Kuweta samoczyszcząca.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 28, 2020 8:43 Kuweta samoczyszcząca.

Zamierzam kupić kuwetę samoczyszczącą. Zastanawiam się nad dwoma Smart-Kitty lub Catgenie 120. Może ktoś z Was ma jedną z nich, albo inną którą może polecić.
Teraz używam zwykłej zakryte z drzwiczkami i jest ok. Ale zdarzają mi się często wyjazdy weekendowe i wtedy przydałaby się kuweta samoczyszcząca, bo niem nikogo kto by podszedł podczas mojej nieobecności i posprzątał kuwetę.

Jacekk

 
Posty: 8
Od: Wto lut 04, 2020 22:03

Post » Sob mar 28, 2020 9:23 Re: Kuweta samoczyszcząca.

Gdzieś na forum widziałam filmik i kocie, który się zaklinował w takiej samoczyszczącej kuwecie. Przeżył, ale wyglądało to niebezpiecznie. Lepiej po prostu postawić więcej zwykłych kuwet, niekoniecznie zamkniętych - koty nie zawsze tolerują drzwiczki, a jak kuweta będzie niesprzątana przez parę dni, to będzie tam mocno śmierdziało.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60382
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 28, 2020 10:06 Re: Kuweta samoczyszcząca.

Oglądałem też ten filmik. Dlatego tamtej kuwety nie biorę w ogóle pod rozwagę.

Jacekk

 
Posty: 8
Od: Wto lut 04, 2020 22:03

Post » Sob mar 28, 2020 14:49 Re: Kuweta samoczyszcząca.

Jak wspomniano wcześniej - taka kuweta może narobić więcej problemów niż pożytku :(
Z tego co czytałam w wielu miejscach, kuweta dla kota powinna być duża i odkryta. Tak, by kot mógł się w niej spokojnie obrócić i by inny kot nie mógł na niego zapolować. Może lepszym rozwiązaniem będzie dostawienie dodatkowych kuwet na czas Twojej nieobecności?
O kotach i dla kotów <3
Blog: Pazurem po kanapie
FB: Pazurem po kanapie

Pazurem po kanapie

Avatar użytkownika
 
Posty: 10
Od: Sob mar 28, 2020 13:24




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 478 gości