(6) 2020 Mamo... kociokwik.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 10, 2020 19:37 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

No to zdecydowanie bliżej niż dalej :) Kotki się uspokoją, jak już w mieszkaniu przestanie wędrować wszystko :ok: :ok: :ok: Kicie, 3majcie się, będzie dobrze! :1luvu: :1luvu: :1luvu: Marzeniu, obiecujesz zdjęcia? 3maj się, za Ciebie też :ok: :ok: :ok:

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Czw cze 11, 2020 13:58 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Koty śpią, pancia sapie, dyszy, się wygina, czyli sprząta łazienkę. Na razie mycie płytek.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 11, 2020 18:34 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

No dobra... chceta to mata :wink:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

światło
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Pierwsze wejscia kotów
ObrazekObrazek

I jeszcze...
Obrazek

Obrazek

:smokin:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 11, 2020 23:39 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

No, super! Pięknie masz teraz! :ok: :ok: :ok: Kotom chyba też się podoba :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60175
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt cze 12, 2020 9:59 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Koćki podgladaja i wlasnym oczom nie wierzą :) Jest naprawde slicznie, warto bylo poczekac na Takie efekty :) Kinkiet nad lustrem super! Najbardziej mi się podobają pręty na pranie "schowane" we wnęce - świetny pomysł! A na podłodze masz czarne płytki, czy tak wyglądają w cieniu?

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Pt cze 12, 2020 10:15 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

:201421 :201421 :201421 :201421 :201421 :201421 :201421 :201440 :201440 :201440
Jest cudnie!
Glaskow moc dla koteczek
Ostatnio edytowano Pt cze 12, 2020 17:19 przez Anna2016, łącznie edytowano 1 raz

Anna2016

 
Posty: 10442
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt cze 12, 2020 13:18 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Marmolada18 pisze:Koćki podgladaja i wlasnym oczom nie wierzą :) Jest naprawde slicznie, warto bylo poczekac na Takie efekty :) Kinkiet nad lustrem super! Najbardziej mi się podobają pręty na pranie "schowane" we wnęce - świetny pomysł! A na podłodze masz czarne płytki, czy tak wyglądają w cieniu?

Obrazek
Nie są czarne.

Jak widziałam wcześniejsze zdjęcia to płytki wydawały mi się takie sobie.

Ale efekt końcowy jest zarąbisty. Fajniście wyszła całość. :ok:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19472
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt cze 12, 2020 13:37 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Dzieki!
Na podlodze jest gres ciemnobrazowy. Trudno robic dobre zdjecia malej lazience aparatem w telefonie. Moze stad takie wrazenie, ze sa czarne.
Czarne sa koty i moj humir dzisiaj.
Juz wczoraj po sprzataniu nasilila mi sie alergia skorna, ale dzisiaj jak sie obudzilam to nie mialam oczu, wszedzie opuchlizna i okropnie bolacy i swedzacy liszaj. I z ta twarza zobaczylam Notke robiaca wodnista kupe czesciowo za.kuwete i wymiotujaca jednoczesnie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt cze 12, 2020 13:59 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Och Notko!
Ale dobrze, że chociaż poczekała na czas po remoncie :strach:
Zdrowia dla ciebie :ok: :ok: :ok: Weź coś odczulającego!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60175
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt cze 12, 2020 15:36 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Też mi się bardzo podoba wnęka na suszarkę :) W ogóle świeżutko jest, fajnie - kąpiel ze świeczką zaliczona? :)

Już po remoncie, więc będzie z górki. Alergia minie, kotom już nikt nie będzie naruszał spokoju, wszystko powolutku wróci do normy. Trzymam kciuki :ok:

