ORNIPURAL - DOSTĘPNE 2 SZT. OD RĘKI

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 27, 2022 15:15 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

Marzenia11 pisze:
Marzenia11 pisze:
milva b pisze:Paczka była w doręczniu w środę rano, w czwartek poszedł zwrot. Na paczce jest tylko etykieta zwrotna z punktu WA 4 w Warszawie. Nie podają na paczce przyczyny zwrotu.

Poproszę o numer przesylki.

Poproszę o numer przesylki. W regulaminie dpd ma dwie proby doreczenia paczki.
Po pierwszej powinnam dostac awizo. Jeżeli jest prawda to co piszesz i pierwsza proba doręczenia byla w srode i kurier zostawił awizoi to jak mialam odebrac paczke skoro juz w czwartek paczka została odeslana??? A kiedy bym miala ja odebrac na podstawie awiza? Uwazam, ze dpd nawalilo, ale bez numeru paczki nie mogę sprawdzic terminow w ktorych dotarla do Warszawy, potem do kuriera i dnia i godziny pierwszej próby doręczenia.
Cierpliwie czekam na numer przesylki, aby wyjasnic sprawe i na lek, za ktory zaplacilam pieniądze.

Marzenia11 nie sugeruj proszę, że nie piszę prawdy, bo i po co miałabym to robić.
Wszyscy odebrali paczki oprócz Ciebie, z jakiego powodu nie wiem.
Na ten moment udało mi się po rozmowie z kierownikiem oddziału DPD w Warszawie popchnąć reklamację.
Sprawdzają kurierów i obiecali, że odezwą się do mnie w tej sprawie.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro kwi 27, 2022 15:16 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

graszka-gn pisze:To ja bardzo poproszę o jedną butelkę więcej - razem 2. Oczywiście jeśli możliwe.

Niestety nie mam już miejsca w żadnym kartonie. Ale czasem zdarzają mi się odwołane rezerwacje na butelkę, jeśli tak będzie to Ci mogę coś odłożyć.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro kwi 27, 2022 15:55 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

milva b pisze:
Marzenia11 pisze:
Marzenia11 pisze:
milva b pisze:Paczka była w doręczniu w środę rano, w czwartek poszedł zwrot. Na paczce jest tylko etykieta zwrotna z punktu WA 4 w Warszawie. Nie podają na paczce przyczyny zwrotu.

Poproszę o numer przesylki.

Poproszę o numer przesylki. W regulaminie dpd ma dwie proby doreczenia paczki.
Po pierwszej powinnam dostac awizo. Jeżeli jest prawda to co piszesz i pierwsza proba doręczenia byla w srode i kurier zostawił awizoi to jak mialam odebrac paczke skoro juz w czwartek paczka została odeslana??? A kiedy bym miala ja odebrac na podstawie awiza? Uwazam, ze dpd nawalilo, ale bez numeru paczki nie mogę sprawdzic terminow w ktorych dotarla do Warszawy, potem do kuriera i dnia i godziny pierwszej próby doręczenia.
Cierpliwie czekam na numer przesylki, aby wyjasnic sprawe i na lek, za ktory zaplacilam pieniądze.

Marzenia11 nie sugeruj proszę, że nie piszę prawdy, bo i po co miałabym to robić.
Wszyscy odebrali paczki oprócz Ciebie, z jakiego powodu nie wiem.
Na ten moment udało mi się po rozmowie z kierownikiem oddziału DPD w Warszawie popchnąć reklamację.
Sprawdzają kurierów i obiecali, że odezwą się do mnie w tej sprawie.

Nie sugerowalam ze piszesz nieprawde, wrecz wprost napisalam, ze uwazam, ze nawalilo dpd. Super ze popchnelas reklamacje, bardzo Ci dziękuję. Dzisiaj zrobilam Ci przelew 14zl za wysylke leku, jesli mozesz nadaj ponownie, poproszę, tylko nie wiem jak to zrobic, zeby juz byla pewnosc ze kurier dotrze i bede mogla odebrać lek. Moze jak nadasz to mi przeslesz link do śledzenia przesylki? Albo jakos inaczej?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro kwi 27, 2022 16:10 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ ZAMKNIĘTA

Ja nie mam nigdzie pod ręką innej firmy kurierskiej i niestety nie mam czasu jeździć po mieście by gdzie indziej nadawać paczki. Zawsze wysyłam DPD i zawsze docierają. Zresztą sama o tym dobrze wiesz, skoro już wcześniej brałaś u mnie Ornipural i zawsze paczka była doręczana.
Paczkomatem nie nadam bo nie mam żadnej gwarancji czy paczkomat odbiorcy nie stoi w nasłonecznionym miejscu i Ornipural się w tej blaszanej szafie nie zagotuje.

