Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 17, 2022 7:22 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

alessandra pisze:
Atta pisze:To koniec pewnej ery na miau... wszędzie .. Smutno, coraz smutniej będzie :201461

Od jakiegos czasu jakos tak wielu osobom sie nie wiedzie ... :( coraz smutniejsze są wątki i coraz nas mniej z tych dawnych


Bo niestety nasze koty się starzeją i wiele z nich odchodzi, a nie zawsze młode dochodzą , ze względu na wiek ich opiekunów, którym tez niestety latek przybywa :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 17, 2022 7:47 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
Atta pisze:To koniec pewnej ery na miau... wszędzie .. Smutno, coraz smutniej będzie :201461

Od jakiegos czasu jakos tak wielu osobom sie nie wiedzie ... :( coraz smutniejsze są wątki i coraz nas mniej z tych dawnych


Bo niestety nasze koty się starzeją i wiele z nich odchodzi, a nie zawsze młode dochodzą , ze względu na wiek ich opiekunów, którym tez niestety latek przybywa :(

To prawda

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 17, 2022 11:16 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

czarno-czarni pisze:Okropne :( niech się polepszy no
...
Wiesz, ja próbuje z insta ale to nie to samo, to tylko obrazki, strasznie brak słów, zdań, takiej zabawy z tekstem, ale człowiek jakiś pusty w środku, o sobie mówię, to słowa uciekły. Ale nie odnajduję się w obrazkach... ehhhh. Ślemy dobre myśli


I ja Dag podobnie, ale tam nigdy nawet bym nie pisała jak tu. Tutaj jest, jak mówisz "niszowo" :201461
Ja po prostu mam insta i twitter nie po to by gadac , ale, nie ukrywam, w celu sciagania klientów.

O tej stronie nie pisałam i nie chce pisac, ale jest wazna, bo leczenie i leki kosztują moje , Milusia i Yorcia. Zdrowie siada, mniej pracuję,koszmarnie zreszta z nerwami teraz wszystko jest , tylko durnie sie nie boją i biora co leci w ksiegowosci. Sklepik bardzo pomagał , ale od lutego zdechł . Bardzo powoli rusza, musze rozbujac przed jesienią, bo przyjdzie karmienie zimowe jeszcze ptaków.
Jestem tak zmeczona tym ze po prostu gadac nie mam ochoty, bo i co powiedziec?..

Wiecie jak jest, gdy jest zle, nie ma co gadac, bo pzryjaciół sie zasmuci a wrogów ucieszy. A tego nie chcę .

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 17, 2022 11:18 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

Cheetos pisze:alessandra, niestety nie miałyśmy okazji się poznać, bo dopiero kilka dni temu zaczęłam zaglądać na Twój wątek. Niezależnie od tego, czy będziesz tu pisać, czy nie, życzę Ci wszystkiego dobrego - przede wszystkim zdrowia i sił, a do tego wiele radości z bycia ze swoimi kotami, wsparcia od dobrych ludzi. I trochę wytchnienia od zmartwień i kłopotów.
Pozdrawiam serdecznie. :1luvu:


Dziekuję. Jestem mile zaskoczona,ze prócz " starej gwardii" (Cioteczki sie nie obrażą :wink: ) ktoś zagląda tutaj. Bardzo mi miło. :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 17, 2022 11:19 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
Atta pisze:To koniec pewnej ery na miau... wszędzie .. Smutno, coraz smutniej będzie :201461

Od jakiegos czasu jakos tak wielu osobom sie nie wiedzie ... :( coraz smutniejsze są wątki i coraz nas mniej z tych dawnych


Bo niestety nasze koty się starzeją i wiele z nich odchodzi, a nie zawsze młode dochodzą , ze względu na wiek ich opiekunów, którym tez niestety latek przybywa :(


Nie wierzę mir.ka, ze Tobie lat przybywa :lol: Ty od lat tak samo wyglądasz :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 17, 2022 11:20 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

MaryLux pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:
Atta pisze:To koniec pewnej ery na miau... wszędzie .. Smutno, coraz smutniej będzie :201461

Od jakiegos czasu jakos tak wielu osobom sie nie wiedzie ... :( coraz smutniejsze są wątki i coraz nas mniej z tych dawnych


Bo niestety nasze koty się starzeją i wiele z nich odchodzi, a nie zawsze młode dochodzą , ze względu na wiek ich opiekunów, którym tez niestety latek przybywa :(

To prawda

O i następna Pani, która mi tu z latkami wyjeżdża, a wyglada jak nastolatka :ok: że o żwawosci ruchowej nie wspomnę :201461

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 17, 2022 11:24 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

Obrazek

Kazdemu wedlug potrzeb ze se zacytuję :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 17, 2022 11:32 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

Wrzuce link jakby ktos mial w przyszlosci niedalekiej prezent jakowys na mysli albo co nowego chec poogladac
https://www.etsy.com/pl/shop/TulinekMag ... form-mcnav
Jak skoncze dziennik ,o ktorym mowilam,pokaze tutaj.Moze i Was zainspiruje do takiej formy przechowywania wspomnien
Teraz tych sztucznych ,na chwilę ,wraz z odcieciem prądu nie bedzie.Te zas sa namacalne i na starosc akuratne dla duszy sentymentalnej

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 17, 2022 11:33 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:
Atta pisze:To koniec pewnej ery na miau... wszędzie .. Smutno, coraz smutniej będzie :201461

Od jakiegos czasu jakos tak wielu osobom sie nie wiedzie ... :( coraz smutniejsze są wątki i coraz nas mniej z tych dawnych


Bo niestety nasze koty się starzeją i wiele z nich odchodzi, a nie zawsze młode dochodzą , ze względu na wiek ich opiekunów, którym tez niestety latek przybywa :(


Nie wierzę mir.ka, ze Tobie lat przybywa :lol: Ty od lat tak samo wyglądasz :ok:


a skad wiesz jak mnie już długo nie widziałaś? :mrgreen:

latka lecą czy się chce czy nie, ale ważne zeby się tym nie przejmować :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 17, 2022 11:36 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

alessandra pisze:Obrazek

Kazdemu wedlug potrzeb ze se zacytuję :ryk:


dość ,że na podłodze to jeszcze malutko :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sie 17, 2022 11:38 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

Czykita się drze bez ustanku,owijam ją różowym kocykiem o Ciebie, mruknęła zadowolona :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro sie 17, 2022 11:42 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

czarno-czarni pisze:Czykita się drze bez ustanku,owijam ją różowym kocykiem o Ciebie, mruknęła zadowolona :)


Nie ma lepszej reklamy :1luvu: Kłaniaj sie Czikicie ode mnie a nisko :201461 :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 17, 2022 11:43 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Obrazek

Kazdemu wedlug potrzeb ze se zacytuję :ryk:


dość ,że na podłodze to jeszcze malutko :(


:strach: :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 17, 2022 11:44 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

mjenso? To jest mjenso?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro sie 17, 2022 13:31 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

czarno-czarni pisze:mjenso? To jest mjenso?


tak, one sa na miesie, suplementuję czyms o nazwie egg yolk, czyli jajem w proszku z minarałami

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 289 gości