Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 08, 2022 1:56 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-wytrwalosci i spokoju

alessandra pisze:Obrazek


I dostali my prezenta. Włóczka, włóczka i jeszcze więcej włóczki!! Tera łapy pełne roboty :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10787
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob sty 08, 2022 17:54 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-wytrwalosci i spokoju

Atta pisze:
alessandra pisze:Obrazek


I dostali my prezenta. Włóczka, włóczka i jeszcze więcej włóczki!! Tera łapy pełne roboty :P

:ryk: :ryk: :ryk: No taaak :ryk: uszesliwieni jestesmy :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob sty 08, 2022 17:55 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-wytrwalosci i spokoju

MAU pisze:Wszystkiego najkociego cudna Kocia Bando :1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461 :1luvu: , a dla Dużej mnóstwo cierpliwości i trochę spokoju :1luvu: :1luvu:
Milusiu kochany :1luvu: :201461 szacun za Twój ŁAD :D

alessandra pisze:My zgodnie z tegoroczną modą-kazdy u nas ma swoj ład :ryk:

Obrazek

Trzymajcie sie Cioteczki wesolo :ok: :1luvu:

Ciocia z tego jeszcze sie wyjdzie :mrgreen: ,gorzej z tym drugim...

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie sty 09, 2022 11:48 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-wytrwalosci i spokoju

alessandra pisze:
MAU pisze:Wszystkiego najkociego cudna Kocia Bando :1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461 :1luvu: , a dla Dużej mnóstwo cierpliwości i trochę spokoju :1luvu: :1luvu:
Milusiu kochany :1luvu: :201461 szacun za Twój ŁAD :D

alessandra pisze:My zgodnie z tegoroczną modą-kazdy u nas ma swoj ład :ryk:

Obrazek

Trzymajcie sie Cioteczki wesolo :ok: :1luvu:

Ciocia z tego jeszcze sie wyjdzie :mrgreen: ,gorzej z tym drugim...


niestety :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Pon sty 10, 2022 20:38 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-wytrwalosci i spokoju

alessandra pisze:Moja kocia rodzinka :D Obrazek
Obrazek



Cuuud miód Rodzinka, przytulamy :1luvu: :1luvu:
Ciocia, jakąś niespodziankę szykujesz ??? :o
A my w lesie z naszymi robótkami, musimy się wziąc do roboty :lol:

Całuski :201461 :201461 :201461

Zakotana

 
Posty: 51
Od: Pon cze 07, 2021 11:06

Post » Pon sty 10, 2022 20:44 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:
czarno-czarni pisze:ja cos chcę, powiedziała Czykita, pukałam na FB, chcem cos.

O rany Czikita,ja bebisiowi bym odpowiedzioo przepraszam :( musze nieco sie wytlumaczyc i prosic o wybaczenie :messengera nie mam i cierpliwosci aby na telefonie go zainstalowac zwazywszy ze gnidy chca abym zaplacila.Na stacjonarnym mam co prawda ale w pracy zupelnie nie mam czasu na cokolwiek, zmiany sa ogromne ,oprogramowanie niespójne ,bardzo duzo czasu to zajmuje.A juz nowy miesiac ksiegowy,trudniej sie pracuje na stojaco,bo siedzuec wciaz nie daje rady,fizykoterapeute mam dopiero na 13 stycznia prywatnie oczywiscie ,pomiedzy szkolenia ,koty,dokarmianie,sklep ,gdzie reklama zajmuje mase czasu,bo sama musze robic,poczta, malo przespane noce ,bo nie mam pomyslu co dalej i jak żyć.Sprawa rentowa wypadkowa raczej przegrana .ostatnia z wyrokiekm bedzie 1 kwietnia .Nie wiem czy jakis dowcipny pajac celowo mi takie terminy daje?6 grudnia,1 kwietnia?...
Przepraszam ,ale ze wszystkim spolecznosci fb jest najgorsze w porozumiewaniu sie na priv i bardzo czasochlonne,dlatego nie zagladam,czesto jednak tam udostepniam z innych platform.

Codziennie jestem na etsy,instagramie,twitterze,na mailu
arns@wp.pl

Zajrze dzis na messengera gdy dotre do pracy.Przepraszam raz jeszcze.


No to się mijamy, bo my insta i wittera nie mamy, na mail zaglądamy 1 x na miesiąc ale na mesesengerze cały czas :ryk:
Światowe zycie prowadzicie milusie, tyle portali ? :ryk: :1luvu:

Zakotana

 
Posty: 51
Od: Pon cze 07, 2021 11:06

Post » Pon sty 10, 2022 20:48 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-ceny spadają jak liście z drzew

:1luvu:
alessandra pisze:Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie ma juz pokoiku kociego
Nie ma tamtych dni
Nie ma niczego dobrego
Sa takie rany i zmiany ktorych nie ulagodzi i nie zabliźni zaden czas
Jest tylko trwanie i puste dni
Listopad to takze miesiac urodzin mojego męża.Nie obchodze daty tragicznej smierci lecz Jego urodziny.
Taki to moj listopad
Pamietacie film sweet november?
Tak jakos mi sie zyciowo kojarzy...
Dziekuje za pamiec
Tulinek jest tu ze mna,w domu ,w bibliotece
Obrazek


:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Zakotana

 
Posty: 51
Od: Pon cze 07, 2021 11:06


Post » Śro sty 12, 2022 17:08 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-wytrwalosci i spokoju

Zakotana pisze:
alessandra pisze:Moja kocia rodzinka :D Obrazek
Obrazek



Cuuud miód Rodzinka, przytulamy :1luvu: :1luvu:
Ciocia, jakąś niespodziankę szykujesz ??? :o
A my w lesie z naszymi robótkami, musimy się wziąc do roboty :lol:

Całuski :201461 :201461 :201461


Bardzo spoźniona niestety niespodzianka :oops: No..nie wyrobilam ze wszystkimi w tym roku a jak tulinkowa tradycja nakazuje zawsze w okresie świąt muszą byc dla kolegow :D. W tym roku wypadlo m.in.na Was :lol:
Zatem jako noworoczną potraktujcie i szczegolnie Tygrysia ucaluj,wyjatkowy chlopak znaczy w moim typie :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sty 12, 2022 17:17 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-wytrwalosci i spokoju

Kochani,malo nas tutaj ale nie znaczy to ,ze nie pamietamy czy nie dzialamy :wink:
W tym roku niespodziewajki tulinkowe polecialy do Kociamowych kotkow z miau ,do Zakotanych,do kolegow z fb :ok:
Tulikocyki znajdziecie tez na bazarku na fb np u Ani
https://m.facebook.com/groups/932352670 ... rer=search
czy u Lidki
https://m.facebook.com/groups/326355482 ... ent_filter
Miejcie oko takze na bazarki dla potrzeb Kociego Losu czy Feliksiakow,tam takze bywają tuliwelnianki :D

https://m.facebook.com/groups/909627126 ... rer=search

https://m.facebook.com/groups/418651812 ... rer=search
:201461

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sty 12, 2022 17:27 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-wytrwalosci i spokoju

Życie przeniosło się na fejsa.. :roll: ech..

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10787
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro sty 12, 2022 19:31 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-wytrwalosci i spokoju

alessandra pisze:
Zakotana pisze:
alessandra pisze:Moja kocia rodzinka :D Obrazek
Obrazek



Cuuud miód Rodzinka, przytulamy :1luvu: :1luvu:
Ciocia, jakąś niespodziankę szykujesz ??? :o
A my w lesie z naszymi robótkami, musimy się wziąc do roboty :lol:

Całuski :201461 :201461 :201461


Bardzo spoźniona niestety niespodzianka :oops: No..nie wyrobilam ze wszystkimi w tym roku a jak tulinkowa tradycja nakazuje zawsze w okresie świąt muszą byc dla kolegow :D. W tym roku wypadlo m.in.na Was :lol:
Zatem jako noworoczną potraktujcie i szczegolnie Tygrysia ucaluj,wyjatkowy chlopak znaczy w moim typie :1luvu:


Wycałujem, wyprzytulam :201461 ,
czekamy na niespodzianke niecierpliwie
I napewno jak się obudzumy z zimowego snu niedźwiedziego, też cos naskrobiemy dla kocich kumpli :1luvu: :1luvu: :1luvu:
u nas zawsze zimowa niemoc :lol: wiosną dostajemy powera :D

buziaki, zdrówka dla was :1luvu: :1luvu:

Zakotana

 
Posty: 51
Od: Pon cze 07, 2021 11:06

Post » Sob sty 15, 2022 11:21 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-wytrwalosci i spokoju

Atta pisze:Życie przeniosło się na fejsa.. :roll: ech..

Mysle Atta,ze nie tyle przenioslo,co rozproszylo po wielu portalachi raczej jest bardziej obrazkowe ,latwiejsze w obsludze zdjec .
Fb nie trawie specjalnie,jedynie tam udostepniam apele o domy i pokazuję sklepikowe tuliwelnianki ale tez nie bezposrednio lecz przez platforme sklepu.Sporo osob jednak korzysta a nawet wrecz zyje fb ,sporo dawnych miauowiczow przenioslo sie tam i nie zaglada na wątki miau. Nie wiem czym jest to spowodowane.Moja nieobecnosc tu to po prostu brak czasu.Praca to jedno wielkie bagno teraz i pochlania wiecej czasu.Sklepik jesli samemu wszystko sie robi to reszta doby.
4 koty to spore wydatki,sklepik pomaga ,szczegolnie zimą dodatkowy grosz bardzo sie przydaje.Ptaki,koty a i krotko byl lis,dokarmianie kosztuje. Leki Milu i Yorinka to kwota niemala.Semintra juz kosztuje 150zl,redonyl plus hepatiale to kolejne ponad 100 zl,ze o moich lekach nie wspomne.
U mnie to brak czasu i zdrowia ,ktorego nie mam tyle co niegdys.
Forum jednak dla mnie jest i zawdze bedzie najwazniejsze w kontaktach .Tu jeszcze jest normalnie :201461
Inne portale to po prostu narzedzia do reklamy ,za duzo tam animowosci ,publiki i narazenia na ataki drapieznikow ludzkich.Prywatnie tylko mam kontaktz dobrymi znajomymi na tych platformach i to nie tak czesto . Nie wiem jak inne osoby z miau,ktore opuscily to forum,ja wylozylam moje powody. :201461

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob sty 15, 2022 11:23 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-wytrwalosci i spokoju

Milus przygotowuje sie do sobotniej rozgrywki szachowej :lol:
A ja ide do pracy. Jutro takze :? Wole nie wiedziec co one tu wyprawiają gdy są same :strach: :mrgreen:
Trzymajcie sie cieplo Cioteczki :ok: :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasik66 i 75 gości