(6) 2020 Mamo... kociokwik.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 03, 2020 22:21 Re: (6) ...

SabaS a jakim miesem karmisz?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sty 03, 2020 22:33 Re: (6) ...

Głównie wieprzowina (wiem tłusta jest, Teresce odkrawam te chudsze kawałki) wołowina i kurczak, czasem jakiś indyk lub królik, tak dla odmiany, bo nie gustują w takich mięskach. Podroby rzadko, bo też są raczej błeee. Wetka już mi karmę hipo odpuściła, ale jednak zaleca zrzucenie wagi przez Tereskę. Tak z kilo by się przydało :)

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob sty 04, 2020 3:18 Re: (6) ...

Marzenka, zostawiam kropkę, żeby mieć temat pod ręką.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Sob sty 04, 2020 11:09 Re: (6) ...

SabaS pisze:Głównie wieprzowina (wiem tłusta jest, Teresce odkrawam te chudsze kawałki) wołowina i kurczak, czasem jakiś indyk lub królik, tak dla odmiany, bo nie gustują w takich mięskach. Podroby rzadko, bo też są raczej błeee. Wetka już mi karmę hipo odpuściła, ale jednak zaleca zrzucenie wagi przez Tereskę. Tak z kilo by się przydało :)

Moje akurat lubią indyka. To właśnie wieprzowinę jadła noc przed badaniem. Teraz ta wet osiedlowa mnie straszy, ze Notka nie moze w ogóle być na mięsie, bo jest za tłuste i walnie ją w trzustkę. Nie przekonuje mnie to w ogóle. No ale wiadomo, opinia specjalisty, a ja nie chcę jej zaszkodzić. Bedę czytać o barfie dla kotow z ibd, nie wiem czy taki jest, ale będę. Wolę ustawić Notkę i koty na mięsie - moze łatwiej mi będzie opanowac tę alergię.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sty 04, 2020 11:10 Re: (6) ...

sqbi90 pisze:Marzenka, zostawiam kropkę, żeby mieć temat pod ręką.

Fajnie :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sty 04, 2020 11:15 Re: (6) ...

Noteńka już o wiele pewniej chodzi na łapkach, nawet bez zachwiania jak zeskakuje z łózka. Jeszcze się boi wskoczyć na parapet - być moze przy tej okazji miała uraz jakiś i pamięta to, nie wiem i się nie dowiem. Wczoraj już trzy razy zapolowała na piórko i nawet przyczaiła się na Milenkę za wersalką.
Nie daję im chrupek, jedynie sypię garstkę małą Milenie (miseczka na parapecie do ktorej żadna inna nie wskakiwała, jedynie umiałą Mika). W efekcie - miseczki z mokrą karmą są oprózniane w ciągu dnia. Ale widziałam, zę wczoraj smak jagnięciny nie podpasował i zostal. Będę tak kontynuować i mam nadzieję, zę nie ulegnę błagalnemu spojrzeniu Notki podczas weekendu, gdy więcej będę w domu.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sty 04, 2020 13:04 Re: (6) ...

I tak trzymać :ok: Notka wg wetki to ile powinna zejść z wagi? a Ty jak dzisiaj? Masz wolne czy praca?

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob sty 04, 2020 13:10 Re: (6) ...

SabaS pisze:I tak trzymać :ok: Notka wg wetki to ile powinna zejść z wagi? a Ty jak dzisiaj? Masz wolne czy praca?

3kg.
Ja pracuje troche, ale w domu.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sty 04, 2020 13:30 Re: (6) ...

Cichy czytelnik dołącza do wątku.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3716
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Sob sty 04, 2020 16:07 Re: (6) ...

Meteorolog1 pisze:Cichy czytelnik dołącza do wątku.

Świetnie! To już drugi mężczyzna - dobry znak! :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sty 04, 2020 18:56 Re: (6) ...

Witam się Marzenko i ja!

aga66

 
Posty: 6134
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob sty 04, 2020 19:03 Re: (6) ...

i ja też, czytam od dawna ale milczałam :)
ser_Kociątko
 

Post » Sob sty 04, 2020 20:38 Re: (6) ...

aga66, ser_kociątko witajcie - fajnie!

Śpię i śpię... a w przerwach koduję dane. Leje i wieje.. w dzien byłam po mięso kotom i sobie coś do jedzenia. Wbrew zaleceniom wetki nie będę karmic Notki suchą karmą RC antyalergiczną opartą na zmielonych piórach tylko mięsem. Jest zachwycona. We trzy, ale 70% Notka, zjadły pól kilo filetu z indyka. Od m,niej więcej godz. 15. Chyba kolacji nie będą potrzebowały.
Nocia jest śmieszna i urocza w takim mięsnym rytuale polegającym na tym, ze jak zaspokoi swoj największy głód to potem czeka na mnie w przedpokoju i prowadzi mnie do kuchni do miseczki i nadstawia łepek do głaskania - wygłaskana i wytulona zabiera się do jedzenia. Dzisiaj mnie prowadziła trzy razy. Tak jakby pokazywała swój zachwyt nad takim pysznym posiłkiem, albo sama nie wiem o co chodzi. W każdym razie za trzecim razem zabrałam jej miseczkę, bo już się jej odbijało i znowu się zaczęła zataczać, ale tym razem chyba od tego indyka :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 05, 2020 0:41 Re: (6) ...

Milenka z Notką czatuja na nie wiem kogo na korytarzu. Postawa pełna skupienia, ani drgną. Już 10 min. Wcześniej Notka pierwszy raz od tygodnia uciekała przede mną w zabawie w "dawaj kota". maleńkimi kroczkami do przodu :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 05, 2020 11:46 Re: (6) ...

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 538 gości