego zagospodarowane całościowo 3 strychy włącznie z kocami czy kołdrami osłaniającymi przed zimnem i dwie altanki w tym jedna na jednych działkach druga w terenie zielonym plus dodatkowe pomieszczenia.Wszystko mieliście tutaj udokumentowane więc zadnej ściemy nie ma co do ilości czy jakosci wykonanej pracy.

Zarówno jakość kocy chodniczków i innych dupereli kupionych tylko na ten cel na pewno pochłonęła już nie małą kwote.Ale wyjścia nie było.Na taką globalną pomoc nie mozemy już znikąd liczyc -dlatego to wszystko leży po naszej stronie.Was jedynie mozemy prosić o wspieranie zbiórki- gdzie srodki stamtąd również są i były przeznaczane -na ten cel.


Została nam tylko jeszcze do udokumentowania komórka Trzykrotki- jak już będzie zrobiona -bo niestety wczoraj okazało sie -ze koc który przyszedł z Olx -nie nadaje sie do wykorzystania.Nie jest ani cieplutki ani gruby -jak to było w ogłoszeniu.No i dzisiaj odkryłam ze w koncu z jednej styropianowej budki- jest podwójna i potrzebna- w koncu wyniosły sie osy.Więc musze ja w miare szybko oczyscić i zrobic.


Trzykrotka wczoraj się pokazała.Dwa ni jej nie widziałam ale na pewno jadła bo tam gdzie jej zostawiam w dwóch miejscach jest wyjadane.Zwłaszcza nocą.Nie wiem chwilowo gdzie śpi bo opuściła to dorażne pomieszczenie.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Szymkowa i 227 gości