Jutro akurat mam mniej pracy i mogę Ci nadać tę przesyłkę rano ponownie. Jeśli rozpatrzą mi tę reklamację, to wtedy z majowego zamówienia mogę ci nadać butelkę bez opłat.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro kwi 27, 2022 16:20 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ ZAMKNIĘTA

milva b pisze:Ja nie mam nigdzie pod ręką innej firmy kurierskiej i niestety nie mam czasu jeździć po mieście by gdzie indziej nadawać paczki. Zawsze wysyłam DPD i zawsze docierają. Zresztą sama o tym dobrze wiesz, skoro już wcześniej brałaś u mnie Ornipural i zawsze paczka była doręczana.
Paczkomatem nie nadam bo nie mam żadnej gwarancji czy paczkomat odbiorcy nie stoi w nasłonecznionym miejscu i Ornipural się w tej blaszanej szafie nie zagotuje.

Jutro akurat mam mniej pracy i mogę Ci nadać tę przesyłkę rano ponownie. Jeśli rozpatrzą mi tę reklamację, to wtedy z majowego zamówienia mogę ci nadać butelkę bez opłat.

Ja to wszystko rozumiem. Jak nadasz paczke to bedzie numer przesylki i jak mi go podasz to bede mogla sledzic gdzie jest i w razie czego dzwonic do kuriera. Do mnie z dpd przyjezdza kurier Iwan, straszny gadula, wiekszy niz ja :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro kwi 27, 2022 16:38 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ ZAMKNIĘTA

Paczuszka dotarła cała i zdrowa :)
Bardzo, ale to bardzo dziękuje!

Fredziolina

Avatar użytkownika
 
Posty: 11916
Od: Śro kwi 13, 2005 19:24

Post » Śro kwi 27, 2022 18:09 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ

Jeśli zwolni się jakaś butelka, to bardzo chętnie skorzystam - do końca będę przygotowana do opłacenia :)

milva b pisze:
graszka-gn pisze:To ja bardzo poproszę o jedną butelkę więcej - razem 2. Oczywiście jeśli możliwe.

Niestety nie mam już miejsca w żadnym kartonie. Ale czasem zdarzają mi się odwołane rezerwacje na butelkę, jeśli tak będzie to Ci mogę coś odłożyć.
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

Post » Pt kwi 29, 2022 11:05 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ ZAMKNIĘTA

Zbieram opłaty za to ostatnie zamówienie. Kto ma moje konto, to cena za butelkę i za wysyłkę bez zmian. Kto konta nie ma, proszę o kontakt mailowy: milva.regis.geralt@gmail.com
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt kwi 29, 2022 11:49 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ ZAMKNIĘTA

Przelew poszedł - na razie za 1 butelkę - jeśli coś się zwolni od razu dopłacę
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

Post » Sob kwi 30, 2022 9:57 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ ZAMKNIĘTA

Marzenia11 pisze:
milva b pisze:Ja nie mam nigdzie pod ręką innej firmy kurierskiej i niestety nie mam czasu jeździć po mieście by gdzie indziej nadawać paczki. Zawsze wysyłam DPD i zawsze docierają. Zresztą sama o tym dobrze wiesz, skoro już wcześniej brałaś u mnie Ornipural i zawsze paczka była doręczana.
Paczkomatem nie nadam bo nie mam żadnej gwarancji czy paczkomat odbiorcy nie stoi w nasłonecznionym miejscu i Ornipural się w tej blaszanej szafie nie zagotuje.

Jutro akurat mam mniej pracy i mogę Ci nadać tę przesyłkę rano ponownie. Jeśli rozpatrzą mi tę reklamację, to wtedy z majowego zamówienia mogę ci nadać butelkę bez opłat.

