Co dolega Gabrysiowi

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 07, 2020 21:34 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

'' Wczoraj popołudniu znalazlam 12 kotów zostawionych przy polu kukurydzy z kawałkiem kartonu, kotki ewidetnie przebywały z ludźmi, nie boją się są mile i przepiękne. Narazie lekko wychudzone ale myślę że to uda się nadrobić. Szakumy im kochających domów, zainteresownych proszę o kontakt, a innych o udostępnianie tych bidulków''

To jest wiadomość tej koleżanki.
Jak sie nie uda z Frankiem to może wezmę kociaka z kukurydzy.Pytałam też dziś o kociaka z tego ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/jednooki-will ... GdiOP.html i cisza .
Ostatnio edytowano Pon wrz 07, 2020 22:27 przez alinkaka, łącznie edytowano 1 raz

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 07, 2020 21:59 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

Mam, jakiś przymus, niezależny od mojej woli, żeby napisać ... - nigdy nie szukałam kotów. Koty same "wpychały" się do mnie. Pewnie głupie były - jak to koty :D .
Pewnie znowu jakąś herezję napiszę :( . Z ogłoszeniami to jest tak, że im ktoś potrafi "ładniej" napisać, chwycić za serce, "wziąć" na litość tym łatwiej koty znajdują domy. Jest ogrom potrzebujących kotów (nie każdy potrafi stworzyć "chwytliwe" ogłoszenie). W najbliższej okolicy też. Jak chcesz wiedzieć coś o kocie, zwłaszcza o jego zdrowiu (znam Twoją walkę o Felusia i pełna podziwu jestem) to poszukaj kota na tym forum. Ze sprawdzonego DT. Wiem, że takie rozwiązanie ma też minusy. Będziesz na cenzurowanym :mrgreen:
Jakąkolwiek decyzję podejmiesz to ... będziemy (ja i cztery moje darmozjady) łapy trzymać i kibicować :ok:
Powodzenia.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon wrz 07, 2020 22:05 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

Jeśli te z kukurydzy - to najlepiej od razu parkę :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60221
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 07, 2020 22:42 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

ewkkrem pisze: nigdy nie szukałam kotów. Koty same "wpychały" się do mnie. Pewnie głupie były - jak to koty .

Jak już pisałam na początku wątku ,ja też nie szukałam do tej pory kotka.Los za mnie decydował.Ale po odejściu Felusia tak strasznie mi go brakowało/brakuje ,że zaczęłam przeglądać ogłoszenia.I trafiłam na Felusia dwa a potem na Willego/Witek i ciężko było wybrać. Mam nadzieję,że jednak kociaki trafia do mnie .
ewkkrem pisze: to poszukaj kota na tym forum. Ze sprawdzonego DT. Wiem, że takie rozwiązanie ma też minusy. Będziesz na cenzurowanym

Ale ja nie mam nic do ukrycia
jolabuk5 pisze:Jeśli te z kukurydzy - to najlepiej od razu parkę :D

Nawet mam imię dla chłopczyka Popcorn a dla dziewczynki Pola :lol:

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 07, 2020 23:23 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

No, to masz już kociaki! :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60221
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 08, 2020 7:06 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

Tylko jak z takiej gromady wybrać dwoje szczęśliwców? :roll:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto wrz 08, 2020 8:22 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

Koki-99 pisze:Tylko jak z takiej gromady wybrać dwoje szczęśliwców? :roll:


wziąć 4 po prostu, dwa sobie zostawić, a dwom poszukać domu
i wybór na spokojnie będzie, i dobry uczynek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 08, 2020 8:29 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

A te z kukurydzy mają już dt? Bo jeśli nie, to są w gorszej sytuacji od tych ogłaszanych i zaopiekowanych.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14684
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto wrz 08, 2020 8:37 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

wiec warto wziąć więcej, skoro się i tak bierze, a potem części szukać domu

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 08, 2020 9:16 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

Patmol pisze:wiec warto wziąć więcej, skoro się i tak bierze, a potem części szukać domu

Mogę wziąć dwa na stałe ,na resztę nie mam warunków i psychiki aby potem je oddać :oops:
Na szczęście na dzień dzisiejszy kociaki maja dobra opiekę i nie muszę brać na cito.Dziś nie odezwę sie do nikogo z ogłoszeń i zobaczymy co dalej. Zacznę sie przypominać od jutra i dam czas do końca tygodnia.

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 08, 2020 9:18 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

Nie każdy ma możliwość finansową i emocjonalną do zostania dt. Ja np. nie umiem oddać kota i co znajdę jakąś bidę, to dołącza do stadka. Na szczęście teraz mało się ruszam z domu, ale jeszcze przed rokiem przyniosłam ze śmietnika wywaloną domową koteczkę. Na szczęście mieszkam sama i nikogo nie muszę pytać o zgodę.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14684
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto wrz 08, 2020 9:44 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

alinkaka pisze:
Patmol pisze:wiec warto wziąć więcej, skoro się i tak bierze, a potem części szukać domu

Mogę wziąć dwa na stałe ,na resztę nie mam warunków i psychiki aby potem je oddać :oops:
Na szczęście na dzień dzisiejszy kociaki maja dobra opiekę i nie muszę brać na cito.Dziś nie odezwę sie do nikogo z ogłoszeń i zobaczymy co dalej. Zacznę sie przypominać od jutra i dam czas do końca tygodnia.


Jak ktos ma na głowie 12 kociaków to choćby na rzęsach stawał nie zapewni im dobrej opieki - bo tez istotne jest żeby je socjalizować, z kazdym oddzielnie cos robic. I pewnie tez warunków nie ma, skoro je znalazł i przygarnął.
Nie wiem kto mógłby mieć "warunki" na przygarniecie nagle 12 kociaków.

Na pewno mają lepiej niż w kukurydzy oczywiscie. ale to dopiero początek.

Jakie mają kolory?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 08, 2020 10:25 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

Z tego co patrzę na zdjęcia to są rude ,bure i czarno białe.Na szczęście znalazła je dziewczyna ,która ma warunki aby im pomóc ,więc kotki sa pod dobra opieką

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 08, 2020 10:58 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

alinkaka pisze:.Dziś nie odezwę sie do nikogo z ogłoszeń i zobaczymy co dalej. Zacznę sie przypominać od jutra i dam czas do końca tygodnia.


To ogłoszenie odezwie się do Ciebie :)
https://www.olx.pl/oferta/kocia-ekipa-z ... GjkWH.html

Tu cała historia tych kociaków:

Do czytania "od dołu" http://kotylion.pl/klops-w-sokolnikach- ... -i-szybko/
W tej chwili maluchy bezpieczne, ale mieszkają w klatkach :(
Pomyśl.
Transport się ogarnie, Warszawa z Łodzi, to nie koniec świata

Henio i Boluś czyli czarny i Bury z białym najchętniej razem
Obrazek

andorka

 
Posty: 13117
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Wto wrz 08, 2020 11:32 Re: Strach przed podjęciem decyzji.Decyzja podjęta

Forumowe tymczasy są sprawdzone i wychuchane :wink: I można na bieżąco śledzić ich dalsze losy :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 373 gości