Dziwne siusianie kotki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 12, 2020 7:42 Dziwne siusianie kotki

Moja kotka 2,5 roku, wysterylizowana zaczela dziwnie się zachowywać jeśli chodzi o siusianie. Kuweta stoi w naszej toalecie i gdy ja idę skorzystać kotka od razu leci ze mna. Wchodzi do kuwety niby sika ale bardzo mało, patrzy na mnie i gdy ja kończę ona również wychodzi. Ale prawie w ogóle nie ma moczu. Jednak kiedy po pracy sprzątam kuwete jest nasiusiane normalnie, czasami nawet dwa razy. Czy to może byc jakiś problem z pęcherzem czy po prostu chce zwrócić na siebie uwagę? Bardzo ją kocham i daje jej naprawdę duzo czułości. Dostaje również bardzo dobrej jakości karme zarówno mokra jak i sucha i bardzo czesto świeże mięsko. Jest także kotem wychodzącym.

Renata01

 
Posty: 2
Od: Wto lip 03, 2018 21:05

Post » Czw mar 12, 2020 16:42 Re: Dziwne siusianie kotki

Renata01 pisze:Moja kotka 2,5 roku, wysterylizowana zaczela dziwnie się zachowywać jeśli chodzi o siusianie. Kuweta stoi w naszej toalecie i gdy ja idę skorzystać kotka od razu leci ze mna. Wchodzi do kuwety niby sika ale bardzo mało, patrzy na mnie i gdy ja kończę ona również wychodzi. Ale prawie w ogóle nie ma moczu. Jednak kiedy po pracy sprzątam kuwete jest nasiusiane normalnie, czasami nawet dwa razy. Czy to może byc jakiś problem z pęcherzem czy po prostu chce zwrócić na siebie uwagę? Bardzo ją kocham i daje jej naprawdę duzo czułości. Dostaje również bardzo dobrej jakości karme zarówno mokra jak i sucha i bardzo czesto świeże mięsko. Jest także kotem wychodzącym.


Przede wszystkim prośba w imieniu Twojej kotki. Pomyśl, żeby nie wypuszczać jej bez nadzoru :( Tak wiele niebezpieczeństw na nią czeka na zewnątrz :( Między innymi różne choroby zakaźne, przenoszone przez inne zwierzaki.
Czy robiłaś jakiekolwiek badania? Polecam badanie moczu oraz badanie krwi (morfologia i biochemia). To może być jej chęć bycia z Tobą, działania naśladowczego. Jednak może to być róznież dolegliwośc zdrowotna i to należy sprawdzić w pierwszej kolejności.
Obrazek ANATOLEK [*] 25.03.2000 - 18.02.2015.

Anatolek

 
Posty: 1312
Od: Nie mar 11, 2012 14:07
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob mar 14, 2020 6:48 Re: Dziwne siusianie kotki

Kotka sama prosi mnie o wychodzenie. Staje pod drzwiami i krzyczy. Wczoraj zaczela biegać do kuwety co 5 minut. Byłyśmy u weterynarza, zbadał, powiedział ze nerki nie sa powiększone i wszystko z nimi w porządku. Ale ma przerwana jakaś błonkę w pęcherzu. Dostałyśmy lek przeciwbólowy i antybiotyk na 5 dni, jeśli nie pomoze konieczne będą badania krwi. Jednak kotka zaczela siusiac krwią. A poza tym to cały czas chodzi i miauczy że chce isc na dwór, niestety dopóki nie wyzdrowieje ma zakaz.

Renata01

 
Posty: 2
Od: Wto lip 03, 2018 21:05




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 504 gości