ORNIPURAL - DOSTĘPNE 2 SZT. OD RĘKI

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 08, 2022 18:14 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

milva b pisze:Niestety, nie dałam rady dziś nadać. Najzwyczajniej w świecie nie zdążyłam.
Poza tym zastanawiam się, czy jednak nie lepiej spróbowac na paczkomat?

... a może odbiór w punkcie - zawsze to w pomieszczeniu a nie w tej blaszanej puszce i wydaje człowiek? Tak nieśmiało wtrącam...
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

Post » Czw wrz 08, 2022 18:39 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

Paczkomat nie wchodzi w gre. Prosze kurierem . Napisz konkretnie kiedy bedziesz mogla nadac przesylke. Nadmieniam ze w przyszla srode nie bede mogla czekac na kuriera. Czy masz juz odpowiedz na reklamacje?
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Sob wrz 10, 2022 8:10 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

milva b pisze:Niestety nie mam dobrych wiadomości: wiem już dlaczego kurier tchórz i kłamca wpisał odmowę odbioru - on po prostu przesyłkę zniszczył i się bał taką doręczyć.
Jedna butelka jest cała, druga jednak jest zmiażdżona na pył a cały karton i wypełnienie przemoczone Ornipuralem.

Złożyłam już reklamację, razem ze zdjęciami uszkodzonej paczki. Teraz pytanie co robimy? Mam ci nadać tę jedną butelkę ponownie a za drugą oddać pieniądze? Czy ewentualnie chcesz poczekać na drugą butelkę i w listopadzie bym ci wysłała ją gratis?

Miła B mam prośbę żebyś się określiła konkretnie kiedy będziesz mogła nadać przesyłkę. Żebym następnego dnia już na 100% czekała na kuriera. Muszę sobie zaplanować nowy tydzień.. kiedy otrzymam zwrot pieniędzy? Czy dopiero po rozpatrzeniu reklamacji. Dopytuje.bo nigdy nie miałam takiej sprawy.
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Sob wrz 10, 2022 11:35 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

Proszę mnie dopisać na litę listopadową - 1 butelka.
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

Post » Pon wrz 12, 2022 11:19 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

Milva czekam na informacje co z moim Ornipuralem. Wysylam do Ciebie meile ale powracaja nie doreczone. Nie wiem dlaczego zapadla cisza z twojej strony.
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Pon wrz 12, 2022 13:47 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

Mam prośbę żebyś wysłała przesyłkę do odbioru w urzędzie pocztowym.
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Pon wrz 12, 2022 20:59 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

meggi 2 pisze:Milva czekam na informacje co z moim Ornipuralem. Wysylam do Ciebie meile ale powracaja nie doreczone. Nie wiem dlaczego zapadla cisza z twojej strony.

Już jestem. Jak wspominałam, jestem w trakcie dużego remontu i miałam od piątku kilka katastrof do zażegnania.
Dobrze. nadam paczkę z odbiorem w urzędzie, tylko podaj który urząd to ma być.

Dane możesz mi wysłać tutaj na PW
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon wrz 12, 2022 22:46 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

Dzieki . pisze pw.
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Wto wrz 27, 2022 18:05 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

Potrzebuję pilnego kontaktu z kimś, kto ma doświadczenie w stosowaniu ornipuralu u psa.
Trzymałam zawsze butelkę na wszelki wypadek, niestety nastał :( od ponad tygodnia walczę z moją 17letnią psiną z mocną niewydolnością wątroby, zółtaczką i potrzebuję informacji od kogoś doświadczonego w stosowaniu tego leku, a nie tylko tych ulotkowych. W necie są różne informacje, więc wolałabym od kogoś bardziej bezpośrednio.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto wrz 27, 2022 18:06 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

Oraz czy można się jeszcze zapisać na 1 butelkę na listopad ?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto wrz 27, 2022 22:12 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

milva b proszę o zapisanie mnie na dwie butelki na najbliższą dostawę.

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3548
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Śro wrz 28, 2022 10:50 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

Poproszę o zapis również. Mam kota z chorą wątrobą, napiszcie proszę jak dawkujecie (kot 4kg)? Mamy zalecone co drugi dzień ,ale alat i aspat wciąż rosną. Co robimy źle?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro wrz 28, 2022 11:52 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

Dzień dobry.
Chciałabym zapisać się na jedną butelkę na listopad. Chyba że ktoś ma do odstąpienia (odkupienia) Ornipural na już? Nawet niepełną butelkę (choć nie wiem, czy po otwarciu można go przechowywać i przewozić bezpiecznie bez lodówki)?

Mam kotkę wziętą niedawno ze schroniska, jak się okazało z guzem przy węźle chłonnym, i przy okazji badań przed zabiegiem okazało się, że wątroba jest w zbyt złym stanie na narkozę, kilkukrotnie przekroczone ALAT i ASPAT. Dostaje kroplówki i Hepatil, ale Ornipural może jest lepszą szansą na wygraną z czasemi dopuszczeniem kota do zabiegu.

Elika

 
Posty: 10
Od: Pt lis 04, 2016 11:33

Post » Śro wrz 28, 2022 17:38 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

Przeczytaj pw.

florka

 
Posty: 164
Od: Śro kwi 11, 2007 12:13
Lokalizacja: Połchowo, mała wieś na Kaszubach

Post » Nie paź 02, 2022 8:07 Re: ORNIPURAL - LISTA NA LISTOPAD

tabo10 pisze:Mamy zalecone co drugi dzień ,ale alat i aspat wciąż rosną. Co robimy źle?


Prawdopodobnie nic nie robicie źle tylko proces uszkadzający wątrobę trwa nadal - leki, niedotlenienie wątroby lub coś innego.
Ornipural to super lek ale pewnych rzeczy nie przeskoczy :(, jednak jego podawanie nawet wtedy ma wielki sens, bo ogranicza szkody i działa choć do pewnego stopnia ochronnie.

Blue

 
Posty: 23416
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ewapaz, Ricardowreva, Stephenrow i 188 gości