Warszawa - potrzebny bardzo Metoklopramid

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 27, 2020 7:53 Warszawa - potrzebny bardzo Metoklopramid

Kot co 2-3 miesiące ma nawrót objawów IBD. Aktualnie w lecznicy w centrum nie ma leku, który mu pomaga, podobno też w hurtowaniach brak. Potrzebuje na już bo właśnie trochę przestał jeść, ostatnio 3 dawki zdziałały cuda (3 miesiące spokoju i wilczego apetytu)

Może ktoś mógłby pomóc. Chyba powinnam zakupić całe opakowanie, bo na pewno będę też potrzebować w przyszłości. Potrzebny lek do iniekcji bo kotu do pyska nic nie podam.

Dajcie znać czy gdzieś można kupić. Dziękuję.

Klementy_na

 
Posty: 205
Od: Czw maja 05, 2016 18:21

Post » Czw lut 27, 2020 10:55 Re: Warszawa - potrzebny bardzo Metoklopramid

Wpisz nazwę (dokładną!) w wyszukiwarkę "KtoMaLek"
Ja wrzucilam nazwę : Metoclopramidum 0,5% Polpharma i wyskoczył mi w kilku aptekach Wwy (w ampulkach,więc domyślam się,że do iniekcji właśnie)

https://ktomalek.pl/#0

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw lut 27, 2020 13:21 Re: Warszawa - potrzebny bardzo Metoklopramid

Dzięki Tabo. Ja jestem zielona w sprawach farmaceutycznych więc pojęcia nie miałam że może być też ludzki lek. Poszłam do małej lokalnej przychodni koło pracy i właśnie ludzki dostałam tyle że podzielony już na porcje (tego też nie umiem jeszcze sama robic) moja lecznica przysłała mailem dokumentację i nie było problemu. Może komuś ta wiedza się przyda :) swoją drogą to dziwne że popularna przychodnia w centrum nie znalazła szybkiego rozwiązania.. choćby wystawienie recepty na zakup w aptece jeśli taki lek też się nadaje.

Klementy_na

 
Posty: 205
Od: Czw maja 05, 2016 18:21

Post » Czw lut 27, 2020 16:25 Re: Warszawa - potrzebny bardzo Metoklopramid

Klementy_na pisze:(...)swoją drogą to dziwne że popularna przychodnia w centrum nie znalazła szybkiego rozwiązania.. choćby wystawienie recepty na zakup w aptece jeśli taki lek też się nadaje.

Ja kupuję Metoclopramid w tabletkach w aptece ,stosuję dla psa. Nie wiem czy jest wersja weterynaryjna tego leku,stosuję ludzki. Receptę dostałam u weta.
Może Twoja lecznica chce sobie na Tobie,po prostu, zarobić :wink: ,byś kupowała tylko u nich (leki wet. są często droższe ,także leki w lecznicy są duuużo droższe niż w aptece) .

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt lut 28, 2020 7:29 Re: Warszawa - potrzebny bardzo Metoklopramid

Właśnie wczoraj w tej lokalnej przychodni dowiedziałam się, że owszem, jest i weterynaryjny, ale oni maja zwykły. Pojęcia nie mam czym to sie różni poza ceną. W tabletkach to może smakiem, ale do iniekcji?

Klementy_na

 
Posty: 205
Od: Czw maja 05, 2016 18:21

Post » Pt lut 28, 2020 7:41 Re: Warszawa - potrzebny bardzo Metoklopramid

Zarobkiem się różni

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 137 gości