koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 21, 2023 20:14 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Mam ogrom wiedzy do przekazania.Ale tego nie robię.Bo tak mnie wieczorem i wogóle i w ciagu dnia boli teraz kręgosłup ze trudność mi sprawia siedzenie przed kompem i pisanie.A nie lubię pisać po łebkach.Postaram sie ogarnąć najważniejsze sprawy= bez rozpisywania teraz tematu.Wróce do wyjaśnienia kilku zagadnień jak mi będzie ciut lzej.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 21, 2023 20:20 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

W ub.tygodniu poinformowałam Opiekunkę Andzi -że musiałam zabrać kotkę do domu.Napisałam że był to piątek -ale wczoraj sobie przypomniałam ze to był czwartek.

alicat :1luvu: zrobiła nam Ogromną Niespodziankę :201461 i oprócz smaczków dla Andzi czyli dwóch opakowań na próbę Purizona i Rc Exigenta -kupiła Andzi karton saszetek Felixa.A dla reszty łakomczuchów w stadzie 2 worki Josera Catelux po 10 kg plus do tego dali w gratisie 2 opakowania po 2 kg.Oraz 24 puszki Rafi kaczka.


Ogromnie :1luvu: dziękujemy. :1luvu: Zdjęcie Andzi posłałam alicat :D na maila aby zobaczyła ze z kicią ok. :ok: :201461
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 21, 2023 20:28 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Byłam zmuszona niestety zabrać do kenela do domu- Bazia.Od kilku dni miałam z nim straszny kłopot.Jego niejedzenie oraz podejrzewam starość i stan zdrowia- spowodował że nie mogłam juz dłuzej czekać.Inaczej zbierałabym kota z ulicy.


Dzisiaj zaryzykowałam i wziełam malutki kawałek wołowiny bawolette czy jak to sie tam pisze.Po zmieleniu wyszła tego garstka.No zjadł połowe.Dla próby kupiłam dla Andzi troche większe chrupki Purizona.Te z dziczyzną.No i Baziu nie chciał na kolację puszki- nie chciał saszetki -nie chciał nic.Chciał Purizona.Dziwnie i śmiesznie sie troche robi. :oops: :strach:

Tak wiec gdyby jakaś Dobra Dusza :D chciała Bazia poratować- bo On nigdy Opiekuna sie nie doczekał- :| jakimiś fajnymi delicjami :oops: czy też małym opakowaniem Purizona z dziczyzną - bo jemu to juz życia -aż tak wiele nie zostało :| - to chętnie przyjmiemy dary :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 21, 2023 20:44 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Trzecia mega ważna sprawa.Specjalnie zostawiłam na koniec.

Niestety nie ma już z nami Gabrysia.W tym miesiącu jego Opiekunka Wirtualna bardzo nas poratowała robiąc wpłatę za styczeń luty i marzec.Jest mi ogromnie przykro-bo kiedy jeszcze pisałyśmy na początku miesiąca- wszystko było ok.Po kilku dniach Damian mi powiedział że nie widuje Gabrysia.


Szukanie nic nie dało.Nie wiedzieliśmy że kot jest chory.To się okazało dopiero w czwartek.Poszłam karmić swoje koty i z daleka zobaczyłam ze w pobliżu budki na skwerku na słońcu leży kot zwinięty w kłębek.Od razu mnie to zaniepokoiło choc jeszcze nie wiedziałam że to Gabryś.

W tym czasie Damian pojechał do Gabrysia zawieżć mu jak codzień jedzenie.Stałam i czekałam na Damiana.Nie wiedziałam do konca jak kot zareaguje a nie mógł zostać tam gdzie był.Juz z daleka widziałam jak dwie małe dziewczynki które były na spacerze z mamą leca w kierunku kota.Zdażyłam krzyknąć i je powstrzymać.

Kot oddychał ciężko.Wyjęłam koc z budki i przetranspotowalismy go do małej pojedyńczej budki na terenie ogrodzonej posesji.Czuć było po zapachu moczu ze jest żle z nerkami.Podnieśliśmy dach i włożyliśmy go do budki.W tej budce zaden kot nie sypiał.Przykryłam go do połowy kocykiem.Podczas wieczornego karmienia poszliśmy i zobaczylismy ze Gabryś jest przed ogrodzeniem -ale jest już bardzo żle.Wziełam z budki kolejny czysty koc.Owinęłam kota no i nie miałam wyjscia.Musiałam znowu ułożyć go w bezpiecznym miejscu.Czułam ze to juz koniec.Juz prawie sie nie ruszał i nie bardzo czułam oddech.Posiedzieliśmy z nim kilka minut.Okryłam go odsłaniając w taki sposób aby miał powietrze.Rano Damian pojechał po Gabrysia......
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 21, 2023 20:47 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Żegnaj Gabrysiu[*] :cry: :cry: :cry:
Obrazek


Szybko pobiegłeś za swoją siostra Klarą[*] :(
Ostatnio edytowano Wto mar 21, 2023 20:53 przez iza71koty, łącznie edytowano 1 raz
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 21, 2023 20:49 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Wyślę pw do Marmolada18.Szkoda mi bardzo Gabrysia. :cry: Szkoda mi ze tracimy kolejnego Opiekuna...... :(


Ogromnie dziękujemy Marmolada18 za opiekę Wirtualną :201461 nad Frodo[*]A teraz ostatnio Gabrysiem[*]
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 21, 2023 21:07 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

O nie :( Kot Gabryś z tą piękną rozczulającą bródką. Biegaj zdrowy i szczęśliwy za TM.

