Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 21, 2022 19:44 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Rolfik[*]
Mię siem kojarzył zawsze bendziem z łapaniem muchów :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto cze 21, 2022 20:17 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:Obrazek
Dzis mija 5 lat odkad Rolfik przeszedl Teczowy Most.Moj najukochanszy ze wszystkich.Od niego w 2007 roku zaczela sie moja historia z. miau i z Wami.Historia ślepaczkow na miau.
Pamietacie to male kochane serduszko?Najcudowniejsza duszyczka na swiecie.Tak skrzywdzona i tak niewyobrazalnie dobra i mądra.
Jesli ktos nie zna jego historii jest tutaj
http://www.japaczesercem.pl/index.php?pl_rolfik,123

nie znałam i przeczytałam
smutne i wesołe
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 22, 2022 5:42 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Rolfiku [*]................
Smutne, ale i optymistyczne . Dzięki łańcuszkowi Dobrych Ludzi Rolfik trafił do najlepszego pod słońcem domu, w którym mógł starać się zapomnieć o strasznym złu, wyrządzonym Mu przez jakiś odpad ludzki.
Dostał od Ciebie Olu poczucie bezpieczeństwa , wspaniałą opiekę i ogrom miłości.
Przytulam mocno Olu :1luvu: :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro cze 22, 2022 6:22 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

:(

trzymaj się.....
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro cze 22, 2022 20:29 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Dziekuje Dziewczyny za wspolne wspomnienie Rolfika. :1luvu: Zawsze mu mowilam ze takich jak on 10 moglabym miec.Cudowny kotek.Teraz mam Mufinka ,pewnie go przyslal Rolfik .

Dzis dzien medyczny :?
Znaczy się Milusiowi p leki biegalam ,znow nowy musze wyszukac i kupic.Najbardziej mnie dobijaja wydatki niepotrzebne,czyli kupiszlek a gadzina nijak nie wezmie,potem kolejny w innej postaci i tak po kilka razy :roll:
A ja na kolejnych badaniach czekajac na endokrynologa.Kurcze zanim sie jeszcze ustawi leczenie to chyba zawal mnie trafi predzej...
O fibromialgii wiecie,teraz Hashimoto .Nie polecam zadnej :evil:
To na koniec dzieciaki choc te wesole bo mie jakos gebe w druga strone wykrzywia :mrgreen:

Obrazek

Obrazek
Obrazek


Babcia jak zwykle w chalupie siedzi i nie chce poziwac do zdjecia :P
A tu jakby ktos cuekawy byl czemu tak marudze to ostatnie badania Milusia,jak widac paszcza i nerki to nie wszystko...

https://naforum.zapodaj.net/97523b316984.jpg.html

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Śro cze 22, 2022 21:34 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Oj... :(
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro cze 22, 2022 22:35 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:
Obrazek


Tutaj to my widzimy całkowity rozkład kota :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro cze 22, 2022 23:25 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:Obrazek
Dzis mija 5 lat odkad Rolfik przeszedl Teczowy Most.Moj najukochanszy ze wszystkich.Od niego w 2007 roku zaczela sie moja historia z. miau i z Wami.Historia ślepaczkow na miau.
Pamietacie to male kochane serduszko?Najcudowniejsza duszyczka na swiecie.Tak skrzywdzona i tak niewyobrazalnie dobra i mądra.
Jesli ktos nie zna jego historii jest tutaj
http://www.japaczesercem.pl/index.php?pl_rolfik,123


Już kiedyś czytałam, ale teraz jeszcze raz. Miał tyle złych wspomnień a jednak potrafiłaś go odmienić i przestał się bać.
Mi z moim Panem Krówkiem się to nie udało ( też był ze mną w latach 2007 - 2017)

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Czw cze 23, 2022 8:31 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

marivel pisze:
alessandra pisze:Obrazek
Dzis mija 5 lat odkad Rolfik przeszedl Teczowy Most.Moj najukochanszy ze wszystkich.Od niego w 2007 roku zaczela sie moja historia z. miau i z Wami.Historia ślepaczkow na miau.
Pamietacie to male kochane serduszko?Najcudowniejsza duszyczka na swiecie.Tak skrzywdzona i tak niewyobrazalnie dobra i mądra.
Jesli ktos nie zna jego historii jest tutaj
http://www.japaczesercem.pl/index.php?pl_rolfik,123


Już kiedyś czytałam, ale teraz jeszcze raz. Miał tyle złych wspomnień a jednak potrafiłaś go odmienić i przestał się bać.
Mi z moim Panem Krówkiem się to nie udało ( też był ze mną w latach 2007 - 2017)

Dokladnie tyle samo czasu.Czasem po prostu sie nie da.Tak bylo tez z Milo[*].Tak jak z ludzmi,raz skrzywdzony nigdy juz nie zaufa...Ale robimy zawsze wszystko aby dac bezpieczenstwo i spokoj.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw cze 23, 2022 8:31 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Atta pisze:
alessandra pisze:
Obrazek


Tutaj to my widzimy całkowity rozkład kota :ryk:

:ryk: co girsze w tym przypadku i moralny :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw cze 23, 2022 8:35 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Oddam cardio force za koszty przesylki.Jest 15 kapsulek,kupowalam na sztuki ,ale hest oryginalne opakowanie
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Milus tego absolutnie nie przyjmuje,musze zamienjik znalezc,a szkoda aby kek sie zmarnowal.Zapytajcie prosze, moze ktos potrzebuje.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw cze 23, 2022 9:29 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--CARDIO FORCE oddam

A czemu Miluś nie chce przyjmować, kapsułki są duże?
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt cze 24, 2022 17:35 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--CARDIO FORCE oddam

fili pisze:A czemu Miluś nie chce przyjmować, kapsułki są duże?

Podaje sie prosze z kapsulki zmieszany z pokarmem.Niestety proszek ma zapach ktorego nie da sie ukryc w miesie ,a niczego innego nie je.Z nim jest taki klopot.Zamieniam na syrop ktory latwiej mi podac ,bo bede wstrzykiwac do paszczy tak jak semintre,a przynajmniej taka mam nadzieję.Z tego proszku nie bardzo wychodzi zawiedina aby mozna ja bylo podac strzykawka
Wkurza mnie moda obecna na wsystkko w proszku w kapsulkach. Abstrahujac od powloki,bo tą odrzucami w przypadlu zwierzaków,latwiej jest podac mala sprasowaną tabletke niz pol sloika prochow. Ale technologia kosztuje,wiec latwiej proch luzem chociaz cena jest spora.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob cze 25, 2022 6:57 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--CARDIO FORCE oddam

alessandra pisze:
fili pisze:A czemu Miluś nie chce przyjmować, kapsułki są duże?

Podaje sie prosze z kapsulki zmieszany z pokarmem.Niestety proszek ma zapach ktorego nie da sie ukryc w miesie ,a niczego innego nie je.Z nim jest taki klopot.Zamieniam na syrop ktory latwiej mi podac ,bo bede wstrzykiwac do paszczy tak jak semintre,a przynajmniej taka mam nadzieję.Z tego proszku nie bardzo wychodzi zawiedina aby mozna ja bylo podac strzykawka
Wkurza mnie moda obecna na wsystkko w proszku w kapsulkach. Abstrahujac od powloki,bo tą odrzucami w przypadlu zwierzaków,latwiej jest podac mala sprasowaną tabletke niz pol sloika prochow. Ale technologia kosztuje,wiec latwiej proch luzem chociaz cena jest spora.


Nie tylko z nim jest kłopot przy podawaniu, ogólnie tak jest z kotami.
Oby z syropem sie udało :ok: Choć ja za Elenką musze nieraz się nabiegać ,zeby jej apelke w syropie podać.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos, pimpuś..wampirek i 230 gości