milu

 
Posty: 3877
Od: Nie lis 30, 2008 10:47
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob cze 13, 2020 8:27 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Notka w miarę. Pojawiły się nowe strupki świadczące o alergii. Pewnie feringa z kurczaka, dostały kilka dni temu. Z lękiem sprawdziłam kuwety wieczorem, ale biegunki nie było.
Ja nadal spuchnieta, ale świąd i bol mniejszy zdecydowanie. Szefowa w pracy poradziła okłady z kwasu borowego na twarz pokrytą parafiną, więc robię. Ale maseczki nie mogę nosić, tzn jak się zmuszę to założę, tyle ze nie wytrzymam długo. Wczoraj mnie nie wpuszczono do piekarni.. a pani sama za pleksi bez maseczki. Przykre, bo do tej piekarni przychodziłam codziennie i pani zna mój pogląd na stosowanie maseczek, więc przynajmniej powinno ja zainteresować dlaczego jestem bez. Moja nieudolna próba wytłumaczenia jej ze mnie twarz boli plus jej wykrzykiwanie, żebym założyła maseczkę zajęły więcej czasu niż trwałoby kupienie przeze mnie jednej bułki.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob cze 13, 2020 8:36 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Pojawiły sie komentarze, że skoro mam mało pieniędzy i mam długi to po co robiłam TAKI remont, albo ze no ja w takiej sytuacji nie robiłabym takiego remontu..
No to moze wyjaśnie - remont planowałam (za dużo powiedziane , no ale myslałam o nim) na wakacje, pewnie sierpień. Kombinowałam własnie tak, ze jak osiądę w nowej pracy plus będzie trochę dodatkowych zleceń to mniej więcej zapłacę część zadłużenia w spółdzielni, spłacę dawne, przewlekłe długi i mogę ruszać. Życie troszkę inaczejh to rozegrało, naprawdę stopniowe przeciekanie rury wyprowadzającej czy doprowadzającej do wc sprawiło, ze u sąsiadow na dole napuchł sufit, prawie cały. Tzn wtedy nie tylko przeciekanie rury, ale szpara na jej połączeniu z jakas inną odpływową. To zostało naprawione, ale przez kolejne miesiące tego roku widziałam, ze cieknie ona zznowu plus przecieka muszla przy podłodze, dookoła. Już w 2018 bodajże (jak nie wczesniej) miałam kupiony ( była promocja) zestaw podtynkowy. Czekał. Założenie takiego zestawu to nhie jest wymiana tylko inna zabudowa w ogóle. Dlatego trzebva było zrobić zmianę hydrauliki wc. No a jak tak to wymienić płytki i rzy okazji połozyć nowe. To by kosztowało na pewno dużo mniej, tyle że - czego nie wiecie-miałam niesprawne kontakty w łazience (w kuchni tez tak mam), więc trudno ich nie zrobić przy okazji. A w trakcie remontu okazało się, ze rzeczy, o których myślałam, że mogą byc rozleciały się w rękach.. trzeba było wymienić.
No to się potłumaczyłam, moze trochę mi lżej.. Są też inni, ktorzy mówią idź za ciosem,z rób kuchnię. Mam ją w zdecydowanie gorszym stanie i gdyby nie zalewanie sąsiadów zaczęłabym od niej, to na bank. Za ciosem pójdę, ale najwcześniej na jesieni.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob cze 13, 2020 8:52 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Remontowe kociaki :1luvu:

- nadzór na pracownikiem i kontrola prac

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

-nocne zabawy Notki

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

-i odkrycia Notusi, czyli "jest nas dwie!"
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob cze 13, 2020 10:05 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Kotłowanie w pościeli bossskie :)
Łazienka jest przyjemna dla oka, moje kolory, cegiełka i a la drewno na podłodze. Do tego podwieszona toaleta, moje marzenie :) Pomysł na suszarkę super. I lazienka nie jest przeładowana. Tylko nie mogę namierzyć kuwetki ;)
A najważniejsze to Tobie ma się podobać. Warto isć za ciosem i przymierzać się do remontu kolejnego pomieszczenia.
Dobrego dnia Wam życzę :1luvu:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob cze 13, 2020 10:08 Re: (6) 2020 Mamo,rok i ciągle nierealne jest to zycie ..

Bo w łazience jest to co jest czyste i potrzebne. Kuwetka - i Notusia też - czeka na umycie (tzn Notusia na kuwetkę), będzie dzisiaj, ale muszę pomału, bo rzut alergii mi się straszny zrobił po czwartkowym sprzątaniu..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 125 gości