Ja to wszystko rozumiem. Jak nadasz paczke to bedzie numer przesylki i jak mi go podasz to bede mogla sledzic gdzie jest i w razie czego dzwonic do kuriera. Do mnie z dpd przyjezdza kurier Iwan, straszny gadula, wiekszy niz ja :D

Wczoraj przyszła paczka, lek cały, dziękuję.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 30, 2022 11:16 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ ZAMKNIĘTA

Marzenia11 pisze:
Marzenia11 pisze:
milva b pisze:Ja nie mam nigdzie pod ręką innej firmy kurierskiej i niestety nie mam czasu jeździć po mieście by gdzie indziej nadawać paczki. Zawsze wysyłam DPD i zawsze docierają. Zresztą sama o tym dobrze wiesz, skoro już wcześniej brałaś u mnie Ornipural i zawsze paczka była doręczana.
Paczkomatem nie nadam bo nie mam żadnej gwarancji czy paczkomat odbiorcy nie stoi w nasłonecznionym miejscu i Ornipural się w tej blaszanej szafie nie zagotuje.

Jutro akurat mam mniej pracy i mogę Ci nadać tę przesyłkę rano ponownie. Jeśli rozpatrzą mi tę reklamację, to wtedy z majowego zamówienia mogę ci nadać butelkę bez opłat.

Ja to wszystko rozumiem. Jak nadasz paczke to bedzie numer przesylki i jak mi go podasz to bede mogla sledzic gdzie jest i w razie czego dzwonic do kuriera. Do mnie z dpd przyjezdza kurier Iwan, straszny gadula, wiekszy niz ja :D

Wczoraj przyszła paczka, lek cały, dziękuję.

a ja mam już decyzję DPD, na szczęście reklamacja rozpatrzona pozytywnie, powód: kurier niedopełnił obowiązków.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob kwi 30, 2022 12:09 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ ZAMKNIĘTA

milva b pisze:
Marzenia11 pisze:
Marzenia11 pisze:
milva b pisze:Ja nie mam nigdzie pod ręką innej firmy kurierskiej i niestety nie mam czasu jeździć po mieście by gdzie indziej nadawać paczki. Zawsze wysyłam DPD i zawsze docierają. Zresztą sama o tym dobrze wiesz, skoro już wcześniej brałaś u mnie Ornipural i zawsze paczka była doręczana.
Paczkomatem nie nadam bo nie mam żadnej gwarancji czy paczkomat odbiorcy nie stoi w nasłonecznionym miejscu i Ornipural się w tej blaszanej szafie nie zagotuje.

Jutro akurat mam mniej pracy i mogę Ci nadać tę przesyłkę rano ponownie. Jeśli rozpatrzą mi tę reklamację, to wtedy z majowego zamówienia mogę ci nadać butelkę bez opłat.

Ja to wszystko rozumiem. Jak nadasz paczke to bedzie numer przesylki i jak mi go podasz to bede mogla sledzic gdzie jest i w razie czego dzwonic do kuriera. Do mnie z dpd przyjezdza kurier Iwan, straszny gadula, wiekszy niz ja :D

Wczoraj przyszła paczka, lek cały, dziękuję.

a ja mam już decyzję DPD, na szczęście reklamacja rozpatrzona pozytywnie, powód: kurier niedopełnił obowiązków.

a widzisz - czyli tak jak podejrzewałam.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 03, 2022 21:23 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ ZAMKNIĘTA

Dziewczyny, wszyscy spoza forum już mi opłacili zamówienie a z forum Miau tylko Graszka gn.
Czy reszta nadal chce te ornipurale? Bo jeśli nie, mam listę rezerwową i inni chętnie wezmą.
Paczka będzie u mnie lada dzień. Decydujcie się proszę do jutra.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto maja 03, 2022 21:57 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ ZAMKNIĘTA

Ja ciągle chętna - gdybym się załapała, to dopłata tylko za lek?
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

Post » Wto maja 03, 2022 21:59 Re: ORNIPURAL - LISTA NA KWIECIEŃ/MAJ ZAMKNIĘTA

graszka-gn pisze:Ja ciągle chętna - gdybym się załapała, to dopłata tylko za lek?

Tak, pamiętam o Tobie, jesteś na tej liście rezerwowej :)
Poczekam do jutra na odpowiedź marzeni11, ewki i Fleur
Jeśli rezygnują z tego zamówienia, to dam ci znać.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bestol, kasiek1510, tala_bambik_klusek, Zeeni i 256 gości