Schodki dla kota - ktoś próbował?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 01, 2020 0:22 Schodki dla kota - ktoś próbował?

Cześć, słyszeliście o czymś takim jak schodki dla kota? Któryś z Waszych pieściochów ma takie coś w domu? Kotku się podoba?

Zaintrygowały mnie te schodki bo mółgbym to kupić, ale jakby się kotu miało nie podobać, to chyba nie ma sensu. Jeżeli ktoś to próbował już u siebie to uprzejmie proszę o informację..

kotkowy22

 
Posty: 4
Od: Pon sie 19, 2019 10:38

Post » Sob lut 01, 2020 22:54 Re: Schodki dla kota - ktoś próbował?

Gdy przygarnęliśmy naszą kotkę jako 8 tygodniowe kocię z uszkodzoną tylną łapką (na szczęście razem z wetem szybko się z tym rozprawiliśmy i nie trzeba było operować), kładliśmy jej poduszkę przy wersalce, żeby mogła sobie wejść bez skakania. Prosty patent a zapewne działał tak samo dobrze.
Kiedy innej przygarniętej z ulicy kotce trzeba było chwilowo pomóc z wchodzeniem na parapet to za nic nie chciała używać schodków (co prawda były drewniane)...
Jak dla mnie takie specjalne schodki to trochę przerost formy nad treścią. U mnie połowa takich kocich gadżetów nigdy nie została przez koty użyta.

paranoiczna_paranoja

 
Posty: 106
Od: Pon paź 28, 2019 14:47

Post » Sob lut 01, 2020 23:34 Re: Schodki dla kota - ktoś próbował?

Myśmy mieli schodki kiedy pies miał problemy ze stawami i Moja korzystała bardzo sporadycznie. Bardziej służyły do leżenia i blokowania psu wejścia /zejścia. Zależy od kota, jednemu się spodoba, a innemu już nie. Natomiast jeśli kot jest sprawny nie widzę sensu aby je kupować.

Chikita

 
Posty: 6403
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 372 gości