Morska norka Alienorka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 08, 2020 12:13 Re: Deszczowa norka Alienorka

Zaraz wyjeżdżamy. Cała chodzę bo - jako że nie jestem zmotoryzowana - to transport cokolwiek podatny na problemy. Trzymajcie z całej siły, żeby jeszcze dało się cokolwiek zrobić w kwestii Hesiowego zdrowia.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro lip 08, 2020 18:28 Re: Deszczowa norka Alienorka

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lip 08, 2020 19:01 Re: Deszczowa norka Alienorka

Za Hesia :ok: :ok:

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro lip 08, 2020 21:11 Re: Deszczowa norka Alienorka

:ok: :ok: :ok:
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Czw lip 09, 2020 6:41 Re: Deszczowa norka Alienorka

I jak? Ty i Hesio?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23005
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 09, 2020 9:20 Re: Deszczowa norka Alienorka

Dotarliśmy do domu z Hesiem trochę przed 2gą w nocy, część drogi mu się plątały nogi więc niosłam. Miał biopsję, do której musiał być usypiany - wyniki za 2 tygodnie, ale wszystko wskazuje na mięsaka. Mamy receptę na chemię do podawania domowego. Kontrola za miesiąc.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw lip 09, 2020 11:45 Re: Deszczowa norka Alienorka

Szału nie ma :-( mimo wszystko kciuki!
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Czw lip 09, 2020 12:04 Re: Deszczowa norka Alienorka

czarnekoty123 pisze:Szału nie ma :-( mimo wszystko kciuki!

też się przyłączę :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lip 11, 2020 10:45 Re: Deszczowa norka Alienorka

Leukeran wykupiony (dobrze, że w aptece nie było problemu że recepta weterynaryjna) - 233,40 za 25 pastylek. Oby pomógł. Po wczorajszym pięknym dniu dziś deszcz i szaruga. A jako że ja nadal "płace" za to noszenie Hesia i stres, więc tym ciężej wydreptać z domu na spacer. Tak by się leżało w łóżeczku, obłożoną kotami... I żeby jeszcze ktoś jeść i pić podawał :wink:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob lip 11, 2020 10:56 Re: Deszczowa norka Alienorka

Trzymaj się jakoś Alienor, wygłaskaj Hesia. A jak się miewa obsrajdupka i reszta?

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob lip 11, 2020 11:01 Re: Deszczowa norka Alienorka

Marzenko, sił życzę.
Oby chłopak pozbierał się. :ok:
Ceny leków powalają. :placz:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lip 12, 2020 21:43 Re: Deszczowa norka Alienorka

Leukeran to lek ludzki, tylko o ile dla ludzi nie jest płatny (chyba) o tyle zwierzaków nie obejmuje NFZ.
Reszta szaleje niewyżyta, bo był 1 dzień piękny, po czym drugi lejący a trzeci mieszany. A ja byłam po noszeniu drogiego mojego skarbu poskładana byłam 2 dni. Więc nie było za dużo balkoningu. Odi umiarkowanie lepiej odkąd codziennie dostaje tłuste na poślizg, ale tak czy siak bez operacji nie da rady.
Poza wyborami Polska żyje biedną Nubią. Mam nadzieję, że nie wróci do tego debila i że da się dla niej znaleźć coś lepszego niż ogród zoologiczny. Pozbyłam się kilku znajomych na fb, którzy go popierali - bo jak ktoś nie widzi nic złego w business planie polegającym na odebraniu ślepego malucha matce i ryzykowaniu jego życiem od tamtej pory (oraz życiem osób postronnych) to chyba nie znamy się wystarczająco. To jak popieranie pseudo, papugarni czy delfinariów lub przejażdżek na słoniach.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon lip 13, 2020 6:33 Re: Deszczowa norka Alienorka

Kciuki za zdrówko Was wszystkich :ok:

Nie popieram tego co zrobiło zoo poznańskie. Samowolkę totalną łamiącą prawo. Najazd na teren z dziennikarzami w tle to zgroza. A gdyby kot, pod wpływem stresu, zaatakował? Opiekun by nic nie poradził! Mogła być jatka. Co jak co ale od "dyrektorki znającej zachowanie dzikich kotów" oczekiwałabym profesjonalizmu i nie łamania prawa.
Czy prawdą jest ,że wszystko było zrobione celem uzyskania konkretnych korzyści.Nie wiem.Ale zastanawia zachowanie.
Ile prawdy jest w tym, że ponoć zoo chciało po przejęciu kota sprzedać ją z zyskiem? Nie wiem. Jednak wszystko to niepokojące jest.
Ale też nie popieram tego by z natury dziki zwierz był więziony i wykorzystywany jak maskotka. Niektóre fotki mną wstrząsnęły. Mam nadzieję ,że znajdzie się dla pumy miejsce gdzie będzie mogła żyć choć mając namiastkę wolności. kanapa to nie jest to.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lip 13, 2020 7:13 Re: Deszczowa norka Alienorka

Alienor, popieram.
Wiadomości internetowo-fejsbukowe to zbyt mało by uznać i rozprzestrzeniać informacje o przejęciu zwierzaka dla korzyści i zysku. No, naprawdę.. I nawet pomijając fakt, że się nie zna prawdy.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23005
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 13, 2020 8:22 Re: Deszczowa norka Alienorka

Rzadko tak robię, ale ktoś, kto się lituje nad Kamilem S. od pumy, niech lepiej się do mnie nie zbliża. Ani wirtualnie, ani zwyczajnie.
Handel dzikimi zwierzętami jest nielegalny.
Mam nadzieję, że dla Was będzie to dobry dzień. Na ile może!
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Zeeni i 312 gości