koty 2023r-POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 17, 2021 13:47 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

Słodka :D
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw cze 17, 2021 13:49 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

iza71koty pisze:

Ekstra filmik, Wasze koty są takie zadbane :201461 :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 17, 2021 18:03 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

kokietka :lol:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw cze 17, 2021 20:09 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

Słodziak z tej Feluni.

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt cze 18, 2021 14:49 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

Cudna kotusia :1luvu:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt cze 18, 2021 16:10 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

iza71koty pisze:

Szczęśliwa kotka :1luvu:
Oglądając filmik mam wrażenie, że jest o wiele szczęśliwsza od moich domowych :? Wiem, że zimą ma nieporównywalnie gorzej ale i tak ma bogatsze życie. Pełne bodźców, niedostępnych dla "domowców" .
Jak odziedziczę fortunę to ... połowa dla Ciebie i Twoich kotów. :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt cze 18, 2021 20:24 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

ewkkrem pisze:
iza71koty pisze:

Szczęśliwa kotka :1luvu:
Oglądając filmik mam wrażenie, że jest o wiele szczęśliwsza od moich domowych :? Wiem, że zimą ma nieporównywalnie gorzej ale i tak ma bogatsze życie. Pełne bodźców, niedostępnych dla "domowców" .
Jak odziedziczę fortunę to ... połowa dla Ciebie i Twoich kotów. :1luvu:
A wiesz to wszystko zależy jakie kot ma oczekiwania ogólnie.Fela dla przykładu jest kuta na cztery łapy.Potrafi się świetnie zorganizować - nawet w okresach chłodu.

Ona teoretycznie ma dom- sąsiadka z domu obok wzięła ją ze wsi jako kociaka.Potem kotka się okociła i był problem - no to do mnie.Zorganizowałam DT dla dwóch kociaków- dwa kolejne miały poczekać aż miejsce się zwolni.I w międzyczasie wydali dwa inne byle jak- choć zapewniali że dobrze.Dopiero potem się przyznali - ze oddali komuś z rodziny na firmę i kociaki poginęły.Ale nie chce o tym pisać- bo to nieodpowiedzialni ludzie i wydaje im się że jak kotu codziennie kaszanki nakroją to jest ok.


Fela coraz częściej zaglądała na naszą stołówkę na podwórko.Próbowała też wynosić dzieciom- wiec w końcu chodziłam karmić je tam - ale tutaj znowu problem - bo ludzie się zaczęli czepiać do mnie o te kociaki- wiec szukałam rozwiązania.Zrobiłam na ile mi pozwolili - bo miało być inaczej - a potem wiosną wykradłam Felę do sterylizacji- bo niestety już sobie kombinowali- że może niech urodzi.Zastrzegłam - że jeśli tak - to ja nie pomogę w niczym - bo dosyć ze rok wcześniej ledwo uprosiłam tymczas - karmiłam wszystko włącznie z kotką - to jeszcze się z ich sąsiadami użerałam.

Fela jest charakterna.Nie lubi głaskania ani brania na ręce.No dwa- trzy głaski maksymalnie.

Od kilku lat pomieszkuje u nas na korytarzu- gdzie zawsze ma jakieś legowisko- teraz dla przykładu zajęła używany hamaczek- który dostaliśmy i miałam go potem wstawić do naszych seniorek.Tak więc już zajęty.Jesienią jak przyszły polarki i zawoziłam je kotom do budek- to Fela w jednym kartonie założyła gniazdo.A jak już się zrobiło bardzo zimno- to poszła do domu- właściwie sama ją zaniosłam - bo ludzie zamykali już dzwi na dole i Fela nie miała jak wychodzic- zeby się załatwić.Tyle że co tydzień musiałam dostarczać zapas suchego i saszetek czy puszek - co tam akurat miałam.

Raz zimą zapomniałam ze to już tydzień i patrze Fela leci po dachu w śniegu- czyli po papu.Wiedziałam że już się skończyło i trzeba zanieść znowu.Chyba lubi nas - nasze podwórko i zakamarki.Jak wracam ze sklepu - to zawsze wie - że będzie coś dobrego i kreci się niecierpliwie.


A tutaj Fela na hamaczku- który sobie dzisiaj przywłaszczyła. :lol:

Obrazek
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt cze 18, 2021 21:20 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

iza71koty pisze:A wiesz to wszystko zależy jakie kot ma oczekiwania ogólnie.Fela dla przykładu jest kuta na cztery łapy.Potrafi się świetnie zorganizować - nawet w okresach chłodu.

Ona teoretycznie ma dom- sąsiadka z domu obok wzięła ją ze wsi jako kociaka.Potem kotka się okociła i był problem - no to do mnie.Zorganizowałam DT dla dwóch kociaków- dwa kolejne miały poczekać aż miejsce się zwolni.I w międzyczasie wydali dwa inne byle jak- choć zapewniali że dobrze.Dopiero potem się przyznali - ze oddali komuś z rodziny na firmę i kociaki poginęły.Ale nie chce o tym pisać- bo to nieodpowiedzialni ludzie i wydaje im się że jak kotu codziennie kaszanki nakroją to jest ok.


Fela coraz częściej zaglądała na naszą stołówkę na podwórko.Próbowała też wynosić dzieciom- wiec w końcu chodziłam karmić je tam - ale tutaj znowu problem - bo ludzie się zaczęli czepiać do mnie o te kociaki- wiec szukałam rozwiązania.Zrobiłam na ile mi pozwolili - bo miało być inaczej - a potem wiosną wykradłam Felę do sterylizacji- bo niestety już sobie kombinowali- że może niech urodzi.Zastrzegłam - że jeśli tak - to ja nie pomogę w niczym - bo dosyć ze rok wcześniej ledwo uprosiłam tymczas - karmiłam wszystko włącznie z kotką - to jeszcze się z ich sąsiadami użerałam.

Fela jest charakterna.Nie lubi głaskania ani brania na ręce.No dwa- trzy głaski maksymalnie.

Od kilku lat pomieszkuje u nas na korytarzu- gdzie zawsze ma jakieś legowisko- teraz dla przykładu zajęła używany hamaczek- który dostaliśmy i miałam go potem wstawić do naszych seniorek.Tak więc już zajęty.Jesienią jak przyszły polarki i zawoziłam je kotom do budek- to Fela w jednym kartonie założyła gniazdo.A jak już się zrobiło bardzo zimno- to poszła do domu- właściwie sama ją zaniosłam - bo ludzie zamykali już dzwi na dole i Fela nie miała jak wychodzic- zeby się załatwić.Tyle że co tydzień musiałam dostarczać zapas suchego i saszetek czy puszek - co tam akurat miałam.

Raz zimą zapomniałam ze to już tydzień i patrze Fela leci po dachu w śniegu- czyli po papu.Wiedziałam że już się skończyło i trzeba zanieść znowu.Chyba lubi nas - nasze podwórko i zakamarki.Jak wracam ze sklepu - to zawsze wie - że będzie coś dobrego i kreci się niecierpliwie.


A tutaj Fela na hamaczku- który sobie dzisiaj przywłaszczyła. :lol:

Obrazek

Wow, dziękuję za historię Feli :D Mnie się kojarzyła, nie wiem czemu, z lotniskiem. Najbardziej mi się podobało w jej kociorysie to porwanie na sterylkę :D Może dlatego, że sama kiedyś "porwałam" kocura pod blokiem, wykastrowałam a "właściciel" nie wiedział, że ma kastrata. Niestety, kilka miesięcy później zginął pod kołami samochodu. (Kot, niestety a nie właściciel :evil: ).
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon cze 21, 2021 19:24 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

Portos
Obrazek

Szaruś
Obrazek

Mordusia
Obrazek

Maruda
Obrazek

Andzia Opiekun wirtualny alicat
Obrazek Obrazek
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto cze 22, 2021 8:55 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

:201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 23, 2021 14:52 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

Ogromne podziękowania :D dla :1luvu: alicat :1luvu: W poniedziałek dotarł worek Careluxa i 6 puszek 400 gram z królikiem.Koty ogromnie zadowolone. :201461 :201494
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw cze 24, 2021 10:48 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

poszło dla dziewczyn :catmilk: :catmilk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 24, 2021 12:49 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

mir.ka pisze:poszło dla dziewczyn :catmilk: :catmilk:


Dziękujemy ślicznie. :1luvu: :201494 A wiesz nie widziałam Twojej Trzykrotki jakiś czas.Byłam pewna ze to ona wszystko wyjada- póki nie zobaczyłam ze z jej komórki przez dziurę wyłazi wielki jeż- może jeżyca :lol: Tak mnie to zmartwiło że poleciałam do znajomej- bo Ona ma klucze od tej komórki- sprawdzić czy aby kicia nie chora.Nie było jej w środku ale na drugi dzień stawiła się na stołówce - tak jak robiła to zawsze.Wyczuła chyba moja troskę. :roll: :201461 Od tego momentu widzę ją już raczej regularnie.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw cze 24, 2021 12:53 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

Kochani.
Zapraszam na bardzo pilny bazarek. Przed nami ciężkie 3 dni, może Ktoś znajdzie coś dla Siebie :ok:

viewtopic.php?f=20&t=211712&p=12503021#p12503021
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 26, 2021 10:37 Re: Mamy kryzys- Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki

iza71koty pisze:
mir.ka pisze:poszło dla dziewczyn :catmilk: :catmilk:


Dziękujemy ślicznie. :1luvu: :201494 A wiesz nie widziałam Twojej Trzykrotki jakiś czas.Byłam pewna ze to ona wszystko wyjada- póki nie zobaczyłam ze z jej komórki przez dziurę wyłazi wielki jeż- może jeżyca :lol: Tak mnie to zmartwiło że poleciałam do znajomej- bo Ona ma klucze od tej komórki- sprawdzić czy aby kicia nie chora.Nie było jej w środku ale na drugi dzień stawiła się na stołówce - tak jak robiła to zawsze.Wyczuła chyba moja troskę. :roll: :201461 Od tego momentu widzę ją już raczej regularnie.


to dobrze :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue, włóczka, Wojtek i 204 gości