FIP u Kota - przebieg

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 02, 2020 11:52 Re: FIP u Kota - przebieg

Andorko, Chciałam pokazać Lokiego i wybrałam właśnie to zdjęcie co Ty :D. Byłaś szybsza :)
No to oto - inny Loki:
Obrazek
Loki, zdrówka życzę i wygranej w tej rosyjskiej ruletce :ok:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto cze 02, 2020 13:10 Re: FIP u Kota - przebieg

A bo mnie takie brzuchale zawsze rozczulają :lol:
Zdrowiej dzieciaku :ok:
Obrazek

andorka

 
Posty: 13128
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Śro cze 03, 2020 9:30 Re: FIP u Kota - przebieg

Ale słodziak :) Super!
Co do terapii i kosztów - fakt, są porażające. No u nas jak wystąpiły te objawy neurologiczne, to się okazało, że zwiększamy dawkę i butelka nam starczy tylko na 2 dni (przy obecnej wadze). Ale co zrobić - chcemy pomóc, przede wszystkim.

Dziubas

Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Od: Pon maja 25, 2020 11:53

Post » Śro lip 15, 2020 9:01 Re: FIP u Kota - przebieg

Witam wszystkich! Minęło już sporo czasu od ostatniego postu, jesteśmy już na 55 dniu terapii, więc połowa za nami. Loki się czuje świetnie, żadnych objawów choroby, żadnych komplikacji czy nawrotów w trakcie. W między czasie musieliśmy zwiększyć dawkę z 350mg to 450mg, ponieważ Loki nabrał na wadze.

Robiliśmy badania kontrolne, stosunek albumin do globulin jest 0.6, było 0.3 więc idziemy ku poprawie.

Też mieliśmy ciekawą historię z bilirubiną, ponieważ wyszło nam, że jest 10 (przedział 0-8), co wydawało się dziwne gdyż inne wskaźniki nie wskazują na to aby ona była powiększona, więc nawet nasza weterynarz powiedziała pójść do innej kliniki i powtórzyć badanie na innym aparacie i wyszło 6. Więc okazuje się, że jest okej.

Nadal podajemy Hepatiale advanced na wątrobę i witaminy, w tym B12.

Też się bardzo martwimy o jego wątrobę, gdyż nasza weterynarz twierdzi, że nie ujdzie to leczenie bez konsekwencji. Więc będziemy musieli wprowadzić specjalistyczną dietę już do końca życia :(

Też po zakończeniu leczenie, planujemy robić pełne badania krwi, usg oraz badania na przeciwciała, będziemy wysyłać krew na badania do Niemiec aby mieć 100% pewność co do ich poprawności. Oby nie było nawrotów.. Powiem wam, że nawet mnie przeraża to zakończenie terapii. Kiedy zaczynaliśmy myślałam oby szybciej zleciało, ale teraz boję się, że będzie nieskuteczna i po tym wszystkim będziemy musieli podjąć niesamowicie ciężką decyzję czy iść dalej czy na tym już się pora zatrzymać.

Między innym mnie dziwi to jak Loki dzielnie przyjmuje pigułki, po tych wszystkich dawkach już praktycznie sam połyka :D Również przyzwyczaił się do igły, gdy pobieramy krew znosi to bez miauczenia, wyrywania się itd. Więc jest na prawdę z niego dumna!

Saraf

 
Posty: 12
Od: Wto maja 19, 2020 19:52

Post » Śro lip 15, 2020 10:36 Re: FIP u Kota - przebieg

Cieszę się. I trzymam kciuki :ok:
Na wątrobę najlepszy jest Ornipural. Czyni cuda!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lip 15, 2020 11:25 Re: FIP u Kota - przebieg

Oby tak dalej :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie sie 02, 2020 21:00 Re: FIP u Kota - przebieg

:ok:

MaryLux

 
Posty: 159718
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 21, 2021 22:23 Re: FIP u Kota - przebieg

Witam! Absolutnie zapomniałam zrobić wpis o zdrowiu mojego kotka, więc już minęło ponad pół roku odkąd skończyliśmy terapię i kotek czuje się świetnie!! Badamy go co dwa miesiące i nie ma żadnych niepokojących wyników. Loki na dzień dzisiejszy waży 6kg!! A więc Mutian zadziałał, zdecydowanie warto było spróbować ;)

Saraf

 
Posty: 12
Od: Wto maja 19, 2020 19:52

Post » Nie mar 21, 2021 22:37 Re: FIP u Kota - przebieg

Super :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10678
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon mar 22, 2021 21:50 Re: FIP u Kota - przebieg

:ok: :ok: :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto mar 23, 2021 1:05 Re: FIP u Kota - przebieg

Czadowo :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 542 gości