ORNIPURAL - DOSTĘPNE 2 SZT. OD RĘKI

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 29, 2021 8:45 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

Czy ja się też mogę dopisać do listy? Na 1 butelkę Ornipuralu?
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pon mar 29, 2021 23:22 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

Avian pisze:Czy ja się też mogę dopisać do listy? Na 1 butelkę Ornipuralu?

Oczywiście :) Tak jak pisałam wcześniej, wysyłka będzie w pierwszym tygodniu maja.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro mar 31, 2021 18:14 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

Dziewczyny nie mam dobrych wiadomości.

Paczka przyszła dziś po południu, doręczona mi przez kurierkę, której nigdy wcześniej u mnie nie było. Dopiero gdy zamknęłam drzwi poczułam że coś mi intensywnie pachnie (Ornipural ma zapach zblizony do Cerenii, kto kiedyś wąchał, ten wie) a po chwili poczułam, że coś mi kapie na stopę.
Odłożyłam przesyłkę i natychmiast wybiegłam, tak jak stałam, w skarpetkach za kurierką i widziałam jak wsiada do auta, machałam do niej, ona mnie widziała, ale musiała doskonale wiedzieć dlaczego ją gonię bo praktycznie z piskiem opon odjechała.
Musiała pi*da jedna upuścić karton :(
Niestety z całego zamówienia stłuczonych jest aż 6 butelek i teraz ja muszę podjąć decyzję jak to wszysko podzielić, komu dać lek a komu zwrócić pieniądze.
Na szczęście cztery osoby spoza forum i weterynarz poznański, który odstąpił butelkę dla maczkowej już mi odpowiedziały, że poczekają aż im w maju ściągnę nowy lek i nie chcą teraz zwrotu pieniędzy.
Pozostaje kwestia tej szóstej stłuczonej butelki.
Pytanie mam zatem do forumowiczów, którzy zamawiali u mnie dwie butelki, czy któraś z osób, może teraz wziąć tylko jedną a potem doślę drugą lub oddam za brakującą pieniądze?

Wysyłka tych butelek, które są całe, będzie jutro. Muszę najpierw dokładnie osuszyć kartoniki i jeszcze raz sprawdzić czy wszystko jest w porządku nim je do was nadam.

A tak to niestety wyglądało:
Obrazek
Obrazek

Rzecz jasna, będziemy reklamować paczkę i mam nadzieję, że coś się uda wskórać. Jednak na ten moment potrzebna mi szybka decyzja, kto może poczekać trochę na to drugie opakowanie.
Karotka, cuorare, wtenczas i meggi, wy macie opłacone po dwa opakowania. Czy ktoś z was może wziąc teraz tylko jedno? A drugie doślę w maju, lub teraz oddam pieniądze.
Bardzo was proszę o zrozumienie. Nie mogłam przewidzieć, że paczkę doręczy taka nieodpowiedzialna krowa..... :roll:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro mar 31, 2021 18:37 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

Strasznie szkoda :( ale też powiem, że to szkło jest wyjątkowo delikatne. Moja przedostatnia butelka też tak skończyła, upadła z 1 metra, w kartoniku, reklamówce na schody ( niestety, niezdara ja :( za mało rąk do zadań i strzaskała się w pył. A smród faktycznie okropny, przez tydzein myłam klatkę schodową.,
Współczuję straty i kłopotów. Ale też poprosze o informację, czy w związku z ta sytuacją tj. stłuczeniem butelki, która miała iśc na zwrot tego, co ja dostałam, ja mam coś robić? Wychodzi mi, ze finansowo chyba jestem czysta, ale na wszelki wypadek dopytam?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro mar 31, 2021 18:39 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

maczkowa pisze:Strasznie szkoda :( ale też powiem, że to szkło jest wyjątkowo delikatne. Moja przedostatnia butelka też tak skończyła, upadła z 1 metra, w kartoniku, reklamówce na schody ( niestety, niezdara ja :( za mało rąk do zadań i strzaskała się w pył. A smród faktycznie okropny, przez tydzein myłam klatkę schodową.,
Współczuję straty i kłopotów. Ale też poprosze o informację, czy w związku z ta sytuacją tj. stłuczeniem butelki, która miała iśc na zwrot tego, co ja dostałam, ja mam coś robić? Wychodzi mi, ze finansowo chyba jestem czysta, ale na wszelki wypadek dopytam?


