Synusiu [*] śpij dobrze

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 29, 2020 2:54 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, błagamy o pomoc

Synuś poleca się Państwa uwadze :mrgreen:
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Nie mar 29, 2020 4:33 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, błagamy o pomoc

sqbi90 pisze:Synuś to kotek, który cudem wymyka się śmierci. Jego ludzie wzięli kredyt, żeby go ratować i zapożyczyli się po znajomych - i Synuś doskonale znosił leczenie - ale nie mają już więcej pieniędzy, a z dostawami kosztownego leku jest problem. Synuś musi do środy uzbierać na droższy lek, gdyż tańszy, którego używa normalnie, utknął na cle. W dodatku człowiek, który sprowadza ten utknięty lek, chce, żeby wziąć od razu cztery ampułki - za kwotę przekraczającą możliwości Justyny i Piotrka, ludzi Synusia.

W ich imieniu bardzo, ale to bardzo proszę o wsparcie. Wiem jaka tu jest masa potrzebujących kotów i odwlekałem założenie tego tematu tak długo, jak mogłem. Niestety, fejsowe zbiórki nie idą, również te na zagranicznych grupach. Przez koronawirusa, większość ludzi na fejsie ma gdzieś zwierzakowe zbiórki.

Synuś, Justyna i Piotrek będą wdzięczni nawet za najdrobniejsze wpłaty. Każda złotówka przybliża Synusia do kolejnej dawki leku, do pełnego zdrowia, do którego brakuje mu już tylko 30 dni, aż 30 dni, 30 dni, które mogą przesądzić o jego życiu. Leczenia nie można po prostu przerwać. Przerwane leczenie każdorazowo kończy się śmiercią :(

To jest Synuś, który bardzo, bardzo, bardzo prosi o wasze wpłaty. Grosik do grosika i może uda się podarować mu długie i piękne życie.
Obrazek

Tutaj link do zrzutki: https://zrzutka.pl/y72mnp
Tutaj nr konta do wpłat zza granicy albo gdyby komuś nie udało się wpłacić poprzez zrzutkę:
Justyna Slezak,
PL 29 1160 2202 0000 0004 5581 6571,
BIC(SWIFT): BIGBPLPW
Temat dowolny, konto jest przeznaczone wyłącznie na potrzeby Synusia.

Miau?
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Nie mar 29, 2020 16:20 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, błagamy o pomoc

Ktosik, cosik? Synuś czeka na nowsze, lepsze życie w zdrowiu.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Pon mar 30, 2020 9:37 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, błagamy o pomoc

sqbi90 pisze:Ktosik, cosik? Synuś czeka na nowsze, lepsze życie w zdrowiu.

:!: :!: :!:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon mar 30, 2020 10:01 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, KAŻDY GROSZ WAŻNY (rozpacz!)

Sytuacja znowu jest rozpaczliwa - Justyna i Piotrek nie mają pieniędzy na kolejną dawkę. Nie udało się uzbierać tyle, że kupić lek na zapas. Ludzie mają teraz inne problemy na głowie. Udostępniłem wczoraj Synusia na 120 grupach krajowych i zagranicznych, odzew praktycznie żaden :(

Bardzo proszę o pomoc dla uroczego buraska!
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Pon mar 30, 2020 10:37 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, KAŻDY GROSZ WAŻNY (rozpacz!)

sqbi90 pisze:Sytuacja znowu jest rozpaczliwa - Justyna i Piotrek nie mają pieniędzy na kolejną dawkę. Nie udało się uzbierać tyle, że kupić lek na zapas. Ludzie mają teraz inne problemy na głowie. Udostępniłem wczoraj Synusia na 120 grupach krajowych i zagranicznych, odzew praktycznie żaden :(

Bardzo proszę o pomoc dla uroczego buraska!

Jest ciężko. Wiele osób nie pracuje. Są na umowach , innych śmieciówkach lub tylko na najniższej. U mego TZ-ta będzie bryndza. U nas też oświadczono, że nie będzie pełnej wysokości. Nie wiadomo ile to będzie trwało więc boją się, my się boimy, czy na życie starczy. Jako DT i mająca stado bezdomniaków, zainwestowałam ,ryzykując finanse domowe, w karmę i żwirek... bo one muszą jeść. A przesiane wszystko jest w sklepach netowych i trzeba brać co jest. Może potem nie być. M, ludzie, sobie jakoś poradzimy.
Kota żal straszny. Tym bardziej żal ,że tyle czasu już bierze. Zamknięcie granic nie pomaga. Ceny z kosmosu się zrobiły.
Bardzo ale to bardzo właścicielom Synusia współczuję i trzymam kciuki. :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon mar 30, 2020 10:46 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, KAŻDY GROSZ WAŻNY (rozpacz!)

Jezu niech to się wreszcie skończy :cry:

Może ktoś jeszcze pomoże, może uda się nazbierać, proszę...

