Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 21, 2022 21:57 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Dobra, robimy bazarek :mrgreen: Komu nie przypadnie do gustu tulilli miękość to sobie będzie mógł zakupić wełnę na własną odpowiedzialność i samodzielnie podzierga :twisted:

Tym razem dostałam nawet likier do kawusi :mrgreen: Czekam na dosyłkę ręcznej roboty :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10787
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt sty 21, 2022 22:04 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Atta pisze:Dobra, robimy bazarek :mrgreen: Komu nie przypadnie do gustu tulilli miękość to sobie będzie mógł zakupić wełnę na własną odpowiedzialność i samodzielnie podzierga :twisted:

Tym razem dostałam nawet likier do kawusi :mrgreen: Czekam na dosyłkę ręcznej roboty :ok:


Nie idźcie tą drogą... Już drugi rok dziergam 8O :oops:

Ps. Ciągle ten sam kocyk

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Pt sty 21, 2022 23:00 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Atta pisze:Dobra, robimy bazarek :mrgreen: Komu nie przypadnie do gustu tulilli miękość to sobie będzie mógł zakupić wełnę na własną odpowiedzialność i samodzielnie podzierga :twisted:

Tym razem dostałam nawet likier do kawusi :mrgreen: Czekam na dosyłkę ręcznej roboty :ok:

Super,bardzo dziekuje Atta,pospiesze sie w takim razie aby Cie likier nie skusil :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sty 21, 2022 23:01 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Sierra pisze:
Atta pisze:Dobra, robimy bazarek :mrgreen: Komu nie przypadnie do gustu tulilli miękość to sobie będzie mógł zakupić wełnę na własną odpowiedzialność i samodzielnie podzierga :twisted:

Tym razem dostałam nawet likier do kawusi :mrgreen: Czekam na dosyłkę ręcznej roboty :ok:


Nie idźcie tą drogą... Już drugi rok dziergam 8O :oops:

Ps. Ciągle ten sam kocyk


Doczytalam :ryk: :ryk: :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sty 21, 2022 23:13 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Sierra pisze:
Atta pisze:Dobra, robimy bazarek :mrgreen: Komu nie przypadnie do gustu tulilli miękość to sobie będzie mógł zakupić wełnę na własną odpowiedzialność i samodzielnie podzierga :twisted:

Tym razem dostałam nawet likier do kawusi :mrgreen: Czekam na dosyłkę ręcznej roboty :ok:


Nie idźcie tą drogą... Już drugi rok dziergam 8O :oops:

Ps. Ciągle ten sam kocyk

Ja znam swoje możliwości i talenta. Prędzej bym sobie oko szydełkiem czy też innym drutem wydłubała niż wydziergała choć centymetr kocyka czy innego arcydzieła rękodzielniczego. Dlatego liczę na innych i czekam cierpliwie. Moje panny docenią wszystko co miękkie, zwłaszcza Żaba, która ma obsesję na punkcie ugniatania wszelakich kocyków i innych posłanek.

Necz

 
Posty: 924
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 21, 2022 23:16 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

alessandra pisze:
Sierra pisze:
Atta pisze:Dobra, robimy bazarek :mrgreen: Komu nie przypadnie do gustu tulilli miękość to sobie będzie mógł zakupić wełnę na własną odpowiedzialność i samodzielnie podzierga :twisted:

Tym razem dostałam nawet likier do kawusi :mrgreen: Czekam na dosyłkę ręcznej roboty :ok:


Nie idźcie tą drogą... Już drugi rok dziergam 8O :oops:

Ps. Ciągle ten sam kocyk


Doczytalam :ryk: :ryk: :ryk:

Ciii... Jestem w połowie pierwszego motka, kocyk ma być dwumotkowy :oops: .

A najgorsze jest to, że umiem i lubię dziergać na szydełku... Tylko po pracy mam dziki wstręt do wszelkich czynności fizjologicznych :oops:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Pon sty 24, 2022 8:34 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

jeeee bazarek, ale super :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41976
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon sty 24, 2022 18:23 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-wytrwalosci i spokoju

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Czołem Dziewczyny, przepraszam za niebyt czasowy.