Nie, nie, nic nie musisz robić, ja oddam temu weterynarzowi butelkę w maju.
A jeśli chodzi o samą przesyłkę, byla bardzo dobrze zapezpieczona folią bąbelkową i masywnym kartonem. Kurierka musiała na prawdę z wysoka upuścić pudło albo mocno je czymś przytrzasnąć.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw kwi 01, 2021 12:10 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

Dziewczyny, potrzebna mi decyzja wasza, kto może poczekać na drugie opakowanie do maja.

Paczki do megi_me i Ellceris nadane. Czekam tylko na te osoby, które mają zamówione dwa opakowania - kto z was może wziąć w tej chwili tylko jedno? a drugie doślę na mój koszt w maju?
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw kwi 01, 2021 14:09 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

Milva b dziękuję bardzo ! :1luvu: Mam nadzieję, że uda się zareklamować nasza przesyłkę. Szkoda tylko przez tak nieodpowiedzialne ososby musisz poświecac na to dodatkowo swoj czas i energię :201494 Miejmy nadzieję, że na kolejnym etapie podróży nie dojdzie powtórki.
Jak rozumiem, na maila powinnam dostać info z nr przesylki lub smsa ?

Ellceris

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Sob sty 16, 2021 9:49

Post » Czw kwi 01, 2021 19:57 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

Milva b dziękuję pięknie! Gdybym nie była w podbramkowej sytuacji sama bym zrezygnowała, bo to niefortunne stłuczenie to sytuacja losowa :roll: i niezależna od Ciebie, ale niestety sama żebrałam o tę jedną butelkę, którą odstąpiła mi z dobrego serca Maczkowa :1luvu:

megi_me

 
Posty: 5
Od: Pon mar 22, 2021 21:14

Post » Pt kwi 02, 2021 10:31 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

Błagam, dziewczyny, proszę pomóżcie mi tutaj, mam już spakowane paczki i czekam.

Która z was może wziąć teraz tylko jedno opakowanie?
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt kwi 02, 2021 10:47 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

Bardzo dziekuję Karotce za odpowiedź i zrozumienie zaistniałej sytuacji. Wysyłam lek.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt kwi 02, 2021 10:49 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

ja mogę poczekać z drugim, tylko szczerze mówić boję się wysyłki w maju,ze względu na temperaturę. Czy nie będzie za ciepło?
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt kwi 02, 2021 10:54 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

Hejka, ja też mogę poczekać, nic się nie dzieje

courare

 
Posty: 5
Od: Śro mar 03, 2021 14:45
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt kwi 02, 2021 11:06 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

Przykra sprawa , że taki teraz masz kłopot. Jak nie ma wyjścia to trudno niech będzie 1 butelka , ale wtedy proszę o zwrot za 2 butelkę, jeżeli nie będzie dla Ciebie problemem.
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Wto kwi 06, 2021 9:21 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

Hejka. Milva, niestety rezygnuję z butelki majowej, nie będzie już potrzebna kiedy marcowa butelka do mnie dojdzie, to będzie do sprzedania, jeśli ktoś chce. Mam jeszcze jedną pełną i jedną napoczętą (przyjaciółka mi wysłała prywatnie na poczatku marca, są caly czas w lodówce). Oprócz tego mam jeszcze 4 ampułkostrzykawki Accofilu i 4 półlitrowe Ringery. Jak się ogarnę to wejdę w detale w odpowiednich miejscach na forum (jeśli je znajde). Dzięki.

courare

 
Posty: 5
Od: Śro mar 03, 2021 14:45
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto kwi 06, 2021 12:53 Re: ORNIPURAL - NOWE ZAMÓWIENIE, MAJ 2021

Milva, ja też z tej mojej butelki na maj rezygnuję, bo dziewczyna, której miałam wysłać swoją butelkę (tę, którą mam w domu) nie odzywa się od 2 tygodni, czyli chyba ostatecznie zrezygnowała. Zresztą u jej kotka Ornipural naprawdę nie był potrzebny!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, włóczka, Wojtek i 220 gości