Morska norka Alienorka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 07, 2020 15:42 Re: Przyczajona norka Alienorka

Piękne fociska i zwierzyniec.
Za Kajunię :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 07, 2020 18:18 Re: Przyczajona norka Alienorka

Marmolada18 pisze:Biedny Odynek :201461 :201461 :201461 I Kaja, chyba jej sie nie podoba kubraczek :201461
A Odzinka fajnie się ulozyla do fotografii :) Pozdrawiam Ciebie i zwierzyniec :)

Kaja ma demencje i lekki ptsd po porzuceniu. Pierwsze pół dnia jej zawadzal, ale teraz olewa. Jednak miała wycieta listwe mleczną więc ciut ją ciągnie. Goi się dobrze. A Odi i Karamba bardzo do siebie pasują charakterologicznie, choc jak chodzi o sprawy wydalnicze to ona nie cieknie nawet jak się zatka.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro cze 10, 2020 22:07 Re: Przyczajona norka Alienorka

Żyjemy. Spacery Hesia i Kai (poza musowymi sytuacjami) oddzielnie. Gnojek ślicznie się bawi czymkolwiek :roll: i wsadza tyłek, łapki i pazurki gdzie nie powinien. Było zimno i mokro, robi się ciepło - oby to potrwało kilka dni, bo kogoś nadepnę - z braku balkonu jestem najciekawszym obiektem we wszechswiecie :roll: i każdy leci zobaczyć co się dzieje a jak ide z garnkiem czy pełnym talerzem itp to trochę trudno wyhamować zwłaszcza jak człowiek nie widzi, że trzeba. Poza tym jelita mi szaleją, święto omal mnie nie złapało z zaskoczenia i doczekać się nie mogę urlopu, mimo że nigdzie nie jadę.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw cze 11, 2020 9:21 Re: Przyczajona norka Alienorka

Urlop to urlop. Odpoczynek psychiczny i fizyczny.

Za zdrówko wasze potrzymam :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 11, 2020 13:19 Re: Przyczajona norka Alienorka

Tęsknotę do urlopu rozumiem. Czuję to samo. A nawet nie wiem jeszcze kiedy będę miała urlop, koronka mi trochę pokrzyżowała plany.
A co z tym brakiem balkonu? Nie wypuszczasz?
Moje tylko dzisiaj nie były i chyba ich nie puszczę bo kropi od rana z przerwami na pada i raptem 15 stopni.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw cze 11, 2020 15:44 Re: Przyczajona norka Alienorka

Jak zimno i mokro to nie puszczam, zwłaszcza że nie grzeją a mi z nosa łatwo zaczyna ciec :wink: więc muszę uważać. Dziś już upał to szaleją.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw cze 11, 2020 17:01 Re: Przyczajona norka Alienorka

Zazdroszczę upału. U nas chłodno i mokro. Ale pannice i tak na balkonie - otworzyłam na chwilę żeby podlać uprawy i Ofelia skorzystała z okazji. Nie chce mi się ich zganiać, za chwilę pewnie same wlezą do domu, jak dupinki trochę zmarzną.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro cze 17, 2020 10:13 Re: Zamkną Radysy?

Generalnie mamy się dobrze, choć Odi ma tradycyjne problemy z kupą, Kaja ciężko przeżyła zdjęcie szwów i jazdy autobusami (bo ona ciężko przeżywa każdą taką sytuację, podobnie jak czesanie jej, mycie ocząt, obcinanie pazurków, smycz dotykajacą nogi etc.). Za oknem pada i grzmi.
Ale najważniejsza dziś informacja to wkroczenie do Radys organizacji prozwierzęcych i prokuratury. Oby udało się zamknąć tę mordownię i posadzić szumowiny, dzięki którym działała tak długo.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro cze 17, 2020 10:41 Re: Zamkną Radysy?

Oby się udało!

Grzmi?Pada? Ale macie fajnie :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 17, 2020 11:28 Re: Zamkną Radysy?

W sumie raczej mży niż pada.
I na tamtą strone przeszedł Longin Sieminski z Wojtyszek - oby to poprawiło los psów zamkniętych w tamtym molochu.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro cze 17, 2020 11:35 Re: Zamkną Radysy?

Alienor pisze:...
Ale najważniejsza dziś informacja to wkroczenie do Radys organizacji prozwierzęcych i prokuratury. Oby udało się zamknąć tę mordownię i posadzić szumowiny, dzięki którym działała tak długo.


Marzenko, nie wkroczyły organizacje. Na razie weszła policja i prokurator. Reszta czeka pod bramą, wzdłuż drogi. Nie wiadomo czy ich wpuszczą.
A zbiórkę już założyli choć nie wiedzą czy coś zyskają.
Niestety moja rodzinna organizacja (tą co znasz z akcji pomocowych) jest jednym z biorących udział i to mnie załamało.Nie mają miejsca na przejęcie zwierząt. Planowali je umieścić (te ew przejęte) w ...kolejnym schronie. Gdzie nie ma na co dzień weta. Nie w DT.
Mimo wszystko jestem sercem za tym, by wreszcie coś z Radysami zrobiono. Ale nie kosztem powtórnej poniewierki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 18, 2020 7:30 Re: Zamkną Radysy?

Interwencja trwała do 2 w nocy. Zabrano 65 psów i 1 kota.Wśród zabranych psów szczeniaki z parwo,pies z odgryzionym ogonem i drugi z odgryzioną dolną szczęką.
Te informacje znalazłam na forum dogo.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Czw cze 18, 2020 8:55 Re: Zamkną Radysy?

muza_51 pisze:Interwencja trwała do 2 w nocy. Zabrano 65 psów i 1 kota.Wśród zabranych psów szczeniaki z parwo,pies z odgryzionym ogonem i drugi z odgryzioną dolną szczęką.
Te informacje znalazłam na forum dogo.
Czytam, że tam jest 1200 psów...co z resztą?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13721
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 18, 2020 9:28 Re: Zamkną Radysy?

Na razie nie wiem.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Czw cze 18, 2020 12:15 Re: Zamkną Radysy?

Od początku było wiadomo, że zabrane zostaną te w najgorszym stanie, bo gdzie podziać nagle więcej. Ale ...ogladałam film nagrany przez kogoś wczoraj pokazujący boksy, psy w boksach... i niestety, jesli nie zostanie znalezione coś, czego nie zdązyli ukryć bardzo głęboko, mam obawy, że ta interwencja nie doprowadzi do zamykania tego miejsca, a nawet stawiania komuś zarzutów. Wszędzie wczoraj pojawiały się informacje, ze Radysy zostały uprzedzone o tej interwencji i chyba tak było, bo generalnie w boksach dośc czysto, wszędzie miski z wodą, psy, które w tych boksach były, nie wygladały na bardzo zaniedbane, a nawet te zabrane, te pokazane, to były psy chore, ale raczej wygladało to na nagłe schorzenie, a nie wielotygodniowe zaniedbania- z takich sytuacji w tak ogromnym miejscu można się wykręcić :(
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7101
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Fatka i 136 gości