Oparzenia lap

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 22, 2019 23:19 Oparzenia lap

Witam,
Nasza kota ma oparzone lapki, oczywiscie od razu po wypadku pojechalismy do weta, dostala zastrzyk przeciwbolowy i antybiotyk. Do domu dostalismy anibidiol, masc do smarowania oparzen, bandaze i opatrunki zelowe. Niestety kota radzi sobie ze sciaganiem opatrunkow blyskawicznie, nie wazne co zalozymy na lapki, jak je zabandazuje to zaraz wszystko strzepuje, pomimo kolnierza jest w stanie wygiac sie jak paragraf zeby dosiegnac lapek i sciaga bandaze.
Nie wiem jak ja opatrywac zeby opatrunki zostaly. Musimy smarowac lapki 4 razy dziennie. Nie mam dostepu do dobrze zaopatrzonego sklepu zoologicznego, a wysylkowo teraz moge sie nie doczekac na przesylke.

Lianis

 
Posty: 10
Od: Nie wrz 09, 2012 20:04

Post » Nie gru 22, 2019 23:54 Re: Oparzenia lap

A dziecięce body z doszytymi mini skarpetkami lub rajtuzami? Taki kubraczek z nogawkami? Można to samemu uszyć wzorując się na np. posterylkowych kubraczkach.

Fhranka

 
Posty: 496
Od: Czw lis 15, 2018 13:28
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 24, 2019 12:10 Re: Oparzenia lap

Zeszla opuchlizna z lap wiec zaprzestala prob ich lizania a ze teraz swieta, mamy wolne i jestesmy w domu, to mam ja na oku i nic jej nie zakladam

Lianis

 
Posty: 10
Od: Nie wrz 09, 2012 20:04




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, Goldberg, kasiek1510, magic99, magnificent tree i 512 gości