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto mar 21, 2023 22:00 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Smutno. Żegnaj piękny kocie [*]
Wszystko Wam się wali na raz.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7428
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 21, 2023 23:33 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Tak mnie bolało przed przedostatnim karmieniem- że pojechałam do apteki.Kupiłam płyn na wrastające paznokcie.Kurcze trzeba z nim uważać -bo jak się dostanie do oczu- to można stracić wzrok.Kupiłam też sól regenerującą do nóg.To mi poleciła w aptece.I na pewno wkładki silikonowe.Obleciałam 4 stoiska.Nigdzie nie mieli.Musze pilnie kupić.Musze też gdzieś zdobyć mega wygodne buty.

Wymoczyłam nogi w soli.Nasmarowałam paznokieć i wokół paznokcia tym płynem.Poszłam szukać sprzętu chirurgicznego.Zabrałam się powoli prawie ze łzami w oczach i sercem w gardle za paznokcia.Kurcze ja go całkiem niedawno przycinałam.Doszłam do lewego brzegu i myślałam ze się poszczam z bólu.Obcięłam ostatni kawałeczek i ciągnę.Myślałam że nie dam rady.Kawałeczek a cała reszta już wrośnięta.Odkaziłam.Zrobiłam opatrunek palca.Głowa mnie boli z nerwów.A palec z bólu.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 21, 2023 23:56 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Szkoda biednego Gabrysia (*) (*) (*) Biegnij Kiciusiu za Tęczowy Most, gdzie nie ma bólu, strachu i złych ludzi. Gdzie miseczki są zawsze pełne przysmaków, a kuweta posprzątana. Śpij spokojnie maleńki :201461 :201461 :201461
Izuś, przykro mi, że takie masz kłopoty :cry: może te wkładki na Allegro można kupić?
Na pewno mnie nie stracisz jako Opiekunki, tylko na razie nie adoptuję kotka żadnego, podeślę grosik w kwietniu na Kotki, bo wszystkie chcą jeść i już :catmilk:

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Śro mar 22, 2023 9:44 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Marmolada18 pisze:Szkoda biednego Gabrysia (*) (*) (*) Biegnij Kiciusiu za Tęczowy Most, gdzie nie ma bólu, strachu i złych ludzi. Gdzie miseczki są zawsze pełne przysmaków, a kuweta posprzątana. Śpij spokojnie maleńki :201461 :201461 :201461
Izuś, przykro mi, że takie masz kłopoty :cry: może te wkładki na Allegro można kupić?
Na pewno mnie nie stracisz jako Opiekunki, tylko na razie nie adoptuję kotka żadnego, podeślę grosik w kwietniu na Kotki, bo wszystkie chcą jeść i już :catmilk:



Mam nadzieje ze przez te 4 lata Gabryś był spokojny o swój byt.Wiedział że codziennie ktoś do niego przyjdzie.Ze w poblizu jest kilka innych kocich stołówek- gdzie zawsze mozna sie posilic i skorzystać z ciepłej budki.


Duży puchaty kot.Kochany kot.......

Dziękuje Ci :1luvu: :201494 ze pozostaniesz nadal z nami :201461 Ja mam teraz rewelacje z Baziem.Potem napisze jakie miałam z nim ostatnio utrapienia.W sumie ta sytuacja trwała juz dużo dłuzej ale to co ostatnio wyczyniał- to juz przesada.On podobny do tego Twojego Dzielnicowego.Musi wszędzie isć.Wszędzie zajrzeć.Sprawdzić.Tyle ze jeszcze przy okazji pokazać- kto tu rządzi.A to juz dla co najmniej dwóch młodych dwuletnich kocurków- było prawdziwym utrapieniem.Teraz mam wszystko pod kontrola.Bo ta sytuacja nie mogła tak trwać.To juz nie na jego stan i lata aby przechodzic ulice kilka razy dziennie i to w dodatku bez celu.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro mar 22, 2023 9:47 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

W pewnym sensie powoli zblizają się Swięta. :| No niestety najgorszy czas dla nas. :oops: Zamiast mysleć o sobie-człowiek musi zgromadzić zapasy.Wydać kupę kasy natargać się i nastresować.Musze popatrzeć za jakimś choc skromnym Bazarkiem i to teraz.Bo jak Ktoś coś kupi- to pewnie będzie chciał dostać to jeszcze przed Swiętami. :roll:

Jakby Ktoś chciał dla nas też uczynić niewielki Bazarek-to będziemy bardzo wdzięczni. :201461
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro mar 22, 2023 11:52 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Zapraszam na Bazarek :201461

viewtopic.php?f=20&t=215677
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro mar 22, 2023 16:54 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Bąbelka nie było 5 dni.
Wcześniej przez tydzień dostawał antybiotyk.
Tutaj filmik z 17-stego.


A tutaj filmik z dzisiaj. Kocurek pokazał się po 5-ciu dniach. jedzenie miał zostawiane w miejscu z filmiku oraz tam dalej w szopce.

Bąbelek Opiekun wirtualny Yocia

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Śro mar 22, 2023 17:11 Re: koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Zdrowiej Bąbelku.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bubuś8435, kicalka i 181 gości