(6) 2020 Mamo... kociokwik.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 23, 2020 5:59 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Zbyt wiele się dzieje. Koty nie przepadają za chaosem.
Minie im. Musi.
Spokojnego dzionka :ok:


Co z maluchami działkowymi się zadzieje?
Masz już jakieś plany? Szkoda ich.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lip 23, 2020 9:10 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Działkowa rodzinka.

Mamusia
Obrazek

Jedzenie
ObrazekObrazek

Czarna dziewczynka, drugi czarnuszek to na 98% kocurek
Obrazek

Dwa buraski chłopaki, robocze imiona Kosiniak i Kamysz
Cały burasek Kosiniak z mamusią Pipi
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Buraska oswajam, blisko coraz bliżej..
ObrazekObrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 23, 2020 9:14 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Nie wiem co zrobić. Na razie na ostatnia niedzielę są zdrowe i mają się dobrze. Jedzą same ale ciągle piją mleko matki. Jedynie burasek odważa się jeść przy moich nogach, nawet go dwa razy dotknęłam ręką. Inne zwiewają i są dobrze w tym szkolone przez kotkę. Jesteśmy tam (ja na zmianę z siostrą) tylko w weekendy i zawsze mamy coś do zrobienia. Zresztą - wiem, ze cokolwiek napisze w tej materii będzie niezgodne z ideą forum i poświęcania róznych spraw na rzecz kotów. Więc moze nie napiszę, bo co mam pisac o innych sprawach, którymi sie zajmujemy i trudno je skonczyć, to dla przykładu..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 23, 2020 10:37 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Trochę naszej działki i efektow pracy...
Ukochane róże Taty
ObrazekObrazekObrazek
Widok w deszczu..
Obrazek

Grobek DeeDuni..
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 23, 2020 13:19 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Jeśli mogę, to tylko tak po cichutku napiszę, że jeśli nie masz na nie planów, to dobrze, że są dzikie, dla nich to bezpieczniej. Po co je oswajać?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw lip 23, 2020 14:40 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

kwiryna pisze:Jeśli mogę, to tylko tak po cichutku napiszę, że jeśli nie masz na nie planów, to dobrze, że są dzikie, dla nich to bezpieczniej. Po co je oswajać?

No własnie to jest dylemat.
Bo chciałabym je trochę oswoić, na tyle, żeby np podac tabletke w jedzeniu, jeśli będzie potrzeba. Czy odrobaczanie ityp. Tak mam z osiedlowymi diabełkami - do mnie lgną, glaszczę je itp ale innych się boją.. Choć nie wiem czy dobrze robię, to prawda.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 24, 2020 14:28 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Milenka przestala jesc. Od wczoraj rana. Ma dobry humor, jest glodna, przy iega do miski jak torpeda, wacha i odchodzi. Chrupek jak zjadla 10 to wszystko.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 24, 2020 15:01 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Marzenia11 pisze:Milenka przestala jesc. Od wczoraj rana. Ma dobry humor, jest glodna, przy iega do miski jak torpeda, wacha i odchodzi. Chrupek jak zjadla 10 to wszystko.

A przecieranie przez sitko? Taka papka lepiej wchodzi.
Nic z paszczą się nie dzieje?
Kciuki :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lip 24, 2020 15:14 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Jest swiezo po przegladzie u wet, bad krwi i usg..
A moze miec na to wplyw metizol? Albo przejscie w niedoczynnosc?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 24, 2020 18:07 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Wylizała galaretkę z felixa. Mnie zmogło i spałam do tej pory..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lip 25, 2020 8:10 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Felix w galaretce się cieszy dobrym smakiem. Milenka zjada, Notka zżera. To jedyna saszetka, którą mogę dac Notusi. Dzisiaj rano strajk Notki - absolutnie nie chciała zjeść swojej pasty z lekiem, znudzila się jej.. Musiałam dołożyć do pasty Felixa, zjadła. To dopiero 4 dzień (z 14), jak tak dalej pójdzie to nie wiem, w czym będę jej go podawać.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lip 25, 2020 13:26 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Chyba musisz się zaopatrzyć w Felixy. A co to za pasta, ze już Noci nie smakuje?
W sprawie Milenki nie pomogę :( oby tylko nie zastrajkowała za bardzo z tym jedzeniem.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob lip 25, 2020 14:45 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

SabaS pisze:Chyba musisz się zaopatrzyć w Felixy. A co to za pasta, ze już Noci nie smakuje?
W sprawie Milenki nie pomogę :( oby tylko nie zastrajkowała za bardzo z tym jedzeniem.

Nocia moze niewiele - na pewno nie uczula jej pasta stick My Star o smaku wątróbki. Być moze Miamora multiwitaminowa. Reszta uczula, tzn są nowe smaki, ale chyba to nei czas na eksperymenty. Więc daję jej tę wątrobkową, a Milenka swoje leki dostaje w słodowej na kłaki, która jest silnie uczulająca dla Notki. Tyle ze Notka wie, czuje?, ze ma inną i ze Milenki jest smaczniejsza. Jest afera. A ja nie mam wielu dla Notki, więc oszczędzam. no i cyrk jest , pilnowanie i chodzenie za jedną i drugą. Nie szkodzi, musi tak być przez jeszcze 10 i pół dnia. Na razie nie widzę, aby Notka się mniej drapała/lizała,m może jeszcze za mało tego sterydu ma w sobie, zeby działal.
A dla Milenki mam jeszcze dwie saszetki, niedawno kupiłam pierś z kurczaka, moze dzisiaj zje..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lip 26, 2020 11:52 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano zjadła kurczaka, Milenka. Nie jakieś oszałamiające ilości, ale na tyle, zeby być spokojną.
Bolą mnie zatoki, masakra. A wczoraj miałam renowację emalii wanny. Później pokażę foty. Najbardziej mnie fascynuje i zadziwia fakt, ze to jest emalia z tej wanny, nic nie jest położone czy malowane. Szok.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 27, 2020 6:19 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Spokojnego dnia życzymy. Bez bólu zatok. I z apetytem u kociastych :201461
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga66, Blue, Google [Bot], Mojo97, polalala i 202 gości