Mówicie,ze ludzie na bazarki w tym roku przyjdą?
Nie wiem, może ankietę zrobić :20147

Atta dałabys radę i miała ochotę? :1luvu:

Zakotana Ciociu budzisz sie powoli z zimowego snu by koty malować ? :wink: :1luvu:

Ja mam dziergadełka na warsztacie takie kolorowe i mięTkie :mrgreen:

A czy klientela jest ?


powinna być


Klientela mam nadzieje dopisze, w końcu będą rózne okazje, wwiosna, święta , dzien matki , dzien dziecka itp

działam, maluję koty, ptaszorki, konie bedą , kwiaty,
mysle ze za 3 do 4 tygodni małą paczuchę przygotuje

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Zakotana

 
Posty: 51
Od: Pon cze 07, 2021 11:06

Post » Pon sty 24, 2022 22:59 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Sierra pisze:
alessandra pisze:
Sierra pisze:
Atta pisze:Dobra, robimy bazarek :mrgreen: Komu nie przypadnie do gustu tulilli miękość to sobie będzie mógł zakupić wełnę na własną odpowiedzialność i samodzielnie podzierga :twisted:

Tym razem dostałam nawet likier do kawusi :mrgreen: Czekam na dosyłkę ręcznej roboty :ok:


Nie idźcie tą drogą... Już drugi rok dziergam 8O :oops:

Ps. Ciągle ten sam kocyk


Doczytalam :ryk: :ryk: :ryk:

Ciii... Jestem w połowie pierwszego motka, kocyk ma być dwumotkowy :oops: .

A najgorsze jest to, że umiem i lubię dziergać na szydełku... Tylko po pracy mam dziki wstręt do wszelkich czynności fizjologicznych :oops:


I właśnie dla takich wytrwałych zapaleńców będą gotowce :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10787
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon sty 24, 2022 23:00 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

czarno-czarni pisze:jeeee bazarek, ale super :)

Tak się hucznie zapowiada,że spróbujta nie przyjść :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10787
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto sty 25, 2022 21:46 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Melduje ze 3 kocysie bardzo mięTkie są :ok: to dla kotUF :kotek:
Dla ludzia bedzie takze asortyment
Piekne nowe buty wloskie rozmiar 38 :ok: Uprasza sie kopciuszki o wymiarowanie stóp,bo w takich butach to z ksieciuniem kolacja pewna :mrgreen:
Nieco kolorowych maziajek dla urody :wink: j/w
Fajna ksiazka Żona mormona :strach: dla zastanawiajacych sie nad obraniem drogi zyciowej :smokin:
LeTę dalej zdobywac fanty :D :201461
TrzymajTa się Cioteczki :ok:

Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sty 25, 2022 22:17 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Bo tak kajaki rozmiar 40/41 to już nie łaska mieć :placz: ? Ja mam sobie wzorem sióstr Kopciuszka odrąbać palce czy piętę :lol: ?

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Śro sty 26, 2022 1:07 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Sierra pisze:Bo tak kajaki rozmiar 40/41 to już nie łaska mieć :placz: ? Ja mam sobie wzorem sióstr Kopciuszka odrąbać palce czy piętę :lol: ?


Odrąbaj rachu ciachu, a ja sobie doklejem, bo na mnie rozmiar z oferty zafielki :P Olera! dalej to może oznaczać,że nici z kolacji z księciuniem :placz:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10787
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro sty 26, 2022 1:23 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

No ja bym sobie też musiała podoklejać, ale że wiekowo raczej do stanowiska macochy księciunia bym mogła startować, to pozostanę wierna kocykom dla moich księżniczek i ich delkatnych dupinek.

Necz

 
Posty: 924
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 26, 2022 10:12 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

zní lákavě :) może emigranci też coś wypatrzą dla siebie. Czykita.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41976
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 61 gości