Do AnkiR

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 02, 2002 0:18 Do AnkiR

W³a¶nie przeczyta³am w±tek o chorobie kotka Offeli, w którym piszesz, ¿e masz bardzo dobrego weta. Mo¿esz napisaæ kto to ? Bardzo mi na tym zale¿y !!!

Oskar

 
Posty: 81
Od: Śro lut 13, 2002 12:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 03, 2002 21:51

Co prawda nie jestem AnkaR, ale przekleję Ci post Anki z koty.pl

Anka leczyła swojego Felka u pana Kanazawy. Felek był bardzo ciężko chory a on go uratował.

-------post AnkiR--------

lek. wet. Hiroaki Kanzawa
lek. wet. W. Bernacki (wg ulotki)

Specjalistyczna Lecznica Zwierząt

Wrocław - Karłowice
ul. P. Czajkowskiego 73
tel: (071) 325 56 88

godziny przyjęć: pon- pt 9.00~20.00, soboty 10.00~14.00

badania na miejscu:
RTG
EKG
CHIRURGIA
LECZENIE INTERNISTYCZNE
POŁOŻNICTWO
DERMATOLOGIA
LECZENIE CIEKŁYM AZOTEM
LECZENIE LASEREM
ULTRADŹWIĘKOWE USUWANIE KAMIENIA NAZĘBNEGO
LABORATORIUM ANALITYCZNE (badania ogólen krwi, moczu, kału, sierści, badania biochemiczne surowicy, antybiogram, cytologia)
SZCZEPIENIA OCHRONNE

Moje doświadczenia:
kot bardzo ciężko chory,umierający, bezskuteczne bieganie po innych klinikach, dopiero piątego dnia, gdy trafiłam do dra Kanzawy i dra Bernackiego, okazało się, że już dawno powinny być wykonane PODSTAWOWE badania krwi, RTG itd..., które zrobiono na miejscu, kota wyciągnięto śmierci z gardła.
Jeden gabinet i raczej dla dość chorych zwierząt (zbyt duże kolejki na podcinanie kotkom pazurków), specjaliści, którzy faktycznie skupiają się na zwierzęciu.
Opinie ludzi poznanych w poczekalni - bardzo podobne - lekarze uratowali im zwierzęta po rzeźnickich i nieprofesjonalnych zabiegach w innych klinikach.
Polecam.
Jest nie najtaniej i często są kolejki. Nie można się umawiać na godziny. Można zamiawiać wizytu w domu.
AnkaR
-------------------

Falka

 
Posty: 32595
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 287 gości