Co dolega Tysonowi? Teraz nerki? Wyniki badań kontrolnych

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 07, 2020 19:11 Re: Co dolega Tysonowi? Teraz nerki? Wyniki badań kontrolnyc

Ratujcie. Dostałam wczoraj od wet Oridermyl, ale w strzykawce, żeby zakrapiac kotom uszy. Nie jestem w stanie wlać go głęboko do ucha, żeby nie wypływał, a wet mówiła, żebym uważała, aby koty tego nie zlizały. Zakropilam im właśnie uszy i zaczęły trzepać nimi i Oridermyl wypłynął, uszy umyłam, ale boje się, żeby się nie potruły. Wetka ma taka silikonowa przedłużke, wiec zakrapia dosyć głęboko. Macie jakieś sposoby z czego mogę taka przedluzke zrobić?
Hejterzy nienawidzą rzeczy, których nigdy nie zdobędą oraz ludzi, którym nigdy nie dorównają

Moniaaaa

Od: Nie wrz 27, 2015 8:55

Post » Czw maja 07, 2020 19:29 Re: Co dolega Tysonowi? Teraz nerki? Wyniki badań kontrolnyc

To daj sobie spokój ze strzykawką. Wylej trochę na spodeczek, zamocz w tym patyczek do uszu i tym czyść, ja tak swojej Mruni czyszczę, odkąd mi się jeden kot podtruł i przez jakiś czas dochodził do siebie. Poza tym na wszelki wypadek po zabiegu obcieram papierem toaletowym te części ucha, które są dostępne dla pocierającej kociej łapy.
Obrazek

mziel52

Od: Czw gru 27, 2007 20:51

Post » Czw maja 07, 2020 19:30 Re: Co dolega Tysonowi? Teraz nerki? Wyniki badań kontrolnyc

Można kupić igle z motylkiem
To się zakłada na strzykawkę do kroplówki
Uciąć , zostawić kawałeczek koło strzykawki
Ale to jest twardawe
Weci maja przy tych lekach takie gumowe
Końcówki
Sà różne kroplomierze
Taka mała szklana rurka z końcówka gumowa na końcu
Szkło jest zimne trzeba by jakoś podgrzać
Jak dotkniesz zimnym to kot skoczy na razie nie przychodzi mi nic do głowy

anka1515

Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Czw maja 07, 2020 19:32 Re: Co dolega Tysonowi? Teraz nerki? Wyniki badań kontrolnyc

Patyczkiem i ja Myszce do uszy krople podaje

anka1515

Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Czw maja 07, 2020 19:41 Re: Co dolega Tysonowi? Teraz nerki? Wyniki badań kontrolnyc

Dziękuję, jutro zrobię patyczkiem. Wytarłam im uszy na mokro, a potem jeszcze na sucho. Pochlastałabym się, gdyby jeszcze potruły mi się oba maścią.
Wetka ma właśnie taka specjalna końcówkę i zakrapia tak, ze nic nie wypływa, a u mnie to był moment, jedno potrząśnięcie głowa i połowa na wierzchu ucha :(
Hejterzy nienawidzą rzeczy, których nigdy nie zdobędą oraz ludzi, którym nigdy nie dorównają

Moniaaaa

Post » Czw maja 07, 2020 19:46 Re: Co dolega Tysonowi? Teraz nerki? Wyniki badań kontrolnyc

Dziecięca mata jest najlepsza do spania :ryk:

Obrazek

Moniaaaa

Post » Czw maja 07, 2020 20:45 Re: Co dolega Tysonowi? Teraz nerki? Wyniki badań kontrolnyc

Kłaków mają za cztery dachowce :mrgreen:
Obrazek

mziel52

Post » Czw maja 07, 2020 20:59 Re: Co dolega Tysonowi? Teraz nerki? Wyniki badań kontrolnyc

Jak nie więcej :mrgreen: . O tej porze roku to jest porażka, człowiek dwa razu dziennie odkurza, a przebiegną się dwa razy po domu i kudły znowu fruwają :strach:

Moniaaaa

Post » Czw maja 07, 2020 21:06 Re: Co dolega Tysonowi? Teraz nerki? Wyniki badań kontrolnyc

Mam to samo, tylko że nie odkurzam codziennie, ale mogę sobie na to pozwolić, bo jestem jedynym przedstawicielem gatunku homo w domu. :mrgreen:
Obrazek

mziel52

[poprzednia]