Dziś też wpłaciłam...

makrzy

 
Posty: 966
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Pon mar 30, 2020 11:09 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, KAŻDY GROSZ WAŻNY (rozpacz!)

Aśka, ja niestety doskonale zdaję sobie z tego sprawę :( Biorąc pod uwagę liczbę udostępnień i ogłoszeń w trzech językach, to w normalnym czasie zbiórka już dawno byłaby zakończona. Ludzie nie wiedzą, co będzie jutro. Ale właśnie dlatego tak Synusiem spamuję, im większy zasięg, im więcej ludzi go zobaczy, tym większa szansa, że z drobnych wpłat uda się uzbierać na dalsze leczenie. Tym bardziej, że już bliżej niż dalej - minęło mu 50 dni na leku, będzie go musiał przyjmować trochę dłużej (musiał przez chwilę brać gorszy zamiennik i spadły mu wyniki badań, ale już wyrównane), ale mimo wszystko jest coraz bliżej końca. Tylko z lekami są okropne problemy...

Liczę na to, że po trochu się uda. Sam już teraz nie wpłacę, może przy kolejnym przelewie za zlecone, bo po prostu nie mam.

makrzy - bardzo dziękujemy. Skończy się, skończy, potrwać musi, ale w końcu przeleci.

Synuś bardzo, ale to bardzo ładnie prosi i poleca się Państwa uwadze. Potrzebuje pilnie pieniążków na kolejną ampułkę, żeby za jakiś czas mógł rosnąć zdrowo :201461
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Pon mar 30, 2020 13:14 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, KAŻDY GROSZ WAŻNY (rozpacz!)

Ktoś, coś? Ratuje nas 1zł, 2zł, 5zł. Każda suma. Synuś zbiera na wieczór na kolejną ampułkę. Synuś jest bardzo dzielny i walczy!
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Pon mar 30, 2020 13:37 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, błagamy o każdą złotówkę!!!

Mam od zarąbania kalendarzy biurkowych, ktoś chce? Za drobne wpłaty. Rąbnąłem z pracy, ale nie ma nazwy firmy, więc się nie wyda :mrgreen:
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Pon mar 30, 2020 14:36 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, błagamy o każdą złotówkę!!!

Wpłaciłam 50 zł ale na konto, bo na zrzutce chcieli 10 zł za fatygę i nie dało się rozwinąć opcji na NIE :twisted: Piszę ile, bo nie wiem, kiedy się pojawi na koncie.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60192
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 30, 2020 17:06 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, błagamy o każdą złotówkę!!!

sqbi90 pisze:Mam od zarąbania kalendarzy biurkowych, ktoś chce? Za drobne wpłaty. Rąbnąłem z pracy, ale nie ma nazwy firmy, więc się nie wyda :mrgreen:


Napisz o Synusiu na Koci-Łapci w wątku o koronawirusie. Niektórzy już wcale nie wchodzą na „Koty”.
Wpłacę zaraz ponownie. Ile brakuje na teraz?
Sierpień 2020! Bazarek z dobrymi kosmetykami dla kota z TRIADITIS: viewtopic.php?f=27&t=198359&p=12306398#p12306398

variovorax

Avatar użytkownika
 
Posty: 536
Od: Nie cze 24, 2012 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 30, 2020 17:54 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, błagamy o każdą złotówkę!!!

jolabuk5 pisze:Wpłaciłam 50 zł ale na konto, bo na zrzutce chcieli 10 zł za fatygę i nie dało się rozwinąć opcji na NIE :twisted: Piszę ile, bo nie wiem, kiedy się pojawi na koncie.


też wpłaciłam 50 zł na konto prywatne

Synusiu zdrowiej :ok:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pon mar 30, 2020 21:43 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, błagamy o każdą złotówkę!!!

Bardzo, bardzo wam dziękuję. Nie wiem co z tą zrzutką, mi się zachowuje od początku normalnie, ale wiem, że niektórzy mają z tym problemy.

Justyny (to jej kotkiem jest Synuś) zaraz zapytam ile brakuje do ampułki. Wydaje mi się, że na jedną już jest dzięki waszym wpłatom <3 :201494
Do jutra powinniśmy zapłacić za dwie, w sumie 1060zł, ale mam nadzieję, że facet zgodzi się, żeby zapłacić mu później, bo taka kwota jest poza naszym zasięgiem.

Koronawirusowy topik? Okej, zaspamuję tam.

Dalej bardzo prosimy o wsparcie dla Synusia!
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Pon mar 30, 2020 21:46 Re: Synuś z FIP ciągle walczy, błagamy o każdą złotówkę!!!

Już wpłaciłam jakiś czas temu przez zrzutkę, bo widziałam Synusia na fejsie. Postaram się jeszcze jakiś grosik wygospodarować.

katikot

 
Posty: 2857
Od: Pt paź 26, 2007 23:31
Lokalizacja: Kraków/Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 272 gości