ORNIPURAL - DOSTĘPNE 2 SZT. OD RĘKI

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 28, 2021 14:24 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

Witam. Poprosze o 2 opakowania.
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Wto gru 28, 2021 15:38 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

milva b pisze:Zbieram zamówienia na luty/ marzec, ktoś potrzebuje?

Poproszę 4 :)

ewkaa

 
Posty: 10892
Od: Śro sie 31, 2005 19:02
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post » Wto gru 28, 2021 16:56 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

maczkowa pisze:w razie czego, jeśli inaczej sę nie uda, ja mogę oddać swoje zamówienie styczniowe i przerzucić się na luty

maczkowa - bardzo Ci dziękuję, jeśli to nie będzie że szkodą dla Twoich zwierzątek, skorzystam z Twojego dobrego serduszka, od ponad misiąca intensywnie czytam Miau na różnych wątkach, i chylę czoła przed Twoją chęcią pomocy.

florka

 
Posty: 164
Od: Śro kwi 11, 2007 12:13
Lokalizacja: Połchowo, mała wieś na Kaszubach

Post » Wto gru 28, 2021 20:32 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

Poproszę 1 buteleczke
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto gru 28, 2021 23:19 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

florka pisze:
maczkowa pisze:w razie czego, jeśli inaczej sę nie uda, ja mogę oddać swoje zamówienie styczniowe i przerzucić się na luty

maczkowa - bardzo Ci dziękuję, jeśli to nie będzie że szkodą dla Twoich zwierzątek, skorzystam z Twojego dobrego serduszka, od ponad misiąca intensywnie czytam Miau na różnych wątkach, i chylę czoła przed Twoją chęcią pomocy.

nie ma problemu, mam w zapasie jeszcze jedną, więc teraz spokojnie moę poczekać na zamówienie lutowo/marcowe :)

Milva, odstępuję butelkę styczniową florce, a mnie zapisz na kolejną dostawę.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro gru 29, 2021 0:19 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

Maczkowa, mam otwarta i niewiele zuzyte buteleczke ornipuralu. U mnie na razie spokoj, wiec jesli aktualnie uzywasz to chetnie Ci ja oddam, bo szkoda, aby sie zmarnowala.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro gru 29, 2021 20:16 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

nie, nie używam, na razie...
ale nie wiem, czy nie będę potrzebować za chwilę,wiec chcę mieć zapas, w II dzien świąt wpadła w moje ręce prawie umierająca kotka, na ten moment nie wiadomo, czy w ogóle przeżyje, bo słabo reaguje na jakiekolwiek leczenie, ale jeśli- miała trochę walniete wyniki wątrobowe i jeśli się powtórzą, to będę używać.

Ale może w takim razie florka by chciała, jeśli potrzebje leku na ju? A tak zrozumiałam, ze zwierzak obecnie chory
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro gru 29, 2021 21:32 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

Tylko jak wyslac rozpoczeta buteleczke? Nie bedzie sie saczyc mimo ze to guma?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw gru 30, 2021 17:34 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

milva B, jestem gotowa do przelewu, jeszcze nie ogarniam danych technicznie :( W styczniu tyle ile mogę, a w zamówieniu luty/marzec: 2 . Dasz mi znać na jakie konto zrobić przelew?
Beata

florka

 
Posty: 164
Od: Śro kwi 11, 2007 12:13
Lokalizacja: Połchowo, mała wieś na Kaszubach

Post » Czw gru 30, 2021 17:41 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

maczkowa, wysłalam6 pw, doszla? Bo ja nieogarnięta jeszcze jestem na forum :(

florka

 
Posty: 164
Od: Śro kwi 11, 2007 12:13
Lokalizacja: Połchowo, mała wieś na Kaszubach

Post » Pt gru 31, 2021 7:46 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

Marzena, nie wiem, kwesiat, jak buteleczka otwarta, ale to dywagacje tylko, jeśli florka zainteresowana byłaby.

Florka, nie mam żadnego pw. Nie wiem, kiedy wysyłałaś, ale można dopiero mając 5 postów, może dlatego?
wchodze teraz tu raczej rzadko, mam kotkę, znalezisko świateczne, w krytycznym stanie pod oieką i nie wyrabiam na zakrętach między pracą, domem i wetem.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt gru 31, 2021 13:24 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

Marzenia11 to ja jestem zainteresowana tą napoczętą buteleczką, jeśli uznasz, że można ją bezpiecznie przesłać. Może zabezpieczyć przy nakrętce woreczkiem foliowym i dodatkowo poobklejać taśmą? (nie wiem, jak to fizycznie wygląda).
Jeśli uznasz, że można wysłać, to podaj proszę, numer konta i kwotę do przelania.

maczkowa, pw było głównie "dziękczynne ". Jeśli liczą się merytoryczne posty, to może nie miałam możliwości wysłać, choć było "do wysłania". Trzymam serdecznie kciuki za Ciebie i Twoją nową Podopieczną - niech się Kicia trzyma życia. Tobie życzę sił...

Dziękuję Wam Dziewczyny - dawno nie spotkałam się z taką życzliwością.

florka

 
Posty: 164
Od: Śro kwi 11, 2007 12:13
Lokalizacja: Połchowo, mała wieś na Kaszubach

Post » Pt gru 31, 2021 14:11 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

florka pisze:Marzenia11 to ja jestem zainteresowana tą napoczętą buteleczką, jeśli uznasz, że można ją bezpiecznie przesłać. Może zabezpieczyć przy nakrętce woreczkiem foliowym i dodatkowo poobklejać taśmą? (nie wiem, jak to fizycznie wygląda).
Jeśli uznasz, że można wysłać, to podaj proszę, numer konta i kwotę do przelania.

maczkowa, pw było głównie "dziękczynne ". Jeśli liczą się merytoryczne posty, to może nie miałam możliwości wysłać, choć było "do wysłania". Trzymam serdecznie kciuki za Ciebie i Twoją nową Podopieczną - niech się Kicia trzyma życia. Tobie życzę sił...

Dziękuję Wam Dziewczyny - dawno nie spotkałam się z taką życzliwością.

florka, masz pw - jeśli nie możesz odebrać lub podpisac to napisz tu i będziemy się inaczej kontaktować
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt gru 31, 2021 14:57 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

Marzenia11 Twoje pw odczytałam, wysłałam odp. chyba 2 razy. Jeśli nie doszło to mój email: beatasmielowska@wp.pl
Jesteśmy w kontakcie

florka

 
Posty: 164
Od: Śro kwi 11, 2007 12:13
Lokalizacja: Połchowo, mała wieś na Kaszubach

Post » Pt gru 31, 2021 19:43 Re: ORNIPURAL - ZAMÓWIENIE NA STYCZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTE

florka pisze:
maczkowa, Trzymam serdecznie kciuki za Ciebie i Twoją nową Podopieczną - niech się Kicia trzyma życia. Tobie życzę sił...


dziękuję, przydadzą się bardzo, bo kitka jest w bardzo, bardzo złym stanie, zagrożenia życia, nie wiem, jak ona przetrwała do czasu, gdy ją znalazłam :(

A pomagać- sobie trzeba!
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kicalka i 187 gości