ORNIPURAL - DOSTĘPNE 2 SZT. OD RĘKI

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 21, 2022 18:39 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

Tak naprawdę nie mialam zadnego info ze ktos probowal.mi cos dostarczyc. Chyba nie sadzisz ze potrzebujac leku bym go nie odebrala?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 21, 2022 18:41 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

milva b pisze:Adres na pewno jest dobry, ten który podałas w mailu. Numer telefonu wpisany jest też ten z maila i na pewno nic nie pomyliłam, dane po prostu przekleiłam.
Pytałam już u mnie w DPD czy jest tu podstawa do reklamacji, ale nie ma. Przesyłkę można tylko nadać ponownie odpłatnie.

Jestes jedyna osoba ktora moze zlozyc reklamacje i oczekiwac konkretow. Wierzysz dpd czy mi?
Ja potrzebuje pilnie leku dla mojej kotki ktora ma operacje za 2 tyg. Co proponujesz?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 21, 2022 18:43 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

Z dpd mam kieskie doświadczenia, gdy kupowalam czesci do naprawy samochodu. Dostarczyli dwa razy pod inny adres a raz de facto.kurier nie dostarczyl tylkowpisal ze nikogo nie bylo.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 21, 2022 18:45 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

Moj blok ma system.monitoringu, mozna sprawdzić czy byl.kurier i czy wrzucil do skrzynki awizo, tylko musze wiedziec KIEDY byla proba dostarczenia
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 21, 2022 18:45 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

Marzenia11 pisze:
milva b pisze:Adres na pewno jest dobry, ten który podałas w mailu. Numer telefonu wpisany jest też ten z maila i na pewno nic nie pomyliłam, dane po prostu przekleiłam.
Pytałam już u mnie w DPD czy jest tu podstawa do reklamacji, ale nie ma. Przesyłkę można tylko nadać ponownie odpłatnie.

Jestes jedyna osoba ktora moze zlozyc reklamacje i oczekiwac konkretow. Wierzysz dpd czy mi?
Ja potrzebuje pilnie leku dla mojej kotki ktora ma operacje za 2 tyg. Co proponujesz?

Marzena, ja byłam w DPD zapytać o reklamację i nie ma do niej podstaw w tym przypadku.
Wysłałam tego samego dnia blisko 30 paczek i wszystkie dotarły do odbiorców. Tylko ta jedna wróciła.
Ja ją chętnie nadam ponownie, niestety już poniosłam koszt jej odbioru choć nie wróciła do mnie z powodu mojego niedopatrzenia, bo wszystko zostało wypełnione prawidłowo.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw kwi 21, 2022 18:46 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

milva b pisze:
Marzenia11 pisze:
milva b pisze:Adres na pewno jest dobry, ten który podałas w mailu. Numer telefonu wpisany jest też ten z maila i na pewno nic nie pomyliłam, dane po prostu przekleiłam.
Pytałam już u mnie w DPD czy jest tu podstawa do reklamacji, ale nie ma. Przesyłkę można tylko nadać ponownie odpłatnie.

Jestes jedyna osoba ktora moze zlozyc reklamacje i oczekiwac konkretow. Wierzysz dpd czy mi?
Ja potrzebuje pilnie leku dla mojej kotki ktora ma operacje za 2 tyg. Co proponujesz?

Marzena, ja byłam w DPD zapytać o reklamację i nie ma do niej podstaw w tym przypadku.
Wysłałam tego samego dnia blisko 30 paczek i wszystkie dotarły do odbiorców. Tylko ta jedna wróciła.
Ja ją chętnie nadam ponownie, niestety już poniosłam koszt jej odbioru choć nie wróciła do mnie z powodu mojego niedopatrzenia, bo wszystko zostało wypełnione prawidłowo.

I z mojego powodu tez do Ciebie nie wrocila.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 21, 2022 18:47 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

Poproszę o konkrety. Na paczce powinna byc pieczatka czy jakas info z data dostarczenia i zostawienia awizo. Albo na stronie dpd. Tylko ze nie mam id Ciebie numeru paczki więc nic nie moge sprawdzic.
Ostatnio edytowano Czw kwi 21, 2022 18:48 przez Marzenia11, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 21, 2022 18:47 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

Ja wysyłam setki paczek DPD z mojej firmy i prywatnie. Owszem, czasem każda firma kurierska nawala, ale zdaje się do Ciebie już wysyłałam przesyłkę w przeszłości i wtedy dotarła.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw kwi 21, 2022 18:48 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

milva b pisze:Ja wysyłam setki paczek DPD z mojej firmy i prywatnie. Owszem, czasem każda firma kurierska nawala, ale zdaje się do Ciebie już wysyłałam przesyłkę w przeszłości i wtedy dotarła.

No właśnie. Wiec odbieram. :) wysylals chyba ze 3 razy, co najmniej
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 21, 2022 18:51 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

Paczka była w doręczniu w środę rano, w czwartek poszedł zwrot. Na paczce jest tylko etykieta zwrotna z punktu WA 4 w Warszawie. Nie podają na paczce przyczyny zwrotu.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw kwi 21, 2022 18:52 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

milva b pisze:Paczka była w doręczniu w środę rano, w czwartek poszedł zwrot. Na paczce jest tylko etykieta zwrotna z punktu WA 4 w Warszawie. Nie podają na paczce przyczyny zwrotu.

Poproszę o numer przesylki.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 21, 2022 19:34 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

Sprawdzilam. Cokolwiek kupuje czy na al⁰legro, czy w zooplusie lub ktos mi kupuje i jest to dostarczane kurierem z dpd dostaje zawsze emaila o tym ze paczka została nadana i.kolejnego ze została dostarczona lub nie. Dodatkowo w dniu doręczenia dostaje sms z info, ze przesylka bedziedostarczona i numerem telefonu do kuriera.
W tym przypadku nie dostalam nic. Nie rozumiem.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie kwi 24, 2022 10:41 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

milva b pisze:
EDIT: Robię już nowe zamówienie. Cena za butelkę ok.98 zł plus kurier DPD na miejscu w Polsce 14 zł.
Jeśli ktoś potrzebuje, piszcie na PW.


Lista Ornipural na marzec 2022
ewkaa 4 opakowania (opłacone)
meggi 2 2 opakowania (opłacone)
kasienkaaa 2 opakowania (opłacone)
graszka gn 1 opakowanie (opłacone)
marzenia 11 1 opakowanie (opłacone)
florka 2 opakowania (opłacone)
PACZKI NADANE

Lista Ornipural na kwiecień/maj 2022
ewkaa 3 opakowania
graszka gn 1 opakowanie
marzenia 11 1 opakowanie
fleur 1 opakowanie
do tego zamówienia mogę dorzucić jeszcze maksymalnie 2 butelki
TO ZAMÓWIENIE BĘDZIE OSTATNIE AŻ DO SIERPNIA

Jeśli ktoś potrzebuje pilnie Ornipuralu poza listą, czasem mam zamówienia na cito dla bardzo chorych psówi kotów i mogę zorganizować wysyłkę do Polski ad hoc, jednak wtedy wychodzi to trochę drożej, gdyż jest mniej opakowań w paczce i mniej osób do podziału kosztu przesyłki.
Jednakowoż, istnieje taka opcja, więc jeśli ktoś bardzo potrzebuje, proszę piszcie.


Czy jest jeszcze możliwość dopisania do najbliższego zamówienia? Chciałabym 1-2 buteleczki.

olcia123

 
Posty: 6
Od: Czw mar 19, 2015 18:11

Post » Nie kwi 24, 2022 13:43 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

Marzenia11 pisze:
milva b pisze:Paczka była w doręczniu w środę rano, w czwartek poszedł zwrot. Na paczce jest tylko etykieta zwrotna z punktu WA 4 w Warszawie. Nie podają na paczce przyczyny zwrotu.

Poproszę o numer przesylki.

Poproszę o numer przesylki. W regulaminie dpd ma dwie proby doreczenia paczki.
Po pierwszej powinnam dostac awizo. Jeżeli jest prawda to co piszesz i pierwsza proba doręczenia byla w srode i kurier zostawił awizoi to jak mialam odebrac paczke skoro juz w czwartek paczka została odeslana??? A kiedy bym miala ja odebrac na podstawie awiza? Uwazam, ze dpd nawalilo, ale bez numeru paczki nie mogę sprawdzic terminow w ktorych dotarla do Warszawy, potem do kuriera i dnia i godziny pierwszej próby doręczenia.
Cierpliwie czekam na numer przesylki, aby wyjasnic sprawe i na lek, za ktory zaplacilam pieniądze.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie kwi 24, 2022 14:00 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

To ja bardzo poproszę o jedną butelkę więcej - razem 2. Oczywiście jeśli możliwe.
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jodanka, kicalka